Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 17.03.2005, 19:46   #71
Melonka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie :)

Don Kaliente jest zaręczony z Kasandrą Ćwir, ona nie popuści nie chce zerwać zaręczyn. U Dona mieszka sprzątaczka i ma z nim nieślubne dziecko małego Arthura. Don powiedział ,że musi się wyprowadzić i ,że jej nie kocha drań
Biedna wyprowadziła się i ożeniła się z Marzycielem i żyją długo i szcześliwie oprócz tego ,że zabiła swoje małe dziecko (szczerze to był błąd i wyszło jak gralam )
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 17.03.2005, 19:47   #72
Melonka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie :)

Don Kaliente jest zaręczony z Kasandrą Ćwir, ona nie popuści nie chce zerwać zaręczyn. U Dona mieszka sprzątaczka i ma z nim nieślubne dziecko małego Arthura. Don powiedział ,że musi się wyprowadzić i ,że jej nie kocha drań
Biedna wyprowadziła się i ożeniła się z Marzycielem i żyją długo i szcześliwie ;( jakie to wzruszające ;(
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.03.2005, 20:01   #73
liliana_przyjemniak
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Zmiany jakie wprowadziła w rodzinach, które już były w grze:
Przyjemniak
-Ojciec ma nową kochankę (oprócz Kasi teraz ma taką na L, nie pamiętam imienia, ale też pokojówka).
-Dziewcyznom przefarbowałam włosy (Liliana-czarne włosy, ostry makijaż, blda cera, Andżelika-słodka blondyneczka), ale teraz wróciłam do starego koloru
-Andżelika wyprowadziła się do Damiana Biedaka i wzięła z nim ślub.

Kaliente
Jedna z sióstr (nie pamiętam, chyba Nina), ma dziecko z Mortimertem, czy jak mu tam...(ten dziadek), a druga się wyprowadziła
-zmieniłam im kolory włosów i uczesania
Biedak
-Balbina jest blondynką
-ma 4 dzieci (3 chłopców i dziewczynkę), piąte dziecko w bruszku
-Damian się wyprowadził, ożenił się z Anżdżeliką Przyjemniak
-rodzina wyprowadziła się do nowego, dużego domu
-Balbina mieszka z Janem Hakiem

Próchno
-zaadoptowali małego murzynka-Tadzia


Więcej nie pamiętam, jak coś mi się przypomni to napiszę
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.03.2005, 08:44   #74
Vel
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja się zająłem biednym Nerwusem.
Wyprowadziłem go od Papużek. Teraz ma zielonego syna- studenta imieniem Steven. Studiuje sztukę na Nowej Politechnice.
A tak zbaczając z tematu. Matką Nerwusa jest Oliwka Widmo. Oliwka ma we wspomnienaich Bara-Bara z Mrocznym Kosiarzem. Czyli wychodzi z tego, że Nerwus jest synem Mrocznego Kosiarza.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.03.2005, 12:19   #75
sara lee
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja postanowiłam pograć w Miłowie... Kasandra wyszła za Dona... Zmieniła swój image i teraz nawet przyzwoicie wgąda Urodził im się synek - Alan. Lecz Donowi nawet przez myśl nie przeszło, aby się ustatkować i żyć spokojnie w gronie rodzinnym... Kasandra nie mogła znieść zdrady męża i rozstali się... Samotna matka znalazła jednak oparcie i pomoc w rozmarzonym Marzycielu W zamian za to Kasandra pomagała spłacać długi. Zaręczyli się i pobrali, mieli też dzidziusie! Bliźniaki - Mariettę i Harrisa. Mieszkali w domku Marzyciela, lecz z czasem domek zrobił się za ciasny dla tylu osób, więc wszyscy (którzy mogą) pracują Zbierają na lepszy i większy dom!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.03.2005, 17:47   #76
Aga:-)
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Kaliente:
Dina ma męża Morimetra, a Nina stworzonego przezemnie Dominika. Ta druga para adoptowała Joasię, która chodzi do privat szkoły. Cała rodzina mieszka w domku Morimetra.

Ćwir:
Kasandra mieszka i jest żoną Dariusza. Alexander jest już nastolatkiem. Zmieniłam Kasandrze wygląd: Ma długie, rozpuszczone, bląd włosy. A co do tego syna Dariusza, Szczepana to on dalej jest zakochany w Lilianie Przyjemniaczek!

