Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Pozostałe gry z serii The Sims
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 24.03.2011, 13:29   #101
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The sims Średniowiecze

a następna wskazówka - bardzo prosimy,nie umieraj z głodu
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 24.03.2011, 14:16   #102
auraya89
 
Avatar auraya89
 
Zarejestrowany: 05.11.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 9
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The sims Średniowiecze

najbardziej podoba mi się chyba opcja audiencji, kiedy poddani przychodzą do mnie i proszą o rady

jest też kilka nowych interakcji między simami, jak na 'spytaj o wiarę' (jak do tej pory spotkałam się tyko z agnostykami
auraya89 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.03.2011, 14:31   #103
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The sims Średniowiecze

Lady Jane w lesie zaczepiła jakaś stara rapszla,chcąc ją okraść.Nie mogło jej to ujść płazem i została wyzwana na pojedynek.

Nie miała żadnych szans...

wizyta na cmentarzu.hm,chyba wolę nie wiedzieć,czy ci leżący jeszcze żyją,czy nie.

jakiś wieśniak się poskarżył,że go łobuz wrzucił do studni.Lady Jane nie pozwoli,by chamstwo się szerzyło w jej królestwie.szybko wymierzyła karę.

zakucie w dyby...i obrzucenie królewskim jajem.co za zaszczyt! (i poniżenie jednocześnie)


po wypełnieniu obowiązków nadszedł czas na nieco rozrywki.może mały romansik?
a kto się najlepiej nadaje do romansów?oczywiście przystojny,blondwłosy bard o uroczym imieniu Boromir

chcemy potańczyć?zapomnijcie o wieży stereo.musimy ładnie poprosić DJ'a Boromira,żeby nam coś zagrał.i cała sala daje czadu!

po nocy pełnej wrażeń trzeba by się wyspać.przyznacie,że stylowa piżamka.

monarcha może wypełniać królewskie obowiązki - wypytywać ludzi o ich opinie na temat państwa,bądź wydawać nowe prawa.Lady Jane woli pisać.

zamiast listonoszy mamy takie trzy przemiłe gołąbeczki w klatce.przyczepiasz list do nóżki ptaka i modlisz się,by dotarł...w ogóle.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.03.2011, 16:03   #104
Ejak
 
Avatar Ejak
 
Zarejestrowany: 13.06.2010
Płeć: Mężczyzna
Postów: 667
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The sims Średniowiecze

No nawet ciekawe te zdjęcia, ale i tak raczej nie kupie. Po za tym muszę zbierać na inne gry, nie koniecznie z serii The Sims, jak np. Fable 3 na PC.
__________________
The boy that you loved,
is the man that you fear.
Ejak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.03.2011, 18:13   #105
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: 03.11.2006
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,738
Reputacja: 20
Domyślnie Odp: The sims Średniowiecze

Jakoś nie przekonała mnie (do tej pory) ta gra. Denerwuje mnie, że zamek możemy oglądać jedynie tak jak dom dla lalek, z boku. Strasznie irytujące. Poza tym po dwóch czy trzech zadaniach dosłownie zacząłem się nudzić. Nie ma w nich nic ciekawego ani porywającego. Otoczenie jest małe i trochę puste. Niektóre lokacje robione na siłę. Na razie mi się nie podoba.
mario jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.03.2011, 20:16   #106
annadomini
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The sims Średniowiecze

