Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > FTS Newsletter
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 18.11.2014, 22:33   #1
Charionette
Administrator
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 3,524
Reputacja: 18
Domyślnie FTS Newsletter 26 [28] - Komentarze

Zapraszam do wyrażenia opinii o najnowszym wydaniu gazetki
Charionette jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 20.11.2014, 21:03   #2
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,069
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 26 [28] - Komentarze

Skoro nikt nie komentuje, to ja to zrobie, a co!

Z archiwum... fajna sprawa. Dobrze jest sobie przypomniec, a raczej dowiedziec sie(bo pomimo, ze na forum juz bylem, to gazetki w tym okresie nie czytalem) co dzialo sie w gazetce i na forum po krotce. Widac, gownoburze, to nie taki najnowszy twor
Ciekawy patent z horoskopem na kolory, chociaz szczerze mowiac, to ciezko bylo mi tak na prawde przyznac, jak sie dzisiaj czuje. Byl, to taki mix, wiec zdecydowalem, ze przeczytam opisy wszystkich kolorow. Chociaz przy blekicie zostalo juz w pierwszym zdaniu powiedziane to, co napisalem tu. Wiec moze temu kolorowi mi po drodze...
Rