Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 17.01.2010, 18:58   #521
any999
Guest
 
Postów: n/a
Grin Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Ćwir-
Don porzucił Kasandrę.Ona zmieniła wygląd i zaadoptowała trójkę dzieci.Syn Alan w wieku szkolnym.Córka małe dziecko ma na imię Amanda i Synek niemowlę nazywa się Filip.Mortimer zaręczył się z Diną ale niestety umarł przed zobaczeniem swoich dzieci.Opiszę ich w rodzinie Kaliente.Aleksander stał się nastolatkiem zajmuje się nim siostra.
Lotario-
Don ma dzieci z Niną Kaliente.On zestarzał się i go usunęłam(wkurzał mnie).
Kaliente-
Nina ma zaadoptowane dziecko Mikołaja obecnie w wieku szkolnym i bliżniaki May i Davida (niemowlę).Natomiast Dina ma bliżniaczki Dul i Any.
Innymi rodzinami nie gram.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.02.2010, 22:40   #522
aluminium.
 
Avatar aluminium.
 
Zarejestrowany: 22.02.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 836
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Szpadel: Donald zaadoptował małą murzynkę i wziął ślub ze stworzoną przeze mnie simkę z dzieckiem. Otworzyli razem kwiaciarnię. Oboje się zestarzeli a dzieci się wyprowadziły.
Lotario: Don zrobił dziecko simce o której była mowa powyżej. Mieszka razem z Kasandrą.
Żakiet:Gerwazy poślubił moją simkę (miała dziecko z innym facetem). Wprowadzili się do jego domu gdzie zrobiłam (duże : )) przemeblowanie. Tekla (moja simka) jest z tym Gerwazym w ciąży. Dagmara żyje i ma się dobrze oraz zaprzyjaźniła się z Pawłem (dzieckiem Tekli). Tekla urodziła bliźniaki: chłopca Eryka i dziewczynkę Róże.
Kaliente: Nina zrobiła sobie mały dom dziecka. Wyprowadziła się i zaadoptowała cztery dziewczynki i dwóch chłopców. Dina romansuje z Langrabem z Lazurowej Promenady, mam zamiar ich połączyć ślubem.

Chyba tyle
__________________
hello.

Ostatnio edytowane przez aluminium. : 03.02.2010 - 18:36
aluminium. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.02.2010, 23:24   #523
GaGasz
 
Avatar GaGasz
 
Zarejestrowany: 06.02.2010
Skąd: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Postów: 101
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

No to teraz ja

Don Lotario porzucił romansowanie by założyć rodzinę, to marzenie spełnia z Diną Kaliente <już Lotario > mają syna Drake'a <etap "dziecka"> i nowonarodzoną córeczke Dianę. Nina najpierw była z Mortimerem i ma z nim syna Briana <blleee xd>. Aktualnie Nina jest żoną Dariusza Marzyciela ktróry po nie udanym związku z Kasandrą ma z nią córke - Phoenix <w wieku nastolatka">. Po tym jak Mortimer rzucił Nine ożywiłem Belle. Parce urodziła sie córka Love <nie podobna xD>. Daniel zerwał romans z Kaśką L. i z nowo zapoznaną Lady wyprowadził się do małego domku i mają córę <nie pamietam imienia o.O>. Aleksander<syn Belli i Mortimera> teraz znany jako Alex poznał Blankę <zrobioną przeze mnie> i tak samo jak Liliana & Błażej czy Andżelika & Damian są razem xd. W sąsiectwie wprowadziła się Susana Nowak która po wielu romansach ma córki:
<bliźniaczki> : Joanna & Róża
Anne oraz najmłodszą Klementynę ^^

Dziwnowa i Werony raczej nie ruszałem
GaGasz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.02.2010, 12:54   #524
krzysiok99
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

W Miłowie:
-Dina i Mortimer się pobrali,Kasandra pobrała się z Dariuszem,Kasandra stała się staruszką,Don i Nina wyjechali na wakacje w góry.
W Dziwnowie i Weronie nie gram
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.02.2010, 22:02   #525
Miscreave
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Miłowo

