Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą > The Sims 3: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 05.02.2011, 20:18   #531
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą

Moi ludzie nie pracują więc tego problemu nie mam. Ale rozmnażają się i np. dzieciaki normalnie chodzą do szkoły. Mam za to ostatnio inny problem, dwa razy się powtórzył. Gram sobie rodziną, zapisuję grę, potem jak ładuję, to nie ma domu. Wyparował, zamiast niego jest niebieska dziura. Ludzie są, ale nie można im pomóc. Trzeba zmienić aktywną rodzinę i dodać tamtych bezdomnych do rodziny NRaas'em. Nad domem się męczyłam i wtopa, zniknął a moi ludzie (i ja) musieli się przyzwyczajać do innego domku... Dobrze, że tam nie było żadnych nagrobków...
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 07.02.2011, 21:20   #532
figa
 
Avatar figa
 
Zarejestrowany: 06.02.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 678
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą

Jeśli po parceli pozostał niebieski dół to przyczyną może być jakiś nieoficjalny dodatek, albo winna jest najnowsza aktualizacja, lub jest tak, że jakiś dodatek ma konflikt z aktualizacją, już tak podobnie kiedyś było - problem niebieskich okolic.
__________________
[IMG]http://i40.************/16li8o0.jpg[/IMG]
figa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.02.2011, 21:22   #533
hellraiser
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą

Anie, rób w takim razie kopie domów Albo wyeksportuj ten dom na pulpit.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.02.2011, 23:45   #534
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą

Na razie chyba jest spokój, ale miałam normalnie inwazję znikających domów. Kiedyś tak miałam, że parcela robiła się niebieska, ale nie znikała. Po prostu brzydko wyglądała w podglądzie miasta. Potem problem sam zniknął. Teraz wrócił i to w gorszej postaci, bo to nie jest tylko niebieska plama na parceli, po prostu parcela znika. Chciałam sprawdzić, czy problemem może być "Kreator Światów". Włączyłam go, ale on nie chce działać z najnowszą łatą. Z poprzednią działał. Odinstalowałam go więc, wyczyściłam rejestr. Poza tym zrobiłam remont w dodatkach. Miałam kilka domów z GW i sprawdziłam je takim programem do oczyszczania Sims3Packów ze zbędnych dodatków. Z niektórych domów zrezygnowałam, bo chociaż odznaczałam te dodatki, to i tak się niektóre instalują. To samo z Simami. Wyczyściłam cache Dashboard'em z mts. Po włączeniu gry, jedna parcela była zepsuta, ale oddałam ten dom, odzyskałam ludzi z tego domu. No i na razie są. Jeżeli problem zniknął to nie będę wiedziała tak do końca dlaczego, ale wszystko po trochu mogło pomóc. Chyba na razie skończę z dodatkami z GW, typu domki, i Simy.


EDIT:

No niestety, domy znowu zniknęły. Jeden był pusty, a w drugim byli ludzie. To by było na tyle. Ręce opadają.

Ostatnio edytowane przez anie_1981 : 08.02.2011 - 00:22
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.02.2011, 00:31   #535
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą

przecież na GW są najbardziej zawirusowane domy i simy,poza tym od dodatku PZ odinstalowując sima w programie startu i tak jego "bagaż" zostaje w grze,czego wcześniej nie było
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.02.2011, 11:05   #536
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą

Spróbuję reinstalacji gry. Przed chwilą listonosz przyniósł mi Imprezę w Plenerze. Jak znam życie to i tak trzeba będzie wszystko przeinstalować, więc to zrobię już. Jeszcze inna rzecz. Ja teraz gram w Barnacle Bay, może tamto miasto ma jakieś problemy. Przed instalacją przeniosę ludzi do Riverview. Zobaczymy co gra wtedy powie. I w ogóle, to już od jakiegoś czasu, parcele mieszkalne w ogóle mi się nie chcą instalować. Trafia tylko plik package z domem do DCBacup i ja same te pliki przenoszę do Library, zmieniam im tylko delikatnie nazwę, żeby miała taki sam schemat jak domy z tego katalogu. Nigdy dotąd grze to nie przeszkadzało... Możliwe, że Barnacle ma jakiś problem z mapą wysokościową, ja mam dwa lub więcej poziomów piwnic, może to jest problem. Albo nie wiem, za dużo elementów..? Ale jakoś na starszych zapisach z Sunset Valley i Bridgeport nic się nie dzieje. No raz mi w BP dom zniknął, ale tylko raz i to się więcej nie powtórzyło. Już mam dosyć tej gry i jej błędów.

No to się biorę o roboty. Godzinkę pogram w Riverview na moich domach z biblioteki i sprawdzę co i jak. A potem godzinę przeinstalowywania gry... Tym razem tylko nie będę się upierała przy aktualizacji wszystkich dodatków/akcesoriów. Nie widzę żadnej różnicy w działaniu gry, gdy wszystkie jej elementy są w pełni zaktualizowane, i gdy nie są. Skoro gra się chce uruchomić i nie krzyczy o łaty, to znaczy, że jest aktualna. Ciągle zapominamy, że tej gry się nie rozdziela na dodatki, ona pracuje jak jedna wielka gra.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.02.2011, 21:24   #537
Aga9618
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą

Odkąd zainstalowałam dodatek nie mogę ani zmienić simom stroi ani simów nie mogę stworzyć...
Czy wiecie jak mi pomóc?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.02.2011, 21:59   #538
Owl Finch
 
Avatar Owl Finch
 
Zarejestrowany: 22.10.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 728
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą

Ale jak to nie możesz? Nie masz takiej opcji na komodach, czy simowi znika wykonanie zmiany ubioru z kolejki, czy wywala Cię z gry, jak chcesz ich przebrać?
Owl Finch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.02.2011, 22:14   #539
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą

No właśnie Aga9618, bo trochę mało konkretnie napisałaś. To jak przyjść do lekarza i powiedzieć "Wszystko mnie boli"...
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.02.2011, 09:45   #540
kin.19
Guest
 
Postów: n/a
Question Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą

Korzystałam z kodu (testingcheatsenabled true) "wszyscy szczęśliwi". Niestety nie mogę go teraz dezaktywować. Zna ktoś sposób, bądź jakiś kod na pozbycie się tego kodu? Proszę o pomoc

Ostatnio edytowane przez Ilona : 09.02.2011 - 09:59
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023