Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.01.2011, 21:24   #1
EKTROP
Guest
 
Postów: n/a
Arrow 1258 Sweet Street [BRAK ZDJĘĆ]

Witam, dziś pragnę przedstawić mój pierwszy dom warty uwagi?! Mam nadzieję, że Wam się spodoba, zapraszam do oceniania i komentowania.



Dzięki za uwagę!
__________________________

Ostatnio edytowane przez Charionette : 01.02.2015 - 20:24
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 29.01.2011, 09:05   #2
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: 1258 Sweet Street

Bryła+ogród - na tym pustym tle nie prezentuje się zbyt ciekawie. Zrezygnowałabym z fundamentów albo pomalowała je na inny kolor. Kukurydza rośnie w ogródku? I to jedna, jedyna?! To wijące się po ścianach coś też wygląda... dziwnie. Wgl te niskie roślinki się tu nie sprawdziły.
Aha, i zdjęcia się robi przy wyłączonym trybie budowania. I ściągnij sobie mda, żeby nie było widać linii pazuy. Chyba nawet podawałam gdzieś linka na forum.
I na dzień dobry chcę Ci powiedzieć, że niepotrzebnie nawaliłeś tyle okien. A w tego typu domkach fajnie się prezentują te na całą ścianę
Pocieszę Cię jednak, że tarasik z tyłu wygląda całkiem przyzwoicie. ALE CZEMU TAM JEST TAK PUSTO?! wykarczowali wszystkie możliwe drzewa w okolicy?
Przedpokój - włącz sufit jak robisz zdjęcia. Ten napis na stoliku nie prezentuje się najlepiej imo. Czemu drzwi zewnętrze są takie same jak wewnętrzne? Kurtka wisi na gwoździu? Myślę, że tam lepiej sprawdziłby się wieszak
Salon+kuchnia - kanapa i fotele mają iście zarąbistą teksturę! To krzesło do niczego mi tam nie pasuje. Meble kuchenne też mają tekstury bez ładu i składu... Poręcz się nie sprawdziła w tym przypadku Efektowniejsze połączenie to półścianka+drewniana podpora ustawiona za pomocą moveobjects'a i kodu na budowanie bez kratek SZAFKA NA OKNIE?! CO TO KURCZĘ MA BYĆ?!
Stawiać świeczki na podłodze? OKEJ...
Pusta ta część salonowa. Trzeba było tam walnąć jakąś roślinkę czy nawet głupią stojącą lampę w rogu. I bardziej widziałby mi się tu biały dywan. A za ten koszyk z gazetami położony NA PODŁODZE mogłabym zabić! Brakło kasy na kupienie stolika do kawy? I Simy się będą schylać, żeby móc wziąć sobie coś do poczytania?
Łazienka - kompletnie mi się nie podoba. Co to jest to szare nad wanną? o_o Po co tam proszek, skoro pralka jest gdzie indziej? A tak wgl to strasznie tam pusto No i to pranie pod ta umywalką...
Pralna/garderoba - ZNOWU TE ŚWIECZKI?! jeszcze w takim pomieszczeniu? Nie sądzisz, że przydałoby się wrzucać pranie do jakiegoś KOSZA i wieszać je NA SZNURACH? A książki też chcą być wyprane? Pralka wygląda jakby była spłaszczona bocznie
Sypialnia - 2 zdjęcie: CO TO MA BYĆ?! Znowu te książki?! I tak idealnie równo stoją na podłodze? N I E M O Ż L I W E. O, i tapeta skądś znajoma! Zabrakło farby na pomalowanie tego pokoju na inny kolor? (dobra, t pierwszą część domu Ci z tym wybaczę, ale tu mi się to wybitnie rzuciło w oczy).
Poza tym: PUSTO. A łóżko samo w sobie jest straszne
Przynajmniej wielkość pomieszczeń jest w porządku.
Wymyślasty domek na siłę? A skoro już tak chciałeś pójść w realistykę, czemu NIGDZIE nie ma lustra, półki na książki, telefonu, zlewu/zmywarki w kuchni, kaloryferów i wieszaka na ręczniki? I co się stało z... kibelkiem?!
Bezmyślność rządzi. I zainwestuj w obrazy.
5,5/10

@down:

TO COŚ nazywasz kibelkiem? Jeśli tak, to współczuję simom!

Ostatnio edytowane przez Liv : 29.01.2011 - 09:16
Liv jest offline  
stare 29.01.2011, 09:15   #3
EKTROP
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: 1258 Sweet Street

Kibel stoi w łazience, przy drzwiach, wiem że kibla nie przypomina

Ostatnio edytowane przez EKTROP : 29.01.2011 - 12:29
 
stare 29.01.2011, 12:01   #4
Lissa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: 1258 Sweet Street

Ładny domek. W ogródku , Coś mi się nie podoba, zresztą sama nie wiem co |0|.|0|
Korytarz... Kurtka na gwoździu? Może lepiej na jakimś haku lub na wieszaku, tak jak powiedziała Liv ^^. W tej salono-kuchni nie pasuje mi krzesło. Tzn. Nie jest złe, ale takie jakieś... Reszta jest Ok.
Ocena: 7,5/10
Edit: Ja tam kibla nie widzę.