Przyjemniaczek:
Marysia mieszka w małym domku Balbiny Biedak z Danielem. Marysia ma teraz długie, rozpuszczone, czarne włosy.

Lotario:
Don Lotario mieszka z Pokojówką Kasią, Córkami Przyjemniaczków: Andżeliką i Lilianą oraz z dwoma niemowlakami: Albinem i Lolą.

Biedak:
Balbina i jej rodzinka mieszkają w przyzwoitym domku (nareszcie!). Błażej chodzi do szkoły i jest dzieckiem. Ten drugi syn (damian?) ma lepsze stopnie i urodził się jeszcze mały synek.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.03.2005, 09:53   #77
liliana_przyjemniak
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Zapomniałam o rodzinie Ćwir! Kasandra wyszła za Dona, potem przyłapała go na gorących pocałunkach z pokojówką. Mortimert wyprowadził się do Niny. Don, Kasandra i ten syn Mortimerta (nie pamietam imienia) wyprowadzili się do nowego, ogromnego domu (ja go wybudowałam). Ten chłopiec zmienił się w nastolatka. Potem Kasandra zaszła w ciąże. Pewnego dnia poszla zrobic spagethii i zjawił się mroczny kosiarz!! Don wybłagał o jej życie, ale w tej chwili zrobił się pożar, bo nikt nie zdjął spagethii z ognia!! Przyjechała straż pożarna i jakoś to ugasiła. Potem Don zdradzał Kasandrę z Kasią (pokojówką) w dużej wannie. Kasandra to zobaczyla i go spoliczkowała. Z Kasią się pokłóciła i zaczęła ją obrażać. Teraz jeszcze nie wiem, ale chyba się rozstana i Kasandra zamieszka z Marzycielem (oczywiście tym starszym), a Don z Kasią.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.03.2005, 12:38   #78
Mareśka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

a ja poslubilam don lotaria z moja simka i teraz jest stary a jego dziecko(takie jak tatus)jest w zwiazku z dina(maja dziecko) a i jeszcze nina mi sie spalilai to wszystkoa i jeszcze cos mortimera zareczylam z moja simka hela i razem umarli....

Ostatnio edytowane przez Mareśka : 21.03.2005 - 12:41
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.03.2005, 12:55   #79
Madi_girl
Guest
 
Postów: n/a
Wink

u mnie to losy tych rodzinek są zawiłe i skomplikowane

Kasandra wyszła za Dariusza Marzyciela, mają dziecko i mieszkają sobie w małym domku na krańcu Miłowa. Syn Dariusza mieszka ze swoją żoną Lilianną, która jest w ciąży :/. Jej siostra mieszka ze swoim mężem Damianem Biedakiem , a jej matka nieszczęśliwie utopiła się w basenie po odejściu męża, który mieszkał z pokojówką i 2 dzieci, ale los chciał, że opuścił nas jakiś czas temu . Dina Kaliente niestety zmarła ze starości (ma złoty grób), ale była szczęśliwa z moim simem (który też zmarł), a teraz gram ich dziećmi. Natomiast Nina mieszka z Donem i jest w ciąży. i jeszcze coś o Moltimerze. Mieszka wraz z Aleksandrem, który jest już dorosły i malutkim dzieckiem . Jego i Diny.... Zgwałacił kobietkę w mieście w przebieralni i zrobił jej bachora...hehe...a tak na serio to wyczyn mojej siostry
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.03.2005, 15:13   #80
blondie89
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

strasznie lubie grac maxisowskimi rodzinkami

a wiec tak:
daniel i marysia przyjemniakowie sa w zgodzie kochaja sie itd... marysia teraz jest z nim w ciazy, daniel nie zabawia sie z pokojowka. marysia rzucila prace i zajmuje sie domem. siostry sa dalej wobec siebie okropne, mimo, ze staram sie je pogodzic
don lotario ozenil sie z pokojowka kasia (ma teraz zarcie mniamm i czysciutko ) ona jest teraz w ciazy.
marzyciel szczepan ozenil sie z kasandra, ktora oczywiscie zerwala z donem, planuje zrobic im dziecko (jaaa? )
nie chce mi sie wiecej pisac
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
losy, rodziny maxis'a


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 14 (0 użytkownik(ów) i 14 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023