Ćwir:
Morthimer jest z Diną mają synka, Johna [małe dziecko] i bliźniaczki Chelsea i Deena (obie niemowlaki). Kasandra porzucona przez Dona wyszła za Dariusza Marzyciela z którym ma syna Aidena [wiek szkolny] i córkę Vivienne [niemowlak]. Aleksander jest na studiach matematycznych, 3 rok, na których zaręczony jest z niejaką Biancą.
Marzyciel:
Dariusz jest z Kasandrą z którą ma syna i córkę, Szczepan po skończeniu studiów na wydziale ekonomii pobrał się z Lilianą i mają syna Grega [małe dziecko].
Kaliente:
Dina jest z Morthim i mają synka, Johna [małe dziecko] i bliźniaczki Chelsea i Deena (obie niemowlaki). Nina jest oczywiście po ślubie z Donem i jest w ciąży. Ma też z nim córkę Jasmin [chyba wiek szkolny].
Langerak:
Kasia jeszcze przed ślubem Dona z Niną zaszła z nim w ciążę. Urodziła syna [nie pamiętam ani imienia, ani wieku]. Ma też bachorka z Danielem Przyjemniaczkiem. Chyba córkę [wiek szkolny].
Biedak:
Balbina ciążę w którą jest ze Sławkiem usunęła [tzn. ja usunęłam] i zaszła ponownie tym razem ze Ignacym Gray'em urodziła bliźniaki [dwóch synków] a potem znowu zaszłą w ciążę i urodziła bliźniaczki. Następnie się z nim ożeniła. Damian skończył studia na wydziale nauk politycznych, jest z Andżeliką i mają córkę chyba Katie. Błażej na studiach [drugi semestr trzeciego roku] bodajże na fizyce, ten młodszy też na studiach chyba biologia [drugi semestr pierwszego roku].
Przyjemniak [czy tam Przyjemniaczek]:
Andżelika skończyła studia na wydziale literatury z wyróżnieniem, ożeniła się z Damianem i mają córkę Katie [niemowlak]. Liliana też skończyła studia na wydziale sztuki niestety nie z wyróżnieniem xDD jest ze Szczepanem i ma z nim syna Grega [małe dziecko]. Ta ich mama jest stara, Daniel też w dodatku ma córkę z Kasią Langerak.
Próchno:
Adoptowałam im czarnoskórego Duncana, który aktualnie jest na studiach. Dziadzio zmarł. Babka jeszcze żyje.

Ostatnio edytowane przez Miscreave : 19.02.2010 - 22:05
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.02.2010, 09:26   #526
Ana021
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Chyba ruszyłam wszystkie rodzinki,ale bardzo lubię rodzinkę Knot
Patrycja(nie jestem pewna,ale chyba zmieniłam jej imię z Teresy)wyszła za miejscowego i ma z nim trójkę dzieci:Karolinę(nastolatkę) i bliźniaki:Klarę i Maćka(też nastolatkowie)Patrycja chce osiągnąć szczyt kariery Edukacja,więc staram się o awanse,a jej mąż pracuje w Gastronomii.Koty się rozmnożyły i obecnie ma 6 kotów
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.03.2010, 17:21   #527
Charionette
Admin Emeryt
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 3,527
Reputacja: 18
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Lotario/Kaliente-Don Lotario ożenił się z Niną i mają bliźniaki
Ćwir/Kaliente-Dina wyszła za Mortiego dla kasy. Nie mają dzieci. Zdradza go z Donem
Przyjemniaczek- Daniel rozstał się z żoną, związał się z Kasią Langerak. Marysia ponownie wyszła za Michała, mojego sima. Andżelika się utopiła, a Liliana jest związana z Landgraabem z Lazurowej Promenady
Charionette jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.03.2010, 15:15   #528
Elizabeth Swann
 
Avatar Elizabeth Swann
 
Zarejestrowany: 19.02.2010
Skąd: Karaiby ;)
Płeć: Kobieta
Postów: 47
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

mało gram rodzinami maxisa... u mnie tak:
Don ożenił się z Niną, a Kasandra umarła. Wskrzesiłam Bellę i ona wyszła za wampira. Mortimer nie zyje... a dina lubi majsterkować
__________________
„…Żaglowiec odszedł już w rejs,
i więcej nie wróci tu,
Lecz my będziemy go zawsze pamiętać,
Bo zostawił kilka nut…”
Elizabeth Swann jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.03.2010, 20:53   #529
racuch99
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Dobre było z tym co chłopak urodził w Dziwnowie.Niepamiętam jak ma ta rodzina n nazwisko ale w niej jest 3 chłopaków.Urodził facet okularach zielonego UFOlud.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.03.2010, 16:10   #530
simunia
 
Avatar simunia
 
Zarejestrowany: 06.08.2008
Skąd: łódź
Płeć: Kobieta
Postów: 93
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Więc tak Dina wzięła ślub z Mortimerem. Kasandra wzięła slub z Donem a Nina jest w ciąży z Donem. Dina ma dziecko z Mortim jest to chłopczyk Przemek zamierzam ich przenieść do wiekszego domu
__________________
The Sims 3 - zostalo juz tylko 27 dni czyli zostaly 3 tygodnie w Maju i niecaty 1 tydzien w Czerwcu hehe

Ostatnio edytowane przez simunia : 27.03.2010 - 16:13
simunia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
losy, rodziny maxis'a


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023