Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 29.10.2007, 17:52   #31
ishtar
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

Chyba pamiętam moją rodzinkę... Była dość duża jak na pierwszą: babcia, dziadek, mama, tata, dziecko, nastolatek, ciocia, wujek xD A na nazwisko mieli ,,Stek". Głupia wtedy byłam xD I wszystko mieli maxisowe^^
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 01.11.2007, 00:44   #32
Lorena
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

Moja pierwsza rodzinka też miała wszystko maxisowe- było to małżeństwo z dzieckiem szkolnym, Igorem, jeśli dobrze pamiętam.
Babka miała krótkie brązowe włosy i chyba zielone oczy, ogólnie ładna była, wg mnie. Facet, nie pamiętam jak wyglądał. Pamiętam, że dziecko miało włosy brązowe, wiem jaka fryzura ;]. Ubrania matki i dziecka też pamietam ;pp.
Grałam wtedy bez kodów i hacków, więc ich pierwszy dom było mi trudno wyposażyć, ciężko mi sie też potrzeby zaspokajało ;].
O, no i dziecko prawie by mi opieka odebrała bo nie wiedziałam, że musi odrabiać lekcje^^.
Krótko nią grałam, ąz do czasu kiedy tata i mąż dostał świra z powodu niskiej aspiracji^^.

A potem, potem to już kody weszły w życie. I hacki ;]. Ale i z tym mi się nie nudzi gra ;].
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.11.2007, 08:29   #33
Natuśka____
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

O ile mi się dobrze zdaje to stworzyłam tych z którymi mieszkam ;D czyli moją rodzinę ;] No początku to chyba nie tworzyłam rodzin , uwielbiałam grać Miłowem , no i oczywiście początkująca ja weszła w rodzinę Przyjemniaczek u których zrobiłam pożar i zmarła Andżelika ^^ Ale u nich zawsze jak się wejdzie pierwszy raz to jest pożar ;o Od tamtej pory zrozumiałam że potrzebny jest alarm przeciwpożarowy. A tak na marginesie kody i ściągane dodatki mam dopiero od niedawna , mimo że Simsy mam długo. Ponieważ myślałam że są te wszytskie Internetowe ,,ulepszenia" są nie potrzebne.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.11.2007, 13:32   #34
Iminashi
 
Avatar Iminashi
 
Zarejestrowany: 29.04.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 1,045
Reputacja: 13
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

Daje zdjęcie:

Tak sobie ich wyobrażaliście? Wiem, ze wiocha Niestety skasowałam ich
i ta rodzinka jest bardzo podobna do rodziny Shunai, ale to tylko marna kopia tej wspaniałej gromadki ;( Ach, wspomnienia!
__________________
누난 너무 예뻐 ( ´ ▽ ` )ノ
Iminashi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.11.2007, 14:41   #35
Stokrotka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

Janet Watson . Blondynka, całkiem ładna. Nie za bardzo pamiętam jej losów, bo to było tak dawno...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.11.2007, 17:27   #36
Rocket
 
Avatar Rocket
 
Zarejestrowany: 21.03.2007
Skąd: Macondo
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 3,128
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

omg pewnie że ich pamiętam
było ich czworo: Akil (dorosły imię z innej gry) Saggita (imię z innej gry, żona Akila) Nastra (dorosła, siostra Saggity imię nie wiem skąd) i Aspera (nastolatka córka Nastry).
Akil i Saggita mieli aspirację wiedzy, Nastra rodziny a Aspera romansowania. stworzyłam ich w Miłowie, ale potem przeniosłam do Dziwnowa i tam gram cały czas. wszystko mieli maxisowskie i grałam bez kodów (przynajmniej na początku). Aspera żyje do tej pory bo nie mam serca jej zabić.
EDIT: a zapomniałam napisać jak mieli na nazwisko: Alvir Mondezo
i ich zdjęcie:


piękni prawda
__________________
Obrazek został usunięty, ponieważ przekraczał dozwolony rozmiar.
bezwzględnie.
Rocket jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.11.2007, 20:46   #37
Nata
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

Doskonale pamiętam moją pierwszą rodzinkę.
Była to samotna kobieta, która nazywała się Diana Dach. Miała rude długie włosy, zielone oczy, całkiem ładną buzię oraz delikatny makijaż na twarzy.
Diana miała pragnienie popularności. Niestety nie wiedziałam, jak spełnić jej pragnienia, no i, jak można się łatwo domyślić, Diana popadła w depresję.
Kiedy już się z niej jakoś wyleczyła, postanowiłam znaleźć jej chłopaka. I tu było najwięcej śmiechu: kiedy Diana i Stefan po raz pierwszy się pocałowali, oboje mieli zero higieny, więc ich pocałunek był spowity w pięknych obłoczkach
Wkrótce pobrali się. Stefan urodził dziecko, ufoludka (rodzina mieszkała w Dziwnowie). Ufoludek Bezimienny, bo tak się nazywał, dorósł, i na tym skończyły się dzieje rodziny Dachów.
PeEs: Cała rodzina nie miała żadnego ściągniętego ubrania czy obiektu.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.11.2007, 18:49   #38
Nuda
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

[QUOTE=RocketQueen]omg pewnie że ich pamiętam
było ich czworo: Akil (dorosły imię z innej gry) Saggita (imię z innej gry, żona Akila) (...)


Oj Gothic II moja druga ulubiona gra Moją pierwszą rodzinką było małżeństwo Weroniki i Mateusza Hede....(coś tam,nie pamiętam dobrze nazwiska)On ciągle chodził do pracy a on gadała przez telefon Dziecka sie nie doczekali bo pożar w domu wybuchł a ja ich do gaszenia zapędziłam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.11.2007, 21:41   #39
Rocket
 
Avatar Rocket
 
Zarejestrowany: 21.03.2007
Skąd: Macondo
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 3,128
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

[QUOTE=Nana1994]
Cytat:
Napisał RocketQueen
omg pewnie że ich pamiętam
było ich czworo: Akil (dorosły imię z innej gry) Saggita (imię z innej gry, żona Akila) (...)


Oj Gothic II moja druga ulubiona gra Moją pierwszą rodzinką było małżeństwo Weroniki i Mateusza Hede....(coś tam,nie pamiętam dobrze nazwiska)On ciągle chodził do pracy a on gadała przez telefon Dziecka sie nie doczekali bo pożar w domu wybuchł a ja ich do gaszenia zapędziłam
hehe ja ma jeszcze Gaana, Lee, Corda, Innosa, Khorinis, Cassie, Myrtanę i Atylle
uwielbiam Gothica
Edit: a i jeszcze Nadję mam :smirk:
__________________
Obrazek został usunięty, ponieważ przekraczał dozwolony rozmiar.
bezwzględnie.
Rocket jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.11.2007, 10:18   #40
elianka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

heh moja pierwsza rodzinka w TS2 to byłam ja i mój narzeczony grałam nimi bez przerwy, urodziło się dziecko, poszło do szkoły, stało się nastolatkiem a potem trzeba było przeinstalowac gre i juz do zadnej rodzinki się tak nie przywiazałam, chociaz miałam ich duzo. teraz jak zainstaluje simsy znowu to mam zamiar stworzyc klan- duza rodzine wielopokoleniową, mktóra docelowo zapełni całe miłowo. To jest to oczywiście- z kodami i dodatkami z neta
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023