Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Pozostałe gry z serii The Sims
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 06.05.2009, 17:36   #1
MiNuTkA15
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Historie ze Świata Zwierząt - Trening...

Witam, mam mały problem. Kiedy grałam w scenariusz z Ciapkiem to tam na końcu było pokazane jak ta pudlica staje na dwóch przednich łapkach i przechodzi po rampie, albo jak robi obrót kiedy przeskakuje przez opone. Ćwiczyłam z moim psiakiem dzień w dzień i nic, próbowałam go tak wyszkolić żeby też tak robił ale bez skutku, normalnie se przechodzi itp.. Da się coś z tym zrobić? Pomóżcie

Ostatnio edytowane przez Caesum : 30.07.2023 - 13:08
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 08.05.2009, 10:22   #2
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Trening...

To było na filmiku, podczas psich zawodów, prawda? Wydaje mi się, że twórcy mieli w tym jakiś zamysł. Pewnie miało to służyć tylko temu, aby pokazać, że ta pudlica rzeczywiście jest czempionką (a przynajmniej się na nią nadaje). No wiesz, skoro zdobywała medale rok w rok, musiała umieć coś, czego zwykły pies (w tym przypadku Ciapek), nie potrafił. Wątpię, aby dało się rozwinąć umiejętności Ciapka do tego stopnia. Sama kiedyś przechodziłam ten scenariusz i mimo, że ten dalmatyńczyk miał wszystkie umiejętności na maksa, nie potrafił wykonać żadnego obrotu ani niczego innego, co przypominałoby występ pudlicy.

EDIT: To tak jak w przypadku filmików z TS2. Na filmikach (podczas zaręczyn, ślubu, bara-bara, narodzin dziecka), simy wykonują ruchy, które w grze się normalnie nie pojawiają. Tak samo z mimiką twarzy.

Ostatnio edytowane przez ultraviolence : 08.05.2009 - 10:25
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.03.2010, 22:21   #3
Nesaya
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Trening...

"Ci z maxisa" umieją takie rzeczy. To tak jak stworzenie tej gry. Zawsze na filmie początkowym są pokazane rzeczy/gesty/ruchy, których w grze zrobić nie można. W Historiach ze świata zwierząt, na tym filmie początkowym też jest pokazane jak Ciapek skacze z obrotem przez oponę.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.03.2010, 15:09   #4
kikulka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Trening...

To tak samo jak na okładkach gier już nie raz były tematy gdzie są ubrania lub fryzury z okładek płyt. Być może to następny "chwyt" dla nas
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.12.2011, 14:24   #5
Sharise
 
Avatar Sharise
 
Zarejestrowany: 01.12.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 55
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Trening...

Nie wiem, od czego to zależy, ale u mnie, jeden jedyny raz, Ciapek, w trakcie zawodów, przeszedł po rampie na przednich łapkach. Sama byłam zdziwiona, ale, niestety, nie zdążyłam go w odpowiednim momencie "zescreenować" :/.
Sharise jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:27.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023