Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > FTS Newsletter
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 15.11.2013, 17:50   #1
Charionette
Admin Emeryt
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 3,527
Reputacja: 18
Domyślnie FTS Newsletter 21[23] - Komentarze

Zapraszam do komentowania najnowszego numeru gazety
Charionette jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 15.11.2013, 19:19   #2
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,601
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 21[23] - Komentarze

To ja skomentuję

Wiadomości, TSP - pomijam, jak zawsze wspaniałe

Forum mówi - dosyć obszernie zostało przedstawione odejście promotorek. Z jednej strony to dobrze, a z drugiej, zabrakło miejsca na inne tematy Fajnie, że zostały zadane także pytania nie dotyczące samego forum tylko tematyki numeru
Nowinki ze świata simów - wszystkie najważniejsze wydarzenia w jednym miejscu, nie mam zastrzeżeń Bardzo podoba mi się pomysł z pytaniem graczy o opinię
Polecane TS3 - nie gram w trójkę, ale podobają mi się polecone rzeczy Szkoda, że tak ich malutko xD
Ranking nicków - jak zawsze mi się podobało
Trudne sprawy - niektórych z tych skrótów nawet nie znałem Dzięki, trochę rozjaśniło mi się w głowie xD
Horoskop - bardzo interesujący :> Wyszła mi piątka
Trochę kultury... - bardzo brakuje mi Rosemarie :< Ale myślę, że anizali nieźle sobie poradziła Z niecierpliwością czekam na następny numer z wiadomych przyczyn
Świat w Pigułce - jak zawsze interesujące informacje, szkoda, że tak pesymistycznie Ale w sumie to nie zawsze powinno być wesoło xD Fajnie, że dowiedziałem się czegoś nowego
Klawa Enklawa - ach, ten wywiad jest boski <3 Więcej takich O drugiej części nawet się nie wypowiem, bo jestem za Skromny na te wszystkie pochwały jakie bym sobie dał
Strefa luzu - uwielbiam te zagadki Od przyszłego numeru szykuje się zmiana, czekam z niecierpliwością

Szkoda, że nie wszyscy dali radę zrobić artykuły :< Ale Skromnie powiem, że numer wyszedł świetnie
Mroczny Pan Skromności jest offline  
stare 15.11.2013, 21:03   #3
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,494
Reputacja: 25
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 21[23] - Komentarze

Numer w miarę udany
"Polecane TS3" prezentuje się bardzo ładnie pod względem graficznym, ale zabrakło mi polecanych mebli. Same ciuchy to troszkę za mało. "Trudne Sprawy" wypadły całkiem nieźle "Świat w pigułce" też się udał - tym bardziej, że temat na czasie. "Klawa enklawa" świetna, a Buka pod koniec miażdży xDD
Najgorszy artykuł z tego numeru? Przykro mi to mówić, ale zdecydowanie "Trochę kultury...". Otworzyłem go z nadzieją, że znajdę ranking polecanych filmów itd. A tam jeden serial i jeden zespół...

Ogólnie parę artykułów wydaje mi się trochę wybrakowanych. Ale nie jest źle

No i dziękuję za Łamacza, mój nick był taki pusty
Pink Panther jest offline  
stare 16.11.2013, 12:43   #4
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 21[23] - Komentarze

Znowu śmiałam się czytając Bazgroły Mrocznego.

Mnie Twój największy koszmar nie przeraził, bo nie było w rankingu Sasquatcha, ani ruchomych schodów, ale fajnie się czytało

Świat w pigułce ciekawy, na czasie, ale czuję niedosyt. Przydałby się ranking najbardziej niszczycielskich tajfunów.

Dzięki za Trudne sprawy - jako staruszce przyda mi się ten poradnik

Ogółem jest nieco gorzej, niż poprzednim razem, ale też jest dobrze
__________________
Searle jest offline  
stare 19.11.2013, 21:16   #5
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 869
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 21[23] - Komentarze

Skromny Mroku, a skądże u Ciebie ta trauma do szpinaku? Toż to najpyszniejsze zielsko pod słońcem! Dobrze doprawione, z odpowiednią ilością czosnku, kropelką śmietanki - po prostu pycha! Dla mnie plasuje się na drugim miejscu ulubionych potraw, zaraz po ziemniakach w każdej postaci ;p Jak mogłeś ująć szpinak wśród najstraszniejszych rzeczy? To grzech!
Nie zaskoczyłeś mnie natomiast Buką na pierwszym miejscu xD Ba! Wręcz byłabym zszokowana, gdyby jej tam nie było Dla mnie to również jedna z najbardziej przerażających postaci z dzieciństwa, zaraz obok diabła Piszczałki Pająki... hmm, nie przerażają mnie, raczej obrzydzają, ale to jak cała reszta robactwa. I coś mi się przypomniało: http://bezuzyteczna.pl/przecietny-cz...-podczas-32001 Ja tam latem zawsze mam lokatorów pod łóżkiem, a nawet czasem ich dożywiam jakimiś muchami Mając otwarty nocami balkon, takie towarzystwo jest nieuniknione. Ale przyzwyczaiłam się xD
A o ciemności i wyczuwaniu czyjejś obecności to mogłabym się rozpisywać. Czasem nie musi być nawet ciemno... dostrzegalny kątem oka ruch za szybą, za drzwiami, za sobą, czyjś wzrok na plecach, jeżące się na karku włoski... Masakra! Kupę lat temu bawiłam się w wywoływanie duchów, może coś się wlecze za mną od tamtego czasu? ;> No dobra, koniec, jestem sama w pokoju i już jest ciemno xD

Zainteresowało mnie zaprezentowanie działu z Fotostory i Twórczością pisaną. O ile do tego drugiego praktycznie w ogóle nie zaglądam, tak pierwszy swego czasu poczytywałam namiętnie i regularnie. Ostatnio jednak rzadko to robię, mam wielkie braki i nie wiem, co się tam wyprawia. Zaciekawiły mnie więc pozytywne opinie użytkowników. Chyba będę musiała ponadrabiać zaległości, a widzę, że będę miała co... Do Twórczości pisanej również zajrzę, bardzo jestem ciekawa dzieła Kubussa, nie wiedziałam, że w ogóle pisze Czasem jednak dobrze poczytać gazetkę i dowiedzieć się tego i owego...

Z ciekawością przeczytałam również "Trudne sprawy" i artykuł o skrótach używanych w necie. Przyznaję bez bicia, że kilku naprawdę nie znałam, chociaż co, jak co, ale nowa w internetach to ja na pewno nie jestem. Bardzo przydatny artykuł, duży plus.

Trochę okrojony ten numer gazetki, strasznie mi brak "Polecanych TS2", ale mimo wszystko podobało mi się. Jest trochę strasznie, trochę śmiesznie, jest poważnie (artykuł o tajfunie, bardzo aktualny, biorąc pod uwagę tragedię m.in. na Filipinach). Przeczytałam z przyjemnością. Nie skomentowałam wszystkiego, ale przeczytałam, tylko najzwyczajniej w świecie nie wiem, co przy niektórych artach napisać Te powyższe komentarze to po prostu takie moje luźne przemyślenia, które postanowiłam tu przelać. Doceniam pracę każdego autora, nawet jeśli nie skomentowałam. Przepraszam, jeśli ktoś poczuł się urażony, następnym razem postaram się bardziej.

Pozdrawiam!

P.S. Mroku, no ja Ci nie wybaczę po prostu...

Malin jest offline  
stare 20.11.2013, 22:16   #6
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,071
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 21[23] - Komentarze

A wiec i ja skomentuje

Wywiad z Flo ciekawy, chociaz mam wrazenie, ze troche krotki. Byc moze tylko mi sie wydaje Bazgroly Mrocznego niestety nie odzwierciedlaja mych strachow zza dziecinstwa Wlasciwie zadnej z wymienionych przez chrupka rzeczy sie nie balem Horoskop a raczej zaproponowana zabawa, bardzo fajna. Przynajmniej troche sobie policzylem Mi wyszla 1, ktora de facto jest bardzo prawdziwa Chyba najbardziej wyeksponowana z mych cech na tym forum
W On Top bylem bardzo zaskoczony tym, ze wzieliscie pod uwage tworczosc pisana i w tym miedzy innymi moje opowiadanie Ale to fajnie, ze wspominacie o dzialach, w ktorych cos sie publikuje Forum Mowi jak zwykle celnie przedstawia obecna sytuacje na forum. Z wieloma wypowiedziami moglbym sie zgodzic praktycznie w 100%. Mowie oczywiscie o pierwszej sekcji pytan Swiat w Pigulce, tak jak Malin powiedziala, bardzo "na czasie", biorac pod uwage ostatnie wydarzenia na Filipinach miedzy innymi.
Trudne Sprawy, to naprawde trudne sprawy Niektorych skrotow nie znalem, chyba czas sie doksztalcic
W samej gazetce zabraklo mi artykulu rudej :c Bylem ciekaw, jak dalej potoczy sie historia, no ale mozna sie bylo spodziewac takiego stanu rzeczy z oczywistych wzgledow.
To wlasciwie tyle jezeli chodzi o komentarz. Reszta artykulow rowniez jest ciekawa i przepraszam, ze nie skomentowalem wszystkiego.
__________________

Ostatnio edytowane przez Malfurion : 20.11.2013 - 22:22
Malfurion jest offline  
stare 21.11.2013, 20:49   #7
Gold_Chocolate
 
Avatar Gold_Chocolate
 
Zarejestrowany: 05.05.2009
Skąd: Najmilsze miasto.
Wiek: 26
Płeć: Kobieta
Postów: 633
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 21[23] - Komentarze

Jak już mam się udzielać to na całego.
Przeczytałam od deski do deski i albo dawno mnie tu nie było, albo wydaje mi się tego wszystkiego dużo więcej ? Co jest oczywiście na plus. Artykuły o lękach bardzo ciekawe, również spodobała mi się zabawa z cyferkami i cechami charakteru. Chętnie poczytałam o zmianach na forum, oraz nawoływanie do pokoju. Od razu chce się wracać, czytać, udzielać się. Wydaje mi się, że gazetka idzie w dobrym kierunku i to najważniejsze. Rozwija się i działy są naprawdę ciekawe.
Oby tak dalej.
__________________
Gold_Chocolate jest offline  
stare 08.12.2013, 20:44   #8
Cytryśnia
 
Avatar Cytryśnia
 
Zarejestrowany: 10.12.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 892
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 21[23] - Komentarze

Numer podobał mi się, aczkolwiek poprzedni wyszedł lepiej.

[nictakiego]Najbardziej podobał mi się artykuł mego Ojcza, oczywiście.[/nictakiego]

"horoskopy" są fajną zabawą, ale jednak od czasu do czasu przydałby się taki tradycyjny horoskop
Cytat:
To interesująca alternatywa dla Czterech Żywiołów, a także świetna zabawa dla tych, których rozczarował brak fabuły w Forumowej Mafii.
Dobra, powiem jeszcze raz: to nie jest 4Ż ani FM :<
poza tym wiadomości z forum bardzo ładnie się prezentują.

forum mówi jak zwykle fajnie i na temat.

Ohoh, zostanę CW na zawsze <3


Czekam na następny numer
__________________
Majestatyczność
Cytryśnia jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023