Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 07.05.2010, 07:54   #21
Sherlock
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Patent na kase

Cytat:
Napisał Liv
- udzielanie konsultacji finansowych (co najmniej 300 simoleonów na godzinę, im więcej pkt. logiki tym lepiej- można nawet zarobić 800 sim. przez godzinę)
Bez jaj U mnie było 125$, a potem wzrosło tylko do 200$ (mam wszystkie pkt umiejętności)

Może na to wpływa inny czynnik? tylko jaki?
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 21.05.2010, 20:57   #22
Tusiov
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Patent na kase

Ja rzadko gram z kodami, ale teraz zrobiłam wyjątek Ojciec chodzi do pracy. Matka pisze powieści (Napisała na razie 2 ). A córka maluje obrazy (za co dostale się simoleony po sprzedaniu dzieł) Jak narazie z 0.670 mają 15.870 - Coś w podobie, bo pisałam z pamięci

Ostatnio edytowane przez Tusiov : 21.05.2010 - 20:59
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.06.2011, 19:56   #23
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 935
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Patent na kase

u mnie ostatnio simka uzyskała złota rangę szycia i sporo zarabiała na uszytych ubraniach ale, też pisała powieści i sobie dorabiała. u mnie zawsze sim chodzi do pracy a jego żona zajmuje się, tym na czym można zarobić robi roboty i lepi garnki, tworzy zabawki, maluje obrazy, pisze powieści, łowi ryby itd.
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.06.2011, 11:08   #24
Selkie
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Patent na kase

Hm... na początku grałam bez kodów,ale potem moja kumpela (która też ma TS2) zaczęła pisać kody i mi ich nie powiedziała :/ Ale w necie je znalazłam i odtąd gram z kodami chodząc do pracy można wspinać się na szczeble kariery i zarabiać coraz więcej sim.,odbierać telefony z wygraną,sprzedawać obrazy,powieści itd. albo wybierając dobre odpowiedzi gdy wyskoczy okienko z pracy o tym,że trzeba coś zrobić Wiele możliwości jest .
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.07.2011, 14:23   #25
Fisia
 
Avatar Fisia
 
Zarejestrowany: 04.07.2011
Skąd: Serolandia
Płeć: Kobieta
Postów: 332
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Patent na kase

Jak nie chcę grać uczciwie to oczywiście kodem, jak chcę trochę uczciwie to albo przez lampę dżina, albo maszyną fałszerską, albo dzięki drzewkom pieniężnym, ale to małe zyski więc mam tego sporo na jednej parceli...
Fisia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.07.2011, 15:57   #26
Muse
 
Zarejestrowany: 31.12.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 249
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Patent na kase

Ja mam nieco dziwny schemat zarabiania pieniędzy Najpierw kupuję tani domek i wyposażam go w najtańsze rzeczy, później (wraz z przypływem pieniędzy - praca) dokupuję różne rzeczy, wymieniam stare itp. I jakoś się trochę uciuła
Muse jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.07.2011, 16:40   #27
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,219
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Patent na kase

Łowienie ryb (wymagane CPR) jest całkiem zyskowne... nawet starego buciora można sprzedać za 15 simoleonów, no i rangi zdobywa się dość szybko. Poza tym - można za niewielką opłatą zrobić oczko wodne na parceli naszych Simów i to oczko wodne staje się całkiem niezłym łowiskiem tak więc (o ile mamy trochę miejsca na parceli, oczywiście) Simowie nawet nie muszą się ruszać z domu. Choć gatunków ryb jest znacznie, znacznie mniej niż w trójce - ja tam lubię, jak moi Simowie łowią.
Aha - można wykorzystać dodatek Na Studiach (i któryś z nowszych, ten co daje naszym Simom "plecak"): patrz mój poradnik.
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.07.2011, 22:41   #28
inoue
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Patent na kase

Ja jak mam mało siana w rodzinie to wysyłam nastolatków do pracy i wtedy jakoś lepiej idzie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.04.2013, 11:18   #29
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 935
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Patent na kase

Moje simy zakładaja przedsiębiorstwa i zawsze sporo na nich zrabiają. Najpierw są to przedsiebiorstwa dmowe ze wszystkim z czym się, tylko da i dosyć dużo można zarobić. Jak w simowej rodzince jest Mąż i żona to mąż pracuje a żona zajmuje się, przedsiębiorstwem. Ja mam bogate rodzinki . Najpierw buduje im tani domek potem jak mają więcej kasy buduje im droższy dom. I dobrze też jest żeby simy ukończyły studia to wtedy też więcej zarabiają, bo są na wyższych szczeblach karier.
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.04.2013, 17:56   #30
Simka Zabawy
 
Zarejestrowany: 28.12.2012
Skąd: za 7 górami, za 7 rzekami, za 7 lasami...
Płeć: Kobieta
Postów: 23
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Patent na kase

Mam dość specyficzny sposób zdobywania pieniędzy, a mianowicie wyzyskuje maxisowe rodzinki. Wprowadzam mojego sima do jakiegoś ich domu zabijam wszystkich simów jacy tam są, a później sprzedaje wszystko i burzę. Czynność powtórzyłam parę razy póki nie skończyły się rodzinki.
Simka Zabawy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
kasa, patent, pieniądze, zarabianie


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023