Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > FTS Newsletter
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 21.12.2012, 19:47   #11
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,069
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 16 [18] - Komentarze

Ciekawy numer. Dzieki za czwarte miejsce (swiateczny avek), oraz za neutralne stanowisko co do zmiany nicku
Po raz kolejny boli mnie to, ze znow nie bylo zadnej wzmianki o VS
Generalnie nie mam jakis wiekszych uwag
__________________
Malfurion jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 22.12.2012, 09:46   #12
La Tortura
 
Avatar La Tortura
 
Zarejestrowany: 27.12.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,031
Reputacja: 23
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 16 [18] - Komentarze

Ja chciałabym tylko podziękować tym, którzy w błyskawicznym tempie udzielili odp. do 'forum mówi'.
La Tortura jest offline  
stare 22.12.2012, 20:35   #13
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 867
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 16 [18] - Komentarze

Och, nie będę oryginalna, bo mi też aktualne wydanie bardzo przypadło do gustu. Artykuły ciekawe, rankingi zabawne (kopyta i basen z rybkami <3). Mój ulubiony dział, czyli "Polecane TS2" jak zwykle mnie nie zawiódł. Numer bardzo pozytywny w odbiorze.
Dzięki za docenienie avatara i tak wysoką pozycję to taka "5-minutówka" powstała na potrzeby chwili, w oryginale obrazek jest o wiele bardziej poważny, no ale to świąteczne szaleństwo nawet statecznym sowom dało się we znaki

btw.
Cytat:
Napisał Restless
Tylko... Troszkę mi przykro, że zostałam pominięta w rankingu nicków.
Mi też się to kiedyś przydarzyło, wypatrywałam w dwóch numerach, ale nic z tego. Jak widać, zdarza się, nie ma się co przejmować
Malin jest offline  
stare 23.12.2012, 20:30   #14
Myrtek
 
Avatar Myrtek
 
Zarejestrowany: 07.01.2012
Skąd: Kotlina rozpusty
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 569
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 16 [18] - Komentarze

Ten numer jest świetny!
Przyjemnie się go czytało i ubawiłam się po pachy.
Najfajniejszy artykuł to ten o schronieniu się przed końcem świata.
Dobrze się też czytało nowe "Trochę kultury człowieku". Dział ten to istny traf w dziesiątkę.

Dzięki również za szóste miejsce na najlepszy świąteczny avatar.
Co do Ojsg - tak, Gio swoimi Tuckerami zrobił niezłą furorę albo raczej jedna z głównych bohaterów.
Szkoda tylko, że nie wymieniono jeszcze drugiego i trzeciego miejsca na naj. ojsg, bo chętnie dowiedziałabym się o ciekawych historyjkach, gdyż nie wszystkie poczytuję.
To chyba jedyny artykuł, który mnie zawiódł, bo po cichu liczyłam, że ktoś moje Moonlight Falls doceni.
__________________
Myrtek jest offline  
stare 30.12.2012, 21:13   #15
Połówka
 
Avatar Połówka
 
Zarejestrowany: 05.08.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 556
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 16 [18] - Komentarze

Fallen i Mroczny Pan Skromności zrobili najlepsze artykuły, tak trzymać! Co do FTS Ontop, nie myślałeś, żeby poszerzyć całość również o twórczość indywidualną, nie tylko same działy z simsów? ;p
Do większości także nie mam większych uwag. Zastanawiające jest tylko, co ma artykuł "Nowinki techniczne" do nowinek technicznych. Autor tegoż artykułu nieco (a nawet bardzo?) minął się z powołaniem. Nie widzę tu ani krzty informacji poszerzających moją wiedzę o technice, a czytając ten dział oczekuje się chyba, jak sama nazwa wskazuje, najnowszych wieści z dziedziny technologii, a nie dosyć oczywistych "ciekawych" "porad", co kupić nastolatkowi. Same "porady" byłyby jeszcze do przyjęcia, gdyby dotyczyły sprzętu. Co mi po "radzie", czy sprezentować jakiejś modnej strojnisi sukienkę z metką Dolcze end Gabana czy fanowi Legii szalik ulubionej drużyny w tym dziale? To chyba ostatnie czego można było się spodziewać czytając to. Jakość tego tekstu jest beznadziejna. Ciekawe, jak ten tekst wyglądał przed edycją korektorki. Odnoszę wrażenie, że musiała się ostro napracować ;p Let's the hate begin!
Życzę weny twórczej na następne artykuły

Ostatnio edytowane przez Połówka : 30.12.2012 - 21:17
Połówka jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023