Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.04.2006, 11:13   #11
joasia249
Guest
 
Postów: n/a
Cool

wielkie dzieki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 01.05.2006, 07:33   #12
Artek001718
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał joasia249
wielkie dzieki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Za co dziękujesz?? Jeśli chodzi Ci o te patche to ci pomogły z TYM problemem o pasku nauki? Jeśli tak to możesz powiedzieć który patch Ci pomógł? :wacko: Bo mi do FF i WB niewiele dał
 
stare 01.05.2006, 10:18   #13
kartofelq
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Artek001718
Za co dziękujesz?? Jeśli chodzi Ci o te patche to ci pomogły z TYM problemem o pasku nauki? Jeśli tak to możesz powiedzieć który patch Ci pomógł? :wacko: Bo mi do FF i WB niewiele dał
Co to znaczy FF?
Wg. pomógł patch do 'Na studiach', bo przecież o nich ciągle mowa?
 
stare 01.05.2006, 10:28   #14
Artek001718
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Weronika
Co to znaczy FF?
Wg. pomógł patch do 'Na studiach', bo przecież o nich ciągle mowa?

Rzeczywiście, do NS może pomóc A FF to Family Fun, czyli Rozrywka Rodzinna (RR )



...
Mi patch do NS niestety nie pomógł :con:

Ostatnio edytowane przez Artek001718 : 01.05.2006 - 11:21
 
stare 01.05.2006, 20:37   #15
teodozja
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

miałam to samo, zainstalowałam ściągnięte ze strony producenta patche do "na studiach" i "rozrywka rodzinna" i się naprawiło. Na szczęście!! bo simów miałam już na 4 roku..
 
stare 02.05.2006, 11:03   #16
Artek001718
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No cóż... Mi nie pomogło. Zainstalowałem te patche i nic. Cóż... Da się przeżyć.
 
stare 02.05.2006, 15:16   #17
teodozja
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

dobra.. skłamałam. Pomogło, ale tylko przy pierwszym uruchomieniu gry. Za drugim razem paski znów spadły na samo dno. ALE - dobra wiadomość - mimo tego simy zaliczają semestr. Wygląda na to, że jest to błąd w wyświatlaniu grafiki, w rzeczywistości pasek się jednak zapełnia. Tylko że tego nie widać, i nie wiadomo ile sim umie..

Korzystając z okazji (wiem, że to zły temat ale w dobrym nikt mi nie odpowiedział):

czy ktoś ma działającego linka do "rączki" która pomaga simom kończyć studia?? Albo mógłby mi przysłać plik z rączką na mail?? PROSZE !!! :con:
 
stare 27.09.2006, 13:49   #18
Simsowa_Klaudia
Guest
 
Postów: n/a
Wink Co robić, by pasek nauki podnosił. Powiem wam!

Za umiejetnosci np. charyzmy nie podnosi pasek nauki, ponieważ nie jest z tym związane. Ale spełniaj je gdy będzie miał kierunek studia. Pasek powiększa np. po odrabianiu lekcji, jak nauczyczysz się uczelni to takze powiększa. Napisz takze prace semetrową na komputerze. Jak macie już ZAPEŁNIONĄ to już nei trzeba uczyć, pora na podaduszki z innymi simami i zabawy. Pamietaj, ze po każdym semestrze trzeba od nowa nauczyć. Moje simki są juz w drugim roku, w drugimsemestrze. Wspaniale się uczą. Nie rozumiesz? Napisz jak rozumiesz moja notkę, a co w tym nie rozumiesz. Ja ci na pewno powtórzę. Papa!

PS. Przepraszam, że pisze chyba w starej notce, ale chciałam pomóc rozwiązac problem.
 
stare 27.09.2006, 18:49   #19
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie

Podobno pasek może zapełniać się nie tylko po instalacji patcha, ale też po instalacji Glamour (Szyku i Elegancji), przynajmniej tak czytałam (komuś, komu patch nie pomógł, pomogło Glamour).
Isi jest offline  
stare 27.09.2006, 19:49   #20
Monitkowa
 
Avatar Monitkowa
 
Zarejestrowany: 03.02.2006
Skąd: Gdańsk
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 3,155
Reputacja: 15
Domyślnie

hmm... może spróbuj zmienić kierunek :con:
__________________
[img]http://i48.************/358osn7.png[/img]
http://ask.fm/Mitheska
Monitkowa jest offline  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023