Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Które akcesoria są według Ciebie najlepsze?
Na Święta/ Zestaw Świąteczny. 92 24.66%
Rozrywka Rodzinna. 39 10.46%
Szyk i Elegancja. 69 18.50%
Impreza. 52 13.94%
Moda z H&M. 169 45.31%
Młodzieżowy Styl. 74 19.84%
Kuchnia i Łazienka. 85 22.79%
Ikea Urządza Dom 145 38.87%
Rezydencje i Ogrody. 84 22.52%
Ankieta wielokrotnego wyboru Głosujących: 373. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 29.06.2007, 20:19   #1
vanity
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Które Akcesoria są najlepsze?

Bardzo proszę o niezakładanie kolejnego tematu, które są najepsze, które najlepiej kupić...
Jak chcecie komuś pomóc przy wyborze to proszę o wypełnienie ankiety i jeżeli macie coś do napisania, to w tym temacie
Dziękuję

Bjork


__________________________________________________ ______________


Boże niech oni przestana wydawac te beznadziejne akcesoria...Przydaje się to tylko tym, co Internetu nie mają, a tych osób jest teraz bardzo mało ;o Mogliby popracować nad jakimś porządnym i nowym (a nie kopiowanym z Ts1) EP

A co do tego packa, nie kupie..bo po co ;o Oby tego nie wydali

Ostatnio edytowane przez Björk : 11.11.2008 - 21:13
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 30.06.2007, 09:47   #2
Chmelcor
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Popieram przedmowce. Minipacki sa idiotyczne, bo place 25 zl za 60 rzeczy(a nawet mniej), ktore ani troche nie zmieniaja gry. Licze wkoncu na jakis porzadny dodatek, ale wiem, ze potrzeba duzo czasu, zeby wogole wymyslic jego temat. Z drugiej strony fajny bylby minipack dodajacy duzo karier(np.hacker ze swiatowego zycia). Mysle, ze to jest teraz bardziej potrzebne niz badziewne przedmioty, ktore pojawily sie w dodatku Na Swieta.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.07.2007, 12:59   #3
vikingowa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 2 - Valentines Day Pack

nie gadaj! niekóre mini packi są fajne(np.:H&M) jak pobrać pojedyńcze przedmioty z simfantasitc?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.07.2007, 14:42   #4
~fireants
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 2 - Valentines Day Pack

Cytat:
Boże niech oni przestana wydawac te beznadziejne akcesoria...Przydaje się to tylko tym, co Internetu nie mają, a tych osób jest teraz bardzo mało ;o Mogliby popracować nad jakimś porządnym i nowym (a nie kopiowanym z Ts1) EP
Zdziwiłabyś się. Niektórzy nie mają internetu, inni nie ściągają, bo wolą grać clean. I wcale nie jest ich tak mało ;] Poza tym niektóre rzeczy są naprawdę fajne,ale tu akurat mowa i nieoficjalnym i darmowym minipacku. Takich to raczej nie ściągam, ale te od Maxisa chętnie kupuje.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.08.2007, 17:05   #5
Eveline
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Który najlepszy?

Moim zdaniem najlepszy jest "Szyk i elegancja". Przynajmniej dochodzą jakieś fajne mebelki i ciuszki. Bo to, co można zobaczyć w innych mini packach jest godne pożałowania. A najgorszy to moim zdaniem Rozrywka Rodzinna, właściwie nic ciekawego nie doszło.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.08.2007, 17:58   #6
shezza
 
Avatar shezza
 
Zarejestrowany: 24.03.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 833
Reputacja: 13
Domyślnie Odp: Który najlepszy?

Mi również najbardziej podoba się Szyk i Elegancja, na drugim miejscu stawiam Modę z H&M. Reszta jest naprawdę żałosna. Już lepsze rzeczy można wynaleźć w necie i to za friko.
shezza jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.08.2007, 20:04   #7
Abigail_Kocur
 
Avatar Abigail_Kocur
 
Zarejestrowany: 23.07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 129
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Który najlepszy?

Ja myślę że Na święta.Chodziaż mało jest jakiś fajnych rzeczy to dochodzi Św Mikołaj.A jak nie to moda z H&M.
Abigail_Kocur jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.08.2007, 12:10   #8
..::lOvE::..
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Który najlepszy?

Moda z H&M :pp
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.08.2007, 21:17   #9
Tittellë
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Który najlepszy?

Myślę, że najlepszym mini packiem jest Szyk i Elegancja. Co prawda jest on pierwszym mnie dodatkiem lecz jest najbardziej dopracowany. Słyszałam, że również dużym zachwytem cieszy się Moda z H&M - lecz ja nie mam tego mini dodatku to Ci nie pomogę. Według mnie najgorszymi mini packami są Na Świętach i Zestaw Świąteczny. Z nich lepszy jest ten, w którym dochodzi Mikołaj, lecz nie wiem który to, bo mam oby dwa
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.08.2007, 07:20   #10
Byczu
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Który najlepszy?

Moda z H&M dla kobiet dorosłych doszło bardzo bardzo bardzo dużo modnych i ładnych ubrań>Także dla meżczyzn ale mniej!
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
akcesoria, porównanie


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023