Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 24.03.2008, 23:01   #23
Lorena
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Poprzednio pisałam w temacie o losach maxisowych rodzin, ale wydaje mi się, że kontunuacja pasować będzie bardziej tutaj. Poczytaj o losach rodziny Cybant.

Dalej było chyba tak.

Pewnej nocy Mariusz spotkał pierwszy raz w swoim życiu wilka. Od razu poznał, że to przywódca stada. Musiał, koniecznie musiał go poznać, mimo zakazu rodziców, którzy niepokoili się o chłopca.


Bliźniaki wreszcie musiały dorosnąć. I Monika i Paweł opanowali trzy podstawowe umiejętności (głównie dzięki Beacie), rodzina więc była spokojna o ich przyszłość. Nie robiono imprezy z powodu niskich budżetów i podejrzewa się również, że lenistwa własnego.
Na zdjęciu Monika tuż po zmianie grupy wiekowej, Paweł zmienił ją tuż przed nią. W tle - szczęsliwa mama dwójki. Jak widać, okazało się, że bliźnięta nie są wcale takie brzydkie, jak mogło się wydawać.


Dorośnięcie bliźniąt, oznaczało oczywiście pewną zmianę. Na przykład to, że Mariusz zaczął łowić ryby głównie z nimi. Niestety, na zdjęciu nie została ujęta Monika, ale możecie wierzyć na słowo, że stoi tuż obok brata bliźniaka i także łowi ;p. Jak widać, Mariusz zdobył właśnie srebrną rangę.


Tu widać bliźniaki zajęte łowieniem.
Monika jest otwartą dziewczynką w przeciwieństwie do swojego bliźniaka, który jest nader nieśmiały. Zdaje się, że ona w przyszłości zechce podbić świat, ale może to mylne wrażenie.
Co do chłopca, to jest on taki trochę ospały. Ja powiedziałabym, że dla mnie na razie jest nijaki, bo każde inne dziecko w tej rodzinie widzę już jakie będzie, na jakie wygląda, a jego - nie. Za to jest bardzo ładny, może to zrekompensuje jego inne braki xD.


O, a tutaj widać, że bliźniaki to bliźniaki. Heh, ja to szczególnie u Moniki i Pawła widzę, bo oni normalnie są ze sobą tak zgrani, że nawet nastrój mają często identyczny i mnóstwo rzeczy robią przez to w jednakowym czasie xP.


Beata, szalony naukowiec, postanowiła zmienić pracę. Jej celem życiowym jest zostanie superbohaterką, toteż rozpoczęła karierę w tym kierunku.Poza tym, znalazła pracę także dla kota.
Tutaj widać poranne wyjście do szkół i miejsc pracy. Czesiek wyszedł godzinę wcześniej.


Kiedy nadszedł czas urodzin Mariusza, ten zdecydowanie zarządał przyjęcia urodzinowego. Chłopak miał się stać nastolatkiem, więc postanowiono, że przyjęcie się odbędzie.




Chłopak jest naprawdę ładny. Na razie to mój ulubiony sim w tej rodzinie.
Mariusz to taki trochę niedbały elegant, który hmm, mimowoli rozkochuje w sobie simki i oczywiście umie z tego "daru" korzystać. Przynajmniej tak go na razie widzę. Ale dopiero dalsza gra pokaze, jak to z nim jest.


Nie mając co robić na imprezie, bo jeden gość mi zwiał, na szybko odmłodziłam Narcyzę Desperat (ta ruda) przyjaźniącą się z Mariuszem i...

jak można było przypuszczać, Narcyza i Mariusz zakochali się w sobie...

Kiedy najmłodsi bliźniacy, znudzeni brakiem odpowiednich dla ich wieku rozrywek, poszli spać, to zabawa trwała dalej.
Bawili się i starzy...

[na tym zdjęciu najlepiej to widać: Czesiek, kiedy już opracował SuperTajną (kurcze, dlaczego tajną? ale dobra, to jego sprawa) Miksturę Na Porost Włosów, niezadowolony ze swej łysinki, pierwszy zdecydował się wypróbować na sobie miksturę. A jako, że był to dopiero prototyp, to, jak widać, odzyskał tylko część włosów. Cóż, Beata śmieje się, że teraz przynajmniej te włosy które ma są gęste, a zakola, cóż, i tak nieźle wygląda.]

i młodzi...

[z tym, że młodzi, jak widać, przenieśli się w bardziej ustronne miejsce...]

Uff, na razie tyle. Ale dobrze mi się gra Cybantami.
Co do zdjęć - przepraszam za wszelkie dymki, kryształki i o zgrozo, za tego walającego się InSimenatora po simowym domu [hiehie, ten kryształek, mikrofala obok skrzynki pocztowej itp.], ale nie zawsze w porę sobie przypomnę by to usunąć zanim zrobię zdjęcie [głównie chodzi o InSIMenator, bo kryształkami i dymkami się w ogóle nie przejmuję].
  Odpowiedź z Cytatem
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023