Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 12.05.2012, 17:28   #1
Larisa93
 
Avatar Larisa93
 
Zarejestrowany: 06.05.2012
Skąd: Opolskie :)
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 9
Reputacja: 10
Post Insimenator do na studiach.

Witam, mam nadzieje ze ktoś tutaj będzie wstanie mi pomoc. Otóż, bez insimenatora nie potrafię już grac :d za bardzo sobie uwygodnilam życie simow, i za bardzo się przyzwyczaiłam, ze mogę zrobić tak dużo rzeczy w tak krótkim czasie ze no, po prostu nie umiem. I tu moje pytanie, wcześniej grałam na Porach roku, miałam wtedy Insimenatora 2.7b, teraz gdy zainstalowałam Na Studiach to insimentor nie działa, wiem ze do NS powinien tez być jakiś Insimenator który by sprawnie działał. Wiec jeśli ktoś ma TS2 NS, i Insimenatora to niech sprawdzi jaka to wersja, i gdzie można by było ja znaleźć. Byłabym wdzięczna. Szukałam już po wszystkich stronach i albo jestem ciemna ,albo nie umiem nic znaleźć na ten temat.. Jeśli już było to przepraszam najmocniej i czekam na pomoc.

Ostatnio edytowane przez Larisa93 : 12.05.2012 - 17:32
Larisa93 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 12.05.2012, 17:44   #2
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Insimenator do na studiach.

Mam podobny kłopot - z tym, że wciąż szukam w sieci InSIMenatora do podstawy (potrzebny mi do Historii z Bezludnej Wyspy).

Co do Twojego problemu: skoro masz zainstalowane CPR, instalacja dodatkowego dodatku, jakim jest "Na Studiach", nie powinna mieć wpływu na działanie InSIMenatora. Do Downloads wrzuca się takiego, który odpowiada najnowszemu dodatkowi, jaki mamy zainstalowany na komputerze (w Twoim wypadku są to CPR), chociaż... Zauważyłam, że jesteś także posiadaczką Podróży - może powinnaś poszukać InSIMenatora kompatybilnego z tym dodatkiem?
__________________
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.05.2012, 17:52   #3
Larisa93
 
Avatar Larisa93
 
Zarejestrowany: 06.05.2012
Skąd: Opolskie :)
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 9
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Insimenator do na studiach.

No własnie tez myślałam o tym ze przecież to 4pory roku są nowszym dodatkiem i ostatnim zainstalowanym przed na studiach, a na studiach wyszły chyba jako pierwsze(?) tak czy siak myślałam ze będzie działać, a tu lipka, myślałam może ze na studiach ma wersje 2.5 czy coś w Tym stylu ale nawet gdybym chciała sprawdzić i instalować po kolei każdy insimenator to i tak nie mogę znaleźć większości, najpopularniejsze to 2.9,2.8, i 2.7 a one nie działają. A Co do podroży, nie mam ich teraz zainstalowanych na kompie, bo tez nie umiałam znaleźć do nich insim, a jak mówiłam bez niego nie umiem grac Co do Twojego kłopotu tez chyba nie pomogę.. poszukam i jakbym coś znalazła to dam znac
Mozę ktoś jednak ma, lub wie jaka wersje Insimenatora ściągać do Na studiach?


Temat do zamknięcia. Nie pomyślałam o tym ze Insim 2.9 będzie działał

Ostatnio edytowane przez Larisa93 : 16.05.2012 - 18:23
Larisa93 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023