Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Domy [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.03.2016, 17:07   #1
Hatori
 
Zarejestrowany: 01.01.2015
Płeć: Mężczyzna
Postów: 44
Reputacja: 11
Domyślnie Inne pojęcie piękna

Moje domki zawsze były brzydkie. Początkowo, zawsze były oborami, czyli największa możliwa działka i tworzenie domu tak ogromnego, iż niepotrzebującego ogrodzenia. Ten jednak, stworzony po przerwie w grze całkiem, całkiem mi się podoba! Mimo wszystko chcę posłuchać ocen innych, uwagi, nad czym popracować *oprócz operowania kamerą xD*
Cóż, lama w operowaniu kamerą i ciul w tworzeniu ogrodów prezentuje swój pierwszy tutaj domek należący do sima Song Minho.

Zacznijmy od bryły. Bardzo cenię sobie małe domki :3 No dobra, ten nie jest mały :< Jest przeciętny.






Kontynuujmy. Wchodzimy do mieszkania, zaś tam... salon! Ogółem: pokój dzienny.




A co to to tam jest? :>


Pierwsza na prawo: jadalnia.




Idźmy dalej... (zdjęcia kuchni i mikroskopijnej łazienki wyszły chyba najgorzej T-T) Ah! i przepraszam za ten zlew, ale to nie wina kodu, czegoś tam tylko tej półeczki :C Wstawiłem go jednak, żeby nie było żadnych uwag co do tego xD








Po przeciwnej stronie znajduje się coś takiego (więcej będzie dało się zobaczyć na zrzucie z góry):


Dobrze, parter mamy za sobą. Przedstawiam państwu coś na podobieństwo drugiego salonu. Miał tam być keyabord, ale gdy pobierałem to zawsze nie chciała mi gra odpalić, dziwne.






Łazienka, bardzo mikroskopijna, przez co problematyczna w robieniu zdjęć.






I jeszcze takie o.


Ostatnim pomieszczeniem będzie sypialnia.


Kamera 180 stopni na lewo.


Jeszcze raz na lewo, ale o 90 stopni.


A co to tutaj mamy? Garderoba!


I takie lustereczko.

Tak na koniec, przedstawię zrzuty.




+z całą działką.


Dziękuje za przeczytanie, proszę o komentarz, kropka.
EDIT: Życie robi sobie ze mnie żarty. Nie ten dział... przeniesie jakiś mod (w sensie admin, hihi) do odpowiedniego działu?

Ostatnio edytowane przez Hatori : 28.03.2016 - 17:21
Hatori jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.03.2016, 20:26   #2
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,204
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Inne pojęcie piękna

Cytat:
Moje domki zawsze były brzydkie
Mając taką grafikę w grze to nawet ja nie potrafiłabym zrobić przyzwoitego domku.
Cytat:
Cóż, lama w operowaniu kamerą
Nie obrażaj mi lam!
Cytat:
Jest przeciętny.
Średni.
Furtki do tego płotu z Sims2Play mają szary recolor.
Jak to w cywilizowanym kraju jak Polska bywa, simy będą podążać do wejścia do domu po zielonej trawce Mam rozumieć, że w Twojej grze simcie do sukienek nie zakładają butów na obcasie, tylko te na płaskiej podeszwie?
Te tarasowe drzwi mają czarny recolor, wiesz?
Jakbyś stosował (niepisaną) zasadę symetrii, to ta ściana "wejściowa" prezentowałaby się megaśnie. W sumie dzięki za inspirację
Sztuka dla sztuki.
Gigantyczny ogródek z trzema drzewami (ładnie urosły, tak w rządku ) i prawie dwoma ścianami otoczonymi kwiatkami? Jak widać można
Cytat:
Kontynuujmy. Wchodzimy do mieszkania, zaś tam...
... pustka! W gratisie dostajemy stare podłogi i goły tynk. No i oczywiście widok na zawalony drewnem kominek. Patrząc w okno w końcu widać tylko trawę i wysoki, szary płot.
Cytat:
A co to to tam jest? :>
Powietrze!
Nie smakowałoby mi jedzenie w takiej jadalni. Fajny myk z podłogą, ale to tyle. Roślinka jakościowo może być, ale nie ratuje tego pomieszczenia. I czemu tylko jedna w całym domu?
Cytat:
Ah! i przepraszam za ten zlew, ale to nie wina kodu, czegoś tam tylko tej półeczki :C Wstawiłem go jednak, żeby nie było żadnych uwag co do tego xD

Cały wystrój kuchni trochę przypomina mi laboratoria na moim wydziale zanim przyszli do nich prowadzący i studenci.
Wstawiasz coś i nawet nie wiesz, co to jest?
Tylko dwa pomieszczenia na parterze - serio?
Cytat:
Miał tam być keyabord, ale gdy pobierałem to zawsze nie chciała mi gra odpalić, dziwne.
Wystarczyło wziąć podobny z innej strony.
W 2. saloniku też nie chciałabym siedzieć.
Mimo szczerych chęci ta łazienka mi się nie podoba. Czegoś w niej brakuje.
Mikroskopijna?! Wiesz, że w 1/3 moich domków salony są tak "duże" jak Twoja łazienka? A w większości przypadków łazienki to jest 6-kratkowa klitka, czyli w tej Twojej zmieściłabym dwie i zrobiła nadal dość dobre zdjęcia
Podłoga? POWIETRZE?!
Biurko tak ustawione jest bezużyteczne. Krzesło też zresztą. Jak tam pusto i surowo.
Fatalne zagospodarowanie miejsca w domu. Nie wiem, co sobie myślałeś podczas budowania i meblowania go, ale nie tędy droga. No chyba że lubisz takie nieprzytulne i ponure klocki z garstką mebli i sprzętów, to wtedy jakieś pół godziny z mojego życia uleciało bezpowrotnie
Ja, stety bądź nie, preferuję zupełnie inne zasady budowania i urządzania.
Ach, a propos fotek jeszcze. Fraaaaaps!!!
2/10

Ostatnio edytowane przez Liv : 28.03.2016 - 20:40
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.03.2016, 20:55   #3
Sovillian
 
Avatar Sovillian
 
Zarejestrowany: 06.12.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 69
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Inne pojęcie piękna

Wnętrze Twojego domu przypomina mi moje początki z simsami.
Dom z zewnątrz wygląda jak więzienie, okna porozstawiane losowo. Nie i nie.
Wewnątrz wcale nie jest lepiej. Za pusto i jakoś tak nie przyjemnie.
Może gdyby zdjęcia były lepszej jakości spojrzałabym na to jak na jąkąś wizję artystyczną, której nie do końca rozumiem, ale niestety zdjęcia są tragiczne więc widzę to jako poprostu brzydki dom. Ale sam powiedziałeś, że Twoje domy z reguły są brzydkie, więc mam nadzieję, że moja opinia nie jest za krytyczna ;D
Sovillian jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.09.2016, 11:49   #4
Collina
 
Avatar Collina
 
Zarejestrowany: 02.05.2016
Płeć: Kobieta
Postów: 67
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Inne pojęcie piękna

Może ja jestem dziwna ale mi się ten dom bardzo podoba. Co prawda z zewnątrz faktycznie nie zachęca ale środek mi się podoba mimo tej pustki. W sam raz dla jakichś dziwnych simów albo fabularnych gier, albo najlepiej oba naraz - w sumie moje ulubione rzeczy.
Collina jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023