Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 07.04.2005, 11:48   #361
longer
Guest
 
Postów: n/a
Idea

Cytat:
Napisał mar(tunia)
To nie był Mortimer Ćwir, tylko jakiś dziadek,., którego nie znam, latał mi po całym domu, rozwalał przedmioty, a jak najechałam na niego myszką, to pokazało się imię Wacuś :wacko:. Kod moveobjects on nie działa, cały czas pojawia się w różnych miejscach. Pomocy!!!

A nie podglądasz czasem sąsiadów przez teleskop? :ninjaf: to ich bardzo wkurza!
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 07.04.2005, 14:07   #362
Madziuch
 
Zarejestrowany: 05.10.2004
Płeć: Kobieta
Postów: 432
Reputacja: 13
Domyślnie

Cytat:
Napisał mar(tunia)
U mnie było cos takiego: rodzice i nastolatek poszli do szkoły i pracy. Czas przyspieszył. Nagle zwolniło, myślalam, że już wrócili z pracy/szkoły. Nie było jednak samochodu nie było. Nagle biegnie jakiś dziadek i przewraca mi kosz na smieci. Moi simowie musza go stawiać,a smieci wrzucac z powrotem do kosza. I tak w koło Macieju codziennie.
Ja też chce Wacusia w grze! :laugh: . A może ściągałaś jakiegoś patha, alo coś innego z netu? Bo wiesz, czasem są taki niespodzianki
p.s. Buhaha, ja i tak chce w grze Wacusia! :laugh:
Madziuch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.04.2005, 14:37   #363
longer
Guest
 
Postów: n/a
Arrow

Cytat:
Napisał madziuch
Ja też chce Wacusia w grze! :laugh: . A może ściągałaś jakiegoś patha, alo coś innego z netu? Bo wiesz, czasem są taki niespodzianki
p.s. Buhaha, ja i tak chce w grze Wacusia! :laugh:

To nie jest żaden patch! U mnie czasem w Miłowie biega taki wacuś, przewraca kubeł na śmieci i się śmieje . A kto to sprzątnie ? Ja rzadko gram na kodach i nie mam forsy na sprzątaczkę.
:wacko:
PS Ten wacuś u mnie nie biega po domu! ;(
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.04.2005, 19:28   #364
patryk123
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

miałem tak wyszlem z pracy ide nastepnego dnia do pracy a tu kubeł na ziemi i mieałem robale i musziałem dzwonic po odrobaczanie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.04.2005, 21:44   #365
zuzia22
Guest
 
Postów: n/a
Grin

A u mnie było tak:
U dona lotario przy pomocy poniższego kodu zrobiłam mnóstwo kosmicznych dzieci i podorastały też przy pomocy kodu.
W innej rodzince przy pomocy kodu boolProp tesTingCheatsEnabled true zaprosiłam wszystkich z otoczenia. Przyszedł ten kosmita od lotaria(nastolatek) i leżał na ziemi jak niemowlak! I wydawał te same odgłosy jak niemowlak!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.04.2005, 18:30   #366
ShiinaLP
 
Avatar ShiinaLP
 
Zarejestrowany: 09.04.2005
Skąd: Tam, gdzie zimują nietoperze
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 107
Reputacja: 10
Domyślnie

Nie wiem czy jest coś takiego jest możliwe ale znajoma opowiadała mi, że zaadoptowała niemowlaka z... wąsami. Jest coś takiego w ogóle możliwie czy poprpstu zrobiła mnie w balona??
ShiinaLP jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.04.2005, 10:22   #367
longer
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał ShiinaLP
Nie wiem czy jest coś takiego jest możliwe ale znajoma opowiadała mi, że zaadoptowała niemowlaka z... wąsami. Jest coś takiego w ogóle możliwie czy poprpstu zrobiła mnie w balona??

To jest możliwe! Raz urodziła mi się dziewczynka z cieniem pod nosem i dopiero jak dorosła to miała wąsy !
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.04.2005, 11:01   #368
Andromeda
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hej, czy wy też tak macie, że jak wam ufo porwie sima, to ojcem tego zielonego bachora jest Obcy Technik? U mnie już 11 razy simów porwało i za każdym razem Obcy Technik jest ojcem!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.04.2005, 15:06   #369
sara lee
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ojcem moich ufiątek też jest Obcy Technik! :\ Wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że on jest okropnie brzydki!!! Wszystkie małe ufiki mają przez to albo ogromniaste oczy, albo płaski nochal ;( A najgorzej jest jak mają i jedno i drugie :wacko:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.04.2005, 10:28   #370
Marson
Guest
 
Postów: n/a
Grin

<do NARCYZY> Hej jak to robisz że Ci tak dużo mężczyzn porywa?!? Mi to tylko raz w Dziwnowie się udało( ), z tym ludkiem co już był i mieszkał z trzema braćmi, ale żeby 11 razy?!? Co trza robić? Gapić się przez cała noc w teleskop?!? Powiedz proszę....
<do sara lee> A masz na studiach? Bo jak tak, to w karierze show-biznes, jak się zasłużysz, dostajesz maszynę do zmiany twarzy , I możesz całkowicie zmienić calusienką twarz i człowiek (ufo ewentualnie) jest nie do poznania!
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023