Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.01.2004, 18:46   #11
Nindë
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A u mnie sie zdazlo ze sim mial prace naukowca......No i jak przyjechal z pracy byl taki komunikat: Ze moj sim cos zrobil i wydrukowali to w gazecie i bylo napisane ze ta gazta wyplaca mu 100000000000 Tyle zeralbo i wiecej a potem bylo napisane ze gazeta oszukuje....BUUUU
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 24.01.2004, 13:49   #12
Julias
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mi sie rz zdrazylo ze simka posadzila w ogrodku warzywa.
Gdy weszla do domu...warzywa zniknely!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.01.2004, 14:24   #13
dona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja miałam taką ''LUIZE WERNER''poszła do pracy i przyszedł złodziej czyli rabuś szedł do domu i obrucił sie w druga strone i wrucił i to dziwne chciał mi ukrasc ale nic nie ukradł.aI kolezanka mi pozyczyła ABRE i ten somok je kwiatki a zładł mi kotka.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.01.2004, 15:29   #14
psiulka
 
Avatar psiulka
 
Zarejestrowany: 14.11.2003
Skąd: Rzeszów
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 199
Reputacja: 10
Domyślnie

Ja miałam bardzo śmieszną sytuacje ^_^ .Pewnego dnia kupiłam sobie moim simem to coś do robienia mikstur(ze Światowego Życia).Mój sim zamienił się wtedy we frankensztajna.Zdziwiłam się ponieważ nie odmienił się.Chciałam sobie coś zobaczyć na drugim piętrze,a,gdy zeszłam na dół zobaczyłam że widać mu tylko głowę.Zaczekałąm kilka dni a on był dalej prawie niewidzialny,więc miałam prawie niewidzialnego sima! :mellow: :mellow: ^_^ :lol:
psiulka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.01.2004, 16:04   #15
Tunka_back
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mi się zdarzyło że co noc z jednego grobu na podwórku dokładnie o północy ,wychodził mi klon córki mojej simanki .Wdomku miałam ich chyba z 30 ... więc zaczełam je usówać ... i tak w koło ... nic się nie dało zrobić ... gdy usunełam grub dalej, tak swie działo aż w końcu się wkurzyłam i się wyprowadziłam ... ^_^
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.01.2004, 23:24   #16
Joniss
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by jankol@Jan 23 2004, 04:30 PM
Już ktoś o tym pisał, nawet dawał screeny <_<.
a gdzie jest to napisane???? bo chciałabym zobaczyć screeny
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.01.2004, 11:39   #17
mysiapysia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A ja raz zrobiłam simke mulatke i jak ją wprowadziłam do gry to wszystkie umiejętności miała na maxa ale nie wiem czemu potem próbowałam jeszcze raz i już żaden sim tak nie miał.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.01.2004, 13:34   #18
Tunka_back
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Zdarzyło mi się tez mój sim po wprowadzeniu do gry nie miał ciała(myślałam że coś nie tak ze skinem, lacz to nie to) a do tego na zdjęciu jego twarzy było jakieś ufo ...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.01.2004, 16:46   #19
Truskawkowa Skrzatka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

a ja mam 2 historie:

1. białe małżeństwo miało dziecko (nie adoptowane). Dziecko urodziło się Murzynem, wszystkie punkty cech miało na zero, a zamiast jego zdjecia na panelu była odwrócona głowa jakiejś kobiety

2. po zjedzeniu porcji lodów w hotelu w TS Wakacje, mój sim zaczął łapać się za...ekhem..zadek, trząsł się i wydawał dźwięki "eu ou eh" (takie jak na ćwiczeniach na przyrządzie), ciągle spadało mu wydalanie, a kiedy wchodzł do toalet ciągle je psuł
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.01.2004, 16:58   #20
Gumka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

U mnie sims wyszedł z kąpieli i był goły.I tak pojechał do miasta
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023