Ostatnio edytowane przez Lissa : 29.01.2011 - 12:03
 
stare 29.01.2011, 19:46   #5
Probs
 
Zarejestrowany: 27.02.2010
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 82
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: 1258 Sweet Street

Eeee tam. Bryła kiepska jedynie tyłeczek domu ładniejszy Ogród jak dodać parę szczegółów np ogrodzenie, jakieś lampy i ławki byłby bardzo ładny, naprawdę. Kolorystyka mebli w salonie i kuchni jest niedobrana. Jedyne co dobrze wyszło jak mówiłem to taras na tyle domu. Jednakże na resztę można przymknąć oko

7/10
Probs jest offline  
stare 31.01.2011, 21:29   #6
Hedda
 
Avatar Hedda
 
Zarejestrowany: 27.12.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 18
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: 1258 Sweet Street

Bardzo brakuje mi w Twoim projekcie ogrodu. Kilka krzewów i wijący się bluszcz niestety mi go nie zastąpiły. Poza tym również niepodoba mi się pokrycie terenu, którego użyłeś na zewnątrz. Użycie takiego samego koloru do ścian i elewacji nie jest dobrym pomysłem. Elewacja wyglądałaby o wiele lepiej, gdyby była pokryta cegłą bądź kamieniem.
Wnętrze domu również mnie nie zachwyciło. W sypialni jest trochę pusto - przydałoby się tam trochę więcej dekoracji. Z kolei włączone w całym domu lampy dodałyby pomieszczeniom ciepła i barw. Myślę też, że powinieneś pobierać lepsze dodatki, bo te, których użyłeś w tym projekcie nie są zbyt dobrej jakości. Jest tak wiele stron z ładnie wykonanymi dodatkami - chociażby na blackpearlsims można znaleźć naprawdę ciekawe obiekty i ich recolory.
Moja ocena na dzisiaj to 6/10.
Hedda jest offline  
stare 04.02.2011, 15:03   #7
Demi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: 1258 Sweet Street

Hmmy... Taki hiszpański dom mi przypomina . Fakt w ogrodzie trochę pustawo. Kuchnia mi sie podoba. Natomiast łazienka to chyba najgorsze pomieszczenie... ten kibelek , ale jak na pierwszy raz to i tak ładnie. W korytarzu szafka wchodzi w ścianę to mnie drażni. Ale ogólnie jest OK daję 7/10
PS. Skąd masz ten proszek "Ariel" szukam czegoś takiego i nigdzie nie mogę znaleźć? ...
 
stare 04.02.2011, 15:34   #8
Lissa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: 1258 Sweet Street

Demi - Na mod the sims znajdziesz proszek i pralkę. Ja mam takie same Ale iestety nie pamiętam, jak się to nazywało.
 
stare 06.02.2011, 17:39   #9
EKTROP
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: 1258 Sweet Street

Cytat:
Napisał Demi Zobacz post
PS. Skąd masz ten proszek "Ariel" szukam czegoś takiego i nigdzie nie mogę znaleźć? ...
http://modthesims.info/download.php?t=233165 tutaj proszek oraz pralka.
 
stare 06.02.2011, 17:54   #10
pensivelane
 
Avatar pensivelane
 
Zarejestrowany: 22.07.2009
Skąd: mazowieckie
Płeć: Kobieta
Postów: 960
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: 1258 Sweet Street

Tak spojrzałam na początku i pomyślałam, że to uroczy, farmerski domek (to ziele na trawniku) i... gucio z tego wyszło. Pomieszałeś style: nowoczesny z wiejskim co wychodzi z reguły fatalnie :< Kuchnia to chyba najlepszy przykład: nowoczesne blaty i to obdrapane krzesło... (czemu szafka wisi na oknie???)
Sypialnia to chyba jakieś nieporozumienie ;D Jak wagon w pociągu. Pusto, troche jak w psychiatryku. Łazienka przypomina mi te wiejskie, niedawno po remoncie. Oni tam sobie machną łazienkę rozmiarów salonu a potem śmiesznie wygląda pralka, zajmująca w pojedynkę całą ścianę Momentami w domu jest tak MEGACIASNO, że się dziwie, jak wymanewrowałeś kamerą, żeby zrobić zdjęcia. Już można byłoby powiększyć trochę dom, biorąc pod uwagę, że masz dużą parcelę i kompletny brak zagospodarowania na niej. Jak mówiła LIV, ten kibelek to koszmar + nie ma lustra w łazience! Podoba mi się elewacja, ale dobór drzwi, okien i okiennic (nie wiem do czego one tam pasowały) jakoś ci nie idzie. Ogólnie nie wychodzi ci łączenie stylów. Masz (niektóre) fajne dodatki z neta, ale nie umiesz ich skomponować. Pooglądaj sobie inne fajne domy na forum, wrzuć aranżacje w google, przypatrz się i spróbuj znowu
5/10
__________________
pensivelane here

I can feel your heartbeat under your black, black leather
In your gateway call, boy take me away forever

Ostatnio edytowane przez pensivelane : 06.02.2011 - 17:58
pensivelane jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023