Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > Forum i Scena The Sims
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 07.07.2011, 11:04   #21
neville
 
Avatar neville
 
Zarejestrowany: 12.03.2011
Skąd: łóżko
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,174
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: KONKURSY - reorganizacja?

@Seth - Bardzo fajny pomysł, ciekawy, na pewno dużo osób by się zgłosiło, lecz byłby kłopot z organizacją.

@Liv - No ale będzie można się zgłosić tylko do jednej edycji, lub można by na przemian robić te edycje np. w październiku byłby Maxis tylko, a w grudniu z dodatkami z neta.

Konkursy graficzne to na prawdę ciekawy pomysł, na pewno będzie ciekawym doświadczeniem, ciekawe co Wam w głowie siedzi.

Wiem, że to głupie ale mógł być konkurs też drużynowy, coś podobnego do zabawy Setha, że dzielimy się na grupy i każda grupa miała by jednego Sima/Simkę i trzeba by w ciągu np. 2 tygodni rozbudować jego życie bez kodów, kadra by zrobiła simów i w grupach ustalało by się kolejki np. pierwszy byłby "X" potem Kolejka "J" i tak dalej, i przez 2 tygodnie, stworzyć wielkie drzewo genealogiczne i opisać całą rodzinę, i reszta userów miała by sondę czy zagłosować na Historię Anny Nowak, czy może Jana Kowalskiego. A nagrodą byłyby własne rangi, tak jak w żywiołach.

Podoba się komuś?
__________________


I found my own way... :]
neville jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 07.07.2011, 11:10   #22
lithium
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: KONKURSY - reorganizacja?

ta, tylko jak sprawdzimy, ze to bylo bez kodow? ;p
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.07.2011, 11:10   #23
Savigge
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: KONKURSY - reorganizacja?

Tak, byłby to dość fajny pomysł, zwłaszcza że w grupach.

@centaurea: też mnie to na początku zastanawiałó ale na pewno w ciągu dwóch tygodni nie zarobi 250000 simoleonów by kupić sobie willę w miłowie xd
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.07.2011, 11:24   #24
neville
 
Avatar neville
 
Zarejestrowany: 12.03.2011
Skąd: łóżko
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,174
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: KONKURSY - reorganizacja?

@centa - No nie dało by się tego sprawdzić, no ale jak mówiła Ciasteczko Sim nie zarobi tyle przez 2 tyg. Poza tym nasi userzy są uczciwi co nie?
__________________


I found my own way... :]
neville jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.07.2011, 11:35   #25
αγάπη
 
Avatar αγάπη
 
Zarejestrowany: 15.12.2008
Skąd: Obrzydłówek
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 956
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: KONKURSY - reorganizacja?

Ja nie jestem przekonany co do tak dużych konkursów, gdyż zazwyczaj nie ma chętnych którzy wzięli by w nich udział, do takiej historii rodziny to z 10-15 userów by się przydało a to graniczy z cudem
__________________

And her mind aches
And her heart breaks
'Cause she's silly


αγάπη jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.07.2011, 14:02   #26
kalafjor
 
Avatar kalafjor
 
Zarejestrowany: 09.09.2007
Skąd: Santa Bożena
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,326
Reputacja: 16
Domyślnie Odp: KONKURSY - reorganizacja?

W moim pomyśle nie musi być określonej liczby ludzi...
Po prosu po którejś tam kolejce ktoś wejdzie przeczyta na czym się skończyło i na czym stoi i może coś go natchnie i chciałby coś zmienić.
kalafjor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.07.2011, 14:18   #27
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,219
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: KONKURSY - reorganizacja?

Eem, kody to nie tylko motherlode i kaching, nie muszą sprawiać, że Simowie mają kupę kasy
Heh, jak będzie MTU w dwójce, to chyba wezmę udział, nawet, gdybym musiała tymczasowo usunąć moje defaulty. Aha, no i fajny byłby jakiś konkurs budowlany w jedynce... Mamy na forum kilku uzdolnionych "jedynkowych" architektów, mogliby się wykazać.
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.07.2011, 14:51   #28
Snerta
 
Avatar Snerta
 
Zarejestrowany: 23.12.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 52
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: KONKURSY - reorganizacja?

Ja byłabym za konkursem pisarskim. Temat dowolny albo z góry narzucony - zasadniczo jest to obojętne. Aczkolwiek wiadomo, że łatwiej pisać na dowolny, wybrany przez siebie temat, niż narzucony z góry, bo nie zawsze gatunek siądzie, ale z kolei to drugie łatwiej ocenić. Myślę, że mamy tu kilku uzdolnionych, "Listo do Julii" cieszył się względną popularnością, więc w tym wypadku pewnie byłoby podobnie.
__________________

Kobieta daje, żeby brać; mężczyzna bierze, by dawać - oto i cała różnica, zwana różnicą płci.
Snerta jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.07.2011, 15:01   #29
lithium
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: KONKURSY - reorganizacja?

przeciez sa konkursy pisarskie, chociazby 'urzekla mnie twoja historia', jest to staly konkurs tego forum.
MTU do dwojki tez jest organizowane. interesowalyby mnie raczej wprowadzone zmiany, nowe pomysly i kto bylby chetny do wziecia udzialu w owym przedsiewzieciu, a nie pisanie o oczywistosciach XD
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.07.2011, 15:32   #30
Snerta
 
Avatar Snerta
 
Zarejestrowany: 23.12.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 52
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: KONKURSY - reorganizacja?

Cytat:
Napisał centaurea cyanus Zobacz post
przeciez sa konkursy pisarskie, chociazby 'urzekla mnie twoja historia', jest to staly konkurs tego forum.
MTU do dwojki tez jest organizowane. interesowalyby mnie raczej wprowadzone zmiany, nowe pomysly i kto bylby chetny do wziecia udzialu w owym przedsiewzieciu, a nie pisanie o oczywistosciach XD
...a jego ostatnia edycja była w listopadzie zeszłego roku. Poza tym, jest to konkurs oparty na na zdjęciach - tworzenie albumu nie należy do żadnego z gatunków pisarskich - więc nie jest to taki konkurs literacki, o który mi chodziło. Miała na myśli zwykły temat prac (niekoniecznie związany z simsami) albo pełną dowolność.
__________________

Kobieta daje, żeby brać; mężczyzna bierze, by dawać - oto i cała różnica, zwana różnicą płci.
Snerta jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023