Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 18.07.2012, 21:45   #11
Fallen
 
Avatar Fallen
 
Zarejestrowany: 27.02.2011
Skąd: Mystic Falls
Płeć: Kobieta
Postów: 1,376
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Co robicie jak się nudzicie? :>

@up hahaha

Ja zazwyczaj gram według wcześniej wymyślonego scenariuszu, jednak jak mi się to znudzi, to uprzykrzam simom życie - ale nie swoim, tylko moim wrogom Zamykam ich w pokojach czy cokolwiek, byle żeby się zemścić. Gram bez kodu na kasę, co mi na razie słabo wychodzi... Robię ogródek, zakładam przedsiębiorstwa, tresuję zwierzaki, zapraszam przyjaciół na ciasta No i oczywiście bawię się istotami paranormalnymi, najczęściej wilkołakami, kocham je :3
__________________
Fallen jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 18.07.2012, 22:28   #12
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 867
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co robicie jak się nudzicie? :>

Jak zaczynam się nudzić, to znak, że najwyższa pora wyłączyć grę i od niej trochę odpocząć. Ale jeśli jednak postanawiam grać dalej, to robię rzeczy, do których wcześniej nie przykładam wagi - uprawiam ogródek, grabię liście (jeśli akurat są), rozwijam rangi, kupuję drogie przedmioty, których wcześniej nie miałam, spełniam zachcianki Simów nabijając im platynowe aspiracje (co rzadko robię w takiej zwykłej grze). Oczywiście jakiś romans zaliczam, doprowadzam do bójek (uwielbiam!), jeżdżę na parcele publiczne. Ot, takie tam... podobnie, jak większość
Malin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.07.2012, 09:12   #13
alpherainn
 
Zarejestrowany: 16.07.2012
Skąd: gdzie diabeł mówi dobranoc
Płeć: Mężczyzna
Postów: 161
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co robicie jak się nudzicie? :>

Jak się nudzę to zakładam sklep, tworzę gigantyczny ogródek, odtwarzam jakieś wydarzenia z książek lub filmów, no i czasami eksperymentuję boolProp'em.
Fajna zabawa przy tym jest i raczej sie nie nudzi.
__________________
Det brinner i bröstet, varje gång, varje gång du ser på mig.
Det brister i rösten varje gång, varje gång jag säger ditt namn.
alpherainn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.07.2012, 14:03   #14
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 935
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co robicie jak się nudzicie? :>

Ja ostatnio jak mi się znudził normalny związek moich simów to wprowadziłam dwie kochanki i z jedną narzeczony wziął ślub i wyjechał z nią na miesiąc miodowy.
a moja simka znalazła sobie nowego narzeczonego i mają 2 dziewczynki bliźniaczki . No i moja simka prowadzi przedsiębiorstwo na parceli publicznej maja ogródek i staw. Także czasami jak gra się nudzi warto wprowadzić zdradę wtedy jest ciekawiej. Albo rozwinąć wszystkie umiejętności simom lub też żeby zdobyli wszystkie złote rangi.
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.07.2012, 17:18   #15
Abigail_Kocur
 
Avatar Abigail_Kocur
 
Zarejestrowany: 23.07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 129
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Co robicie jak się nudzicie? :>

Kiedy się nudzę, wychodzę z gry i później powraca znowu chęć.
Abigail_Kocur jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.01.2013, 19:35   #16
Simka Zabawy
 
Zarejestrowany: 28.12.2012
Skąd: za 7 górami, za 7 rzekami, za 7 lasami...
Płeć: Kobieta
Postów: 23
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co robicie jak się nudzicie? :>

Ja tworzę byle jakiego sima, robię mu dom z lochami, a następnie staram zrobić sobie jak najwięcej wrogów to pozamykania. W każdej celi jest kibel, lodówka, kuchenka, blat, prysznic, mały telewizor lub książki, parę dziwnych przedmiotów i czasami łóżko. Są oczywiście pokoje dla paru ludzi i pojedyncze. Dzień wygląda tak: wchodzę do każdego pokoju i wyciągam z lodówki galaretkę, załatwiam swoje potrzeby, próbuje się z kimś(z więzienia) zaprzyjaźnić, jak się nie da to coś mu zabieram np. kibelek i tak całe simowe życie.
Simka Zabawy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.02.2013, 09:59   #17
Mixy
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co robicie jak się nudzicie? :>

Zwykle gdy się nudzę, zmieniam wygląd miastowych simów za pomocą InSIMenatora .
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.04.2013, 13:43   #18
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 935
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co robicie jak się nudzicie? :>

Ja robię wszystlko żeby życie simów nie było nudne otwieram przedsiębiorstwa, szukam czarownic/czarodzieji a potem moje simy się nimi stają, tworzę moim simom ogródek ze stawem, wysyłam simów na wakacje i starm się, zaprzyjaźnić z jak największą ilością simów. Mieszam w historiach simów twórców gry wplątując do nich swoją rodzinkę. Staram się, bez kodów grać i simy muszą same zarobić by żyć w luksusie.
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.04.2013, 15:41   #19
Bezimienna . : 3 .
 
Avatar Bezimienna . : 3 .
 
Zarejestrowany: 14.04.2013
Skąd: Gdzieś tam . . ;//
Płeć: Kobieta
Postów: 4
Reputacja: 10
Grin Odp: Co robicie jak się nudzicie? :>

Łohoho! Duzo by tego .. Lubie robic cos na typ brazylijskiej telenoweli : >> Zdrady, romanse itp. Rzadko gram na kodach, gra nie ma wtedy sensu . ;/ Hahahah ostatnio zrobiłam sb 7 os. rodzinke . Niby wszystko spooko, ale kiedy 2 os. zabiłam na rozne sposoby, kolejne sie hajtały i robilo sie coraz wiecej simow i coraz wiecej zabijalam. No i kiedy uzbierało sie chyba z 20 nagrobkow wprowadzilam tam normalna rodzinke, a co noc nawiedzaly je duchy. Kolorowe duchy, gdyz kazdego probowalam zabijac na rozne sposoby. Taka dluzsza rozgrywka nie ma sensu, ale czasem mozna sprobowac.
Bezimienna . : 3 . jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.05.2013, 08:40   #20
Piwusia
 
Zarejestrowany: 23.05.2011
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 310
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co robicie jak się nudzicie? :>

Ja miałam ostatnio baaardzo długą przerwę od Simów. Po prostu nie miałam czasu grać. Wracając do gry, zauważyłam, że nie chce mi się meblować Simom domków i że popadłam w schematy jeśli chodzi o prowadzenie Simowej rodzinki. Zawsze prowadzę tylko jedną, zamiast przeskakiwać pomiędzy paroma parcelami i otoczeniami. Nie chciałabym, żeby Simy całkiem mi się znudziły, trzeba będzie zrobić małą rewolucję jeśli chodzi o sposób gry. Moje postaci prowadzą zbyt układne i beztroskie życie.
Piwusia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023