Mam grę od wtorku i mnóstwo wolnego czasu więc zdołałam przejść już sporo misji i muszę powiedzieć, że spodziewałam się czegoś lepszego.
Grafika jest na wysokim poziomie (co widać po screenach na górze), ale nie wymaga Bóg-Wie-Jakiego sprzętu, więc to jest plus.
Kamera, widok z boku, jest irytująca, szczególnie dla osób przyzwyczajonych do obracania kamerą jak w zwykłych TheSims (a przeciez głównie fani tej serii w to grają), można się jednak przyzwyczaić. Muzyka jest fajna, wpasowana w klimat i przyjemna dla ucha. Wybór różnych klas postaci (monarcha, rycerz, mag, kapłani 2 religii, kowal, bard, medyk, szpieg, kupiec) i poszczególne zadania dla każdej z klas, inne umiejętności, inne sposoby zdobywania pkt, doświadczenia to fajny pomysł.
Grę zaczynamy posiadając tylko zamek, a w nim monarchę, za wykonywanie kolejnych misji dostajemy punkty, za które możemy budować kolejne budynki, a wraz z nimi dodawać bohaterów, a im więcej bohaterów tym więcej misji, a im więcej misji tym więcej punktów, które możemy wykorzystywać do zawiązywania sojuszy bądź podbijania innych krain (na początku odkryte są dwie, później jest ich więcej) itd. itd..
Dla mnie największy minus te gry jest taki, że mało simsów w simsach, tzn. wykonywanie misji jest fajne, a w trakcie takiej misji można bohatera dowolnie rozwijać, wydać za mąż itd, ALE to największy minus dla mnie- tak jak w theSims 1 nie ma odczuwalnego upływu czasu, tzn bohaterowie sie nie starzeją, a dzieci dorastają od niemowlęcia do dziecka i tak już zostają, poza tym nie mozna nimi sterować, a interakcje z nimi są bardzo ograniczone i jedyne do czego się przydają to, to że można je do sklepu wysłać...
Tak samo interakcje z innymi simami- nudne i w sumie nic nie wnoszące jeśli nie tyczą się danej misji. Miałam szczęście jak mój małżonek wrócił na noc do domu raz na dwa dni... poza tym bohaterowie mieszkają w miejscach pracy (bard w karczmie, kowal w kuźni itd) i dla siebie mają do dyspozycji jeden, góra dwa pokoje, dosyć małe i czułam niedosyt, gdy chciałam im to ulepszyć, rozbudować czy nawet umeblować po swojemu...
W sumie wychodzi na to, że nie ma sensu zakładać rodziny i bawić się w drzewa genealogiczne jak to było w zwyczajnych simach.
Miałam nadzieję, że moja królowa urodzi syna który w przyszłości wyrośnie na jej następce, a królewską córkę będę mogła wydać za mąż za władce innego kraju by przypieczętować sojusz... a tak biegają mi po zamku małe obdartusy (losowo wybierane stroje wyglądają jak stroje wieśniaków, tak samo fryzury i nie mogę tego zmienić, nawet opcją "wybierz strój dla innego sima" jaka jest w szafach) z dodatkiem :'książe' , 'księżniczka' przed imieniem i nic do gry nie wnoszą.
Ogólnie gra się fajnie, ale po trzech dniach intensywnego grania wykonywanie misji zdążyło mi się znudzić bo głównie taka misja składa sie z poleceń typu: "porozmawiaj z tym-tamtym", "kup cos na targu i daj komuś-tam" itd..itd.. jest pare ciekawszych misji i wyzwań, ale nie na tyle żeby przyciągnąć na dłuższą metę...
Mam nadzieję, że po rozegraniu misji i rozbudowaniu królestwa gra przełączy się na tryb wolnej rozgrywki, a simowie zaczną się normalnie rozwijać i starzeć... Pewnie to płonna nadzieja, bo ile można chcieć od jednej gry, mimo to fajnie by było mieć w tych simsach więcej simsów.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.03.2011, 11:26   #107
Wainwright
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The sims Średniowiecze

Ale przecież w Polsce wyszła dopiero dzisiaj :lol
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.03.2011, 12:30   #108
neville
 
Avatar neville
 
Zarejestrowany: 12.03.2011
Skąd: łóżko
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,174
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The sims Średniowiecze

Chryzia twoja Lady Jane wygląda trochę jak Fiona ze Shreka

A tak pozatym to warto w ogóle kupic ?
__________________


I found my own way... :]
neville jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.03.2011, 12:47   #109
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The sims Średniowiecze

KUPIĆ?buahahaha.oczywiście,że nie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.03.2011, 14:06   #110
neville
 
Avatar neville
 
Zarejestrowany: 12.03.2011
Skąd: łóżko
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,174
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The sims Średniowiecze



A co do tej Fiony to zgodzisz się ze mną ?
__________________


I found my own way... :]
neville jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
sims 3


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 4 (0 użytkownik(ów) i 4 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023