Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.08.2010, 13:33   #1
Brutus
 
Avatar Brutus
 
Zarejestrowany: 06.07.2009
Skąd: Gdańsk
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 248
Reputacja: 10
Domyślnie Gra nie chce się zapisać.

Grałem pewną rodziną kilka godzin i dosyć daleko nimi zaszedłem (szczyt kariery, przyjaciele). W tej rodzinie był nastolatek. Miał on sympatię. Wcześniej tą dziewczynę dorosłem, ale on przychodziła z nim po szkole. I pojawiała się taka chmurka, gdzie można było kliknąć trzy opcje. Jedną z nich było reset i to właśnie klikałem. Teraz jak chciałem zapisać i wyjść, to opcja zapisu, przejścia do otoczenia i wyjścia jest zablokowana. Tak jak wtedy, kiedy przychodzi złodziej, komornik, opieka społeczna. Czy to jest wina tego reset? Kiedyś mi już się tak zrobiło i też kliknąłem reset i można było zapisać. Co muszę zrobić żeby zapisać?
Brutus jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 03.08.2010, 14:27   #2
.mirror
 
Avatar .mirror
 
Zarejestrowany: 01.06.2010
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 376
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra nie chce się zapisać.

Kiedy przychodzi złodziej albo komornik opcja wyjścia do otoczenia powinna być jak najbardziej możliwa. Tryb kupowania i budowania, owszem, jest zablokowany w takich momentach, ale opcje i album zdjęciowy powinny być... normalne

I jakie trzy opcje? Nigdy mi się takie coś nie pojawiało, gdy nastolatek przychodził z koleżanką ze szkoły.
Podczas pracy pojawiają się zadania, i tam jest 'Ignoruj' i dwie inne.
__________________
.mirror jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2010, 14:31   #3
Miley98
 
Avatar Miley98
 
Zarejestrowany: 05.06.2010
Skąd: Łódź
Wiek: 26
Płeć: Kobieta
Postów: 57
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra nie chce się zapisać.

Cz to nie były przypadkiem takie opcje jak się naciśnie force error.
__________________
Każdy jest mądry na swój sposób.

Simy Miley
Historia córki Assassyna



Miley98 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2010, 17:44   #4
szprotka02
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gra nie chce się zapisać.

tez mi sie wydaje, ze to były te.
po 'reset' mi nigdy sie z tym nic nie dzialo.



mi tez sie tak zrobiło jak usunelam opieke społeczną co przyjechała, wrr. no a jak wyłączysz gre (menadżerem) i znowu włączysz tą rodzine to to samo?
chyba nic nie da sie zrobić niestety ale jak chcesz dalej nimi grać to potrzebny by ci byl kod na save, ale nie znam takiego w simsach.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2010, 19:17   #5
Brutus
 
Avatar Brutus
 
Zarejestrowany: 06.07.2009
Skąd: Gdańsk
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 248
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra nie chce się zapisać.

Ta rodzina to byli Biedakowie. U mnie już bogaci. Wcześniej grałem Przyjemniakami i Andżelika dorosła. A jak grałem z Biedakami to dorosła Andżelika przychodziła jako koleżanka ze szkoły i chciała wymykać się z domu. Ta wiadomość była po angielsku i były trzy opcje: canel, reset i delete. Kiedyś już kliknąłem delete i sim mi zniknął. Jak kiedyś kliknąłem canel, to pokazało mi się znowu i zostało mi tylko reset. Wtedy jak Damian przychodził ze szkoły, to koło skrzynki na listy pojawiała się Andżelika i Błażej, który powinien skończyć lekcje o 15.00. Pomyliło mi się z tą opieką, komornikiem i złodziejem, ale nie można było zapisać, wyjść do otoczenia i wyłączyć gry. Wyłączyłem menadżerem i włączyłem i działało. W czasiek całej gry miałem włączony kod: boolprop testingcheatsenabled true. Nie mam w tej chwili zainstalowanego żadnego dodatku, ani dodatków z internetu. Już teraz normalnie gram, ale chciałbym wiedzieć co z tym zrobić na przyszłość.
Brutus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2010, 19:29   #6
szprotka02
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gra nie chce się zapisać.

a a a rozumiem.. że ci wyskakiwało cały czas to samo, trzeba bylo tak od razu : D
na przyszłość? jak ci samo takie coś wyskoczy to daj reset. wyłączy sie.
ale jak chcesz kodem usunąć np. fotel, to klikasz z shiftem na owy fotel, dajesz "force error" i wyskoczy ta wiadomość, dasz "delete" to ci to usunie.no rozumiesz : P

pamietaj - samo wyskoczy - daj reset.inaczej sima ci usunie. nie powinno znowu wyskoczyć przy "reset".

no, to tyle
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.08.2010, 12:51   #7
Brutus
 
Avatar Brutus
 
Zarejestrowany: 06.07.2009
Skąd: Gdańsk
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 248
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra nie chce się zapisać.

A co z tym zapisaniem? Jaki mógł być tego powód?
Brutus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023