Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 29.04.2006, 11:58   #1
Artek001718
Guest
 
Postów: n/a
Post Pasek nauki nie podnosi się!

No więc to co w tytule. Pasek nauki powinien podnosić się, kiedy trzeba uczyć się np. po punkcie gotowania, kreatywności i charyzmy. Nauczyłem mojego Sima tych punktów a pasek nie podnosi się! Mam tylko to minimum. Uczę się inych punktów, robię od groma zadanych prac, itp. i nic! Cały czas samo dno! Pomocy, czo to jakiś błąd?

PS Wszystko działało dopóki nie zainstalowałem Sims 2 Rozrywka Rodzinna Akcesoia. Czy to w tym tkwi problem? Mam simsy: Na Studiach, Nocne Życie, Własny Biznes no i Rozrywka Rodzinna (bez świątecznego dodatku)
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 29.04.2006, 14:44   #2
joasia249
Guest
 
Postów: n/a
Cool

Cytat:
Napisał Artek001718
No więc to co w tytule. Pasek nauki powinien podnosić się, kiedy trzeba uczyć się np. po punkcie gotowania, kreatywności i charyzmy. Nauczyłem mojego Sima tych punktów a pasek nie podnosi się! Mam tylko to minimum. Uczę się inych punktów, robię od groma zadanych prac, itp. i nic! Cały czas samo dno! Pomocy, czo to jakiś błąd?

PS Wszystko działało dopóki nie zainstalowałem Sims 2 Rozrywka Rodzinna Akcesoia. Czy to w tym tkwi problem? Mam simsy: Na Studiach, Nocne Życie, Własny Biznes no i Rozrywka Rodzinna (bez świątecznego dodatku)
Ja też tak miałam i odinstalowałam rozrywke rodzinna i wszystko bylo ok ale ostrzegam nie bedzie przynajmniej u mnie nie ma milowa dziwnowa i werony i sie skasuja wszystkie dzielnice przedmiescie lazurowa promenada i akademiki pzd
 
stare 29.04.2006, 14:57   #3
Nindë
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Taki błąd już występował przy WB. Radziłabym ściągnąć patcha do rozrywki rodzinnej. Powinno pomóc
 
stare 29.04.2006, 15:36   #4
Artek001718
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ściągnąłem patcha, zainstalowałem go i... nic Może ktos zna inny sposób pozbycia się tego problemu bez usuwania Rozrywki Rodzinnej? :con:
 
stare 29.04.2006, 15:46   #5
Kate49
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mam ten problem już od WB, wydaje mi się, że błąd tkwi w tym dodatku. Ponieważ nie występuje u wszystkich, to pewnie bug graficzny. Głupie t, ale da się grać z nutką niepewności
 
stare 29.04.2006, 16:10   #6
Artek001718
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Usunąłem Rozrywkę Rodzinną i mam nadal ten problem + problem taki, że nie mam okolic jak wspomniano wcześniej :con: A co do WB to wcześniej nie miałem tego będu. Moim zdaniem jest to błąd cracka, uzyłem go do RR-popsuty pasek, użyłem TERAZ do WB-popsuty pasek, wcześniej uzyłem mini-image do WB- DZIAŁAŁ PASEK!! To tylko moje przypuszczenia
 
stare 29.04.2006, 16:47   #7
berata
 
Avatar berata
 
Zarejestrowany: 09.08.2004
Skąd: Białystok / Kraków
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 432
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Artek001718
Usunąłem Rozrywkę Rodzinną i mam nadal ten problem + problem taki, że nie mam okolic jak wspomniano wcześniej :con: A co do WB to wcześniej nie miałem tego będu. Moim zdaniem jest to błąd cracka, uzyłem go do RR-popsuty pasek, użyłem TERAZ do WB-popsuty pasek, wcześniej uzyłem mini-image do WB- DZIAŁAŁ PASEK!! To tylko moje przypuszczenia
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=2135
berata jest offline  
stare 30.04.2006, 09:57   #8
joasia249
Guest
 
Postów: n/a
Excl

słuchajcie a może zna ktoś link żeby stamtad sciagnac cracka do na studiach?? wiem ze to nie na temat ale prosze odpowiedzcie!!
 
stare 30.04.2006, 10:21   #9
Artek001718
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał joasia249
słuchajcie a może zna ktoś link żeby stamtad sciagnac cracka do na studiach?? wiem ze to nie na temat ale prosze odpowiedzcie!!


http://thesims2.ea.com/update/?pid=Help_patches
 
stare 30.04.2006, 10:29   #10
Kate49
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Patch raczej nie, jedyny patch jaki miałam wgrany gdy wgrywałam WB to patch do podstawki. Po wgraniu patcha do WB nic się nie zmieniło. Zaraz będę testować czy coś pomoże wgranie patchy do NZ i NS oraz FF
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:52.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023