Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.12.2004, 19:25   #41
ssparrow
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Lotario:
Kasandra, widząc, że Don wodzi wzrokiem za siostrami Kaliente, zrobiła się na bóstwo i facet stracił dla niej głowę. Pobrali się i niedługo urodzi im się dzidziuś.
Ćwir:
Mortimer zginął w pożarze a Aleksander wylądował w domu dziecka.
Przyjemniak:
Liliana i Andżelika dorosły, ich rodzice się zestarzeli. Andżelika dalej umawia się z Damianem Biedakiem, mimo, że jest on nastolatkiem (błąd w grze). Liliana wyprowadziła się do Dziwnowa.
Kaliente:
W nagłym przypływie matczynych uczuć Dina adoptowała dziecko a Nina, po wielu kłótniach, wyniosła się i mieszka na drugim końcu miasta.
Marzyciel:
Dariusz zarabia krocie malując obrazy, jednak podjął się też pracy jako Obibok. Szczepan zakochał się w swoim koledze i zerwał z Lilianą.
Biedak:
Młodszy synek (nie pamiętam jak ma na imię) jest dzieckiem, a Balbina jest znowu w ciąży.
Rodzinami ze skrzyni nie grałam, ale może zagram
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 25.12.2004, 14:33   #42
Niemy_Krzyk
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

U mnie zaś u Don Lotario zamieszkała Nina Kaliente. Don zerwał zaręczyny z Kasandrą. Don i Nina adoptowali Esmeraldę. Don utopił się w basenie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.12.2004, 16:37   #43
AmazonkAA
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja gram tylo w miłowie, jednak w stworzonej przez siebie rodzince. Chcialam zobaczyc jak sie tworzy sismsow, buduje dom, jak przebiega zakochiwanie sie itp. I teraz gram tylko w moich wlasnych domkach, jakos nie mysle o juz stworzonych
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.01.2005, 17:52   #44
Kash
Guest
 
Postów: n/a
Blush

Pograłam troszke w Dziwnowie:

1.Nerwus jakis się wyprowadził od papużek
2.Oliwka zmarła w dzień urodzin Ofelii
3.Ofelia i Jasiek są dorośli i mieszkają u Ofelii, nie ma już cmentarzyka jest tylko grób Oliwki.

Tyle.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.02.2005, 21:24   #45
Olciaa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja się bawię w większości w Dziwnowie
1. Oliwka Widmo już dawno na tamtym świecie, je grób znajduje się oczywiście na cmentarzyku przy domu.
2. Jasiek Kowal najpierw ożenił się z Ofelią Zmrok i mieli ze sobą syna, Rafała. Potem zostawił Ofelię dla jednej z tych Jedynaczek i mieszkają w rezydencjii państwa Zmrok. Ofelia została sama, ale już niedługo...
3. Syn Ofelii i Jaśka ożenił się z moją postacią, Judytą Omegą, adoptowaną córką Isis Omega i Gerwazego, dyrektora szkoły prywatnej.
4. W rodzinie Dziwak żyje sobie 3 dorosłych mężczyzn i dwójka małych kosmitek. Tam nie gram prawie wogóle.
5. W rodzinie Kowal poza Jaśkiem żadnych zmian nie ma.
6. Nerwus nadal mieszka u Papużek, biedaczek...
7. W rodzin ie tych żółnierzy, ojciec ożenił się z jedną z tych Jedynaczek, a chłopcy narazie mieszkają w domu, choć najmłodszy ma już dziewczynę-nastolatkę, siostrę Judyty.
I na tym kończy się Dziwnowo.
Miłowo
1. Kasandra została panią Marzyciel, co było do przewidzenia. Zbyt szczęśliwa nie jest i chce wrócić do Dona.
2. Mortimer Ćwir znalazł sobie nową panią Ćwir, którą została Dina, która niedługo podaruje mu jeszcze jednego potomka, a tak naprawdę dziecko swoje i Dona.
3. Aleksander mieszka nadal w domu, ale jeszcze tylko parę dni.
4. Ten młody Marzyciel nadal jest z tą swoją Przyjemniaczek i narazie nic nie wskazuje na to by miało się to zmienić.
5. Don Lotario został Donem Kaliente, mężem słynnej pani Niny (?). Obydwoje nie są zadowoleni z tego ślubu, dlatego mają wiele osób na boku.
I więcej maxisowymi rodzinami w Miłowie nie gram.
W Weronie nic narazie nie ruszam...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.02.2005, 15:21   #46
Doris
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
U mnie Kasndra zerwała z Donem i wyszła za mąż za Marzyciela. Jego syn dorósł i się wyprowadził a Ćwirowie wyprowadzili się do Dziwnowa. Mortimer nie spotyka się już z żadną kobietą
Jak to zrobiłas ze przeprowadzili się do Dziwnowa ,przecież mieszkaja w Miłowie

Miłowo
Przyjemniak -wciąż żyją jak żyli ,córeczki sie nie nawidzą,a Marysie wywalili z pracy i zobaczyła swojego meża z pokojówka kasią i jej stosunki pogorszyły się,ale zostałay naprawione
Biedak-nie dzieje sie nic ciekawego oprócz tego ze Balbina jest w ciąży...
Marzyciel-nie grałam
Ćwir-zareczył sie ze swoja Diną ,a ta zaszła w ciaże z Donem..Don wprowadził sie do sióstr i romansuje z Niną,Kasandra zakochuje się w nowym sasiedzie i żeni się z nim ,wyprowadza sie

Werona
Jutrzanka-nie gram
Kapulet-dzieci dobrze się uczą,a ich ojciec czy tam dziadek dostaje awanse w pracy,Julia nie przestaje kochac Romea
Montek-nic sie nie zmieniło

Dziwnowo
Nic sie nie zmieniło

Gdyby coś sie zmieniło to napiszę
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.02.2005, 16:30   #47
Hunter666
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Przyznam Ci czasza że wzruszyła mnie Twoja historia;( .
U mnie zmiany zaszły jedynie w Miłowie:
Na początek Don Lotario zabawiając się ze wszystkimi kobitkami jakie znał zawlókł je wszystkie do łóżka(a raczej do jacuzzi), następnie porzucił Kasandrę przed ołtarzem, Wprowadził się do Niny Kaliente, zrobił jej dzidziusia (zdjątka są w temacie "pokolenia") i wziął z nią ślub. Zrozpaczona Kasandra rzuciła się w ramiona Dariusza Marzyciela, wzięła z nim cichy ślub i zaszła w ciążę (nic nowego w tym mieście ). Dina Kaliente już dawien dawno opuściła dom rodzinny i wyszła za Mortimera Ćwira. Oczywiście "wpada" już pierwszej nocy poślubnej , ale Mortimer widząc czyłości między nią a Donem (jeszcze wtedy nie żonatym ani nie dzieciatym) rozwodzi się z nią. Dina zdzierając od Ćwira pokaźną sumkę zamieszkuje w największym pałacu w Miłowie aż do porodu swojego pierwszego potomka - Piotrusia (zdjęcia również w w/w temacie). Balbina urodziła trzecie dziecko - Amadeusza i wprowadziła się do Mortimera, który poprosił ją o rękę (stary ale jary ) i planuje kolejne dziecko (w domu jest ich łącznie 6). Esmeralda spodziewa się z Janem kolejnego potomką (mam nadzieję że to w końcu będzie dziewczynka). Także jak widzicie, minęły te stare, dobre czasu kiedy to miasteczko było ospałe jak borsuk zimą.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.02.2005, 14:37   #48
asiolin
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Supcio temat!! Brzuch mnei boli do smiechu!!

Ech..Ale sie usmiałam!! Ja tam teraz bede grac od nowa,bo musiałam odinsatlwoać simy. Ale maiąłm tak:
Kasandra Ćwir wyszła za Dona. Mają Marcjannę-niemowle.
Don flirtuje z pokojówkami. Don neinawidzi Diny,bo Dina wzieła ślub z Mortimerem.
Aleksander wyprowadził się do Lucynki Hak i mają adoptowane dziecko,bo Lucynka jest niepłodna. Dina zabiła Mortimera,ale kase zabrała KAsandra z Donem. Dina wróciła do Niny i mają rodzinny flircik. Jan i Esmeralda od Haków
rozwiedli sie,bo dla Esmeraldy najwazneijsza była kariera,a Jan chiał mieć drugie dziecko.
Dariusz Marzyciel wziął ślub z Biedakową,a jego syn opuscił się w nauce i zaprała go opieka społeczna. Darek jest neipłodny,wiec adoptowali dwoje dzieci.
Dziwaków ufo porwało. Jednemu sie urodziły bliźniaki,drugeimu jedno dziecko,a trzeciego nei chcą oddać. Daniel Przyjemniaczek-Miłowo rozwiódł sie z Marysią,bo
brakowało mu sexu. Wyprowadził sie do simki stworzonej przeze mnie(jest 20 lat młodsz gdzies od neigo).Marysia wyprowadziła się do jakiegoś faceta,ale on ja wkrótce porzucił(też z simów stworzonych przeze mnie),bo dla neij najważneijsza jest praca. Angelika wzieła slub z jakimś nowym chłopakiem,a Liliana mieszka na kocią łape z jakimś facetem z małym dzieckiem i neimowlem.
Jasiek Kowal wziął ślub z Ofelia czy jakąś tam. Mają bliźniaki i małe dziecko.
Rodzice sie rozwiedli Jaśka,a Ofeli matka zmarła.
Inni simowei tacy jak Kapuletowie i Montekowei zostali przeze mnie nei naruszeni ;d.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.02.2005, 09:27   #49
Kenji
 
Avatar Kenji
 
Zarejestrowany: 29.01.2005
Skąd: Górny Śląsk
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 567
Reputacja: 10
Cool

Ćwir:
Motimerożył spokojnej starości(umarł)z nikim sie nie żenił
Aleksanderrzenił sie z Janinką Siodełko nie mają dzieci
Kasandrarzeniła sie z Donem ale widziała jak całował sie z pokojówką Kasią.Odeszła od niego zostawiając mu na głowie corkę Joanne(małe dziecko)żeniąc sie z Dariuszem miejąc z nim 4 dzieci(nie licząc Szczepana)
Przyjemniak:
Marysia:przypała (nie pamiętam jak sie nazywa jej mąż) na zdradzie z pokojówką Kasią
(nie pamiętam jak sie nazywa):pokłucił sie z Marysią odszedł od niej (zrywając z nią) orzenił sie z pokojówką Kasią
te bliżniaczki:orzeniły sie z swoimi chłopakami
__________________
Cześć jestem Magii.
Jem fasolę i szparagi.
Kenji jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.02.2005, 21:19   #50
Andromeda
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

U mnie:
Don orzenił się z Diną mają syna.
Nina schajtała się z moim simem- również mają syna.
Marzycieli i Ćwirów zabiłam,ale Alexa oszczędziłam i on orzenił się z Lillianą Przyjemniaczek i mają córkę.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
losy, rodziny maxis'a


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 4 (0 użytkownik(ów) i 4 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023