Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 19.03.2011, 20:09   #741
Owl Finch
 
Avatar Owl Finch
 
Zarejestrowany: 22.10.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 728
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 2 Pets - 4 Dodatek

Cytat:
Napisał theqatrick Zobacz post
Dla mnie ten dodatek jest jednym z gorszych dodatków, dlaczego:
1. Mało zwierząt i ras.
2. Słabo rozbudowany CAP.
3. Psy, czy koty psują sprzęty w sposób nie realny i robią to zbyt często.
4. Nie dochodzi jakoś szczególnie dużo akwariów i innych pomieszczeń dla mniejszych zwierzątek.
Zgadzam się ze wszystkim, na dodatek te zwierzęta są zwyczajnie uciążliwe... Tresura i nauka to najgorsze co mi przyszło robić w całych simsach 2...
Owl Finch jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 22.03.2011, 16:25   #742
Złodziejka_wody
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 2 Pets - 4 Dodatek

Cytat:
Napisał theqatrick Zobacz post
3. Psy, czy koty psują sprzęty w sposób nie realny i robią to zbyt często.
.
Jeśli chodzi o niszczenie sprzętów to wystarczy kilka razy nakrzyczeć i przestanie.


Ja osobiście lubie ten dodatek ,bardzo ubarwił życie moim simom .
W skali wszystkich dodatków od najlepszego u mnie ten ma miejsce : 3
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.04.2011, 01:31   #743
Szary 766
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 2 Pets - 4 Dodatek

super dodatek, 1 z moich ulubionych, dzięki zwierzakom w końvu w domu nie jest tak pusto
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.06.2011, 05:59   #744
Piwusia
 
Zarejestrowany: 23.05.2011
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 310
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 2 Pets - 4 Dodatek

Nie wiem czemu tak wiele osób krytykuje ten dodatek.I to głównie za to,że niczego nowego nie wniósł prócz zwierzaków.W końcu tytuł jest "Zwierzaki" więc wiadomo,że tylko na tym skupione jest to rozszerzenie.Jak dla mnie jest naprawdę fajne:możliwość stworzenia kota i psa w najdrobniejszych szczegółach,komendy...Mam ten dodatek dopiero od dwóch dni,ale podejrzewam,że tak szybko mi się nie znudzi.Zwierzęta wcale nie są u mnie zbyt problematyczne,nie zniszczyły mi jeszcze żadnego sprzętu.Nie zmienia to jednak faktu,że w trybie stworzenia zwierzaków,gdy chciałam zapisać swojego zwierza,pojawił się napis "Akcuptuj" zamiast "Akceptuj" Wychwyciłam też potem jeszcze inne literówki,ale ta najbardziej rzuciła mi się w oczy.Ale to juz wina tłumaczenia,choć uważam że tłumacze i tak robią kawał dobrej roboty przekładając na polski wszystkie simowe gry.Inną wadą jest niewielki wybór zwierzaków,choć nigdy nie grałam w jedynkę to czytałam,że nawet tam można było np.mieć jaszczurkę i że tam doszło nowe otoczenie,więc dlaczego nie można było tego wprowadzić do nowszej przecież i bardziej rozbudowanej dwójki? Mimo wszystko nie można powiedzieć,że Sims 2 Zwierzaki jest najgorszym dodatkiem,albo,że mało wprowadza.Jeśli ktoś chce dać swoim wirtualnym ludzikom zwierzęta,to nie może się obejść bez tego rozszerzenia. ;-)
Piwusia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.06.2011, 11:13   #745
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 936
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 2 Pets - 4 Dodatek

To jest jeden z moich ulubionych dodatków a zarazem mój pierwszy dodatek jaki dostałam .
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.06.2011, 06:35   #746
suomii
 
Avatar suomii
 
Zarejestrowany: 18.03.2011
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 579
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 2 Pets - 4 Dodatek

wg. mnie najwięcej daje do gry również pierwszy jaki dostałam, poza tym zwierzaki były super !
suomii jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.06.2011, 09:08   #747
Filleable
 
Avatar Filleable
 
Zarejestrowany: 13.04.2011
Skąd: Białystok
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 353
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 2 Pets - 4 Dodatek

U mnie również Zwierzaki były 1. dodatkiem . Jestem bardzo z niego zadowolona i uważam, że to najlepszy dodatek.
__________________

Piękna sygna by Lubie <3
Filleable jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.06.2012, 07:25   #748
Psychosis
 
Avatar Psychosis
 
Zarejestrowany: 31.01.2010
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 383
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 2 Pets - 4 Dodatek

Cytat:
Napisał theqatrick Zobacz post
Dla mnie ten dodatek jest jednym z gorszych dodatków, dlaczego:
1. Mało zwierząt i ras.
2. Słabo rozbudowany CAP.
3. Psy, czy koty psują sprzęty w sposób nie realny i robią to zbyt często.
4. Nie dochodzi jakoś szczególnie dużo akwariów i innych pomieszczeń dla mniejszych zwierzątek.
1. Osobiście uważam, że jest ich wystarczająco, mamy do wyboru wiele ras. A co do zwierząt, cieszę się, że nie ma np. koni. Bo głównym celem gry jest życie simem, a nie zwierzęciem. Jeśli brakuje komuś koni - polecam zagrać w gry tylko o koniach, albo teraz Sims 3. Choć rzeczywiście brakuje mi tu ras takich jak - ratlerek, czy tego typu pieski.

2. Co dokładnie masz na myśli? Mamy do wyboru grubość zwierzaka, poszczególnych części ciała, kolor oczu, długość uszu, ogona, pyska,szaty . Mamy też dosyć szeroki wybór obroży.Może jedyną wadą jest skomplikowane tworzenie własnych umaszczeń, obroży i akcesoriów dla zwierząt, które potem mogłyby być do pobrania w internecie.

3. Wystarczy je tego oduczyć.

4. Tu niestety się zgodzę, tak naprawdę mało rzeczy można robić z takim zwierzątkiem :/

Ogólnie dodatek lubię ze względu na psy i koty, są miłym urozmaiceniem. Oceniam go mniej więcej na 7,5 / 10
Psychosis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.06.2012, 10:36   #749
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 1,035
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 2 Pets - 4 Dodatek

Na pewno miłe urozmaicenie, zwierzęta kocham i nie wyobrażam sobie, żebym ich nie miała w simowym świecie. Był to mój drugi kupiony dodatek do gry, zaraz po CPR.
Jestem zadowolona z psów i kotów. Jak dla mnie bardzo duże (i wystarczające) możliwości edycji, sporo ras, ładne pyszczki, ogólnie bardzo realistyczne te zwierzaki i to na plus. Sporo opcji z nimi związanych, aczkolwiek tęsknię za spacerem z psem na smyczy, nie wiem, to takie prawdziwie psie i naturalne w życiu...
Natomiast uderza strasznie ograniczony wybór pozostałych zwierząt. W jedynce było tego naprawdę sporo: papużki, papugi kakadu, żółwie, iguany (czy inne jaszczury), słynna świnka morska, rybki. Tu mamy jedynie ogromną wolierę dla ptaków, której w żaden sposób nie da się zmieścić w małym domu, a ja chciałabym jakąś małą klatkę np. do postawienia na biurku, z małym ptaszkiem. ;/ W dodatku ten ptak pożera takie ilości jedzenia, że trzeba go karmić kilka razy dziennie, a to strasznie denerwuje i zżera kupę pieniędzy Świnkę morską kupiłam moim Simom tylko raz, jakoś nie oszalałam na jej punkcie.
Także, moim zdaniem, nic wielce ciekawego pod tym względem... Ogólnie oceniłabym na 6/10 i to wyłącznie za psy oraz koty, bo naprawdę jest w czym wybierać. Ale nic więcej się w tym EP ocenić po prostu nie da...
Ubogi dodatek, jednakże niezbędny, jeśli ktoś kocha zwierzęta.
Malin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.07.2012, 22:05   #750
Fallen
 
Avatar Fallen
 
Zarejestrowany: 27.02.2011
Skąd: Mystic Falls
Płeć: Kobieta
Postów: 1,500
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 2 Pets - 4 Dodatek

Kocham zwierzęta, więc ten dodatek był pierwszym, jaki kupiłam (z resztą do trójki też). Według mnie ras jest wystarczająco dużo, można edytować każdą część zwierzaka, dużo komend - tresura jest męcząca, jednak lubię, gdy moje zwierzaki potrafią podawać łapę
Zbyt mało zwierzaków tj. gadów, ptaków, gryzoni - w sumie konie również powinny być, cieszyłabym się bardzo. Ptaka miałam dwa razy, świnkę morską więcej - nic nadzwyczajnego, tu muszę pochwalić Trójkę, w której o wiele lepiej jest z rasami zwierząt (Yorkshire Terrier, w dwójce go nie ma, a ja go tak bardzo kocham! :c), różnorodnością i opcjami. Popieram @Malin, gdyż spacer z psem an smyczy jest o wiele lepszą interakcją i przydałoby się tu coś takiego
Dodatek oceniam na 8,5/10, mimo tylu braków i tak jest jednym z najlepszych - w końcu to zwierzaki...
__________________
Fallen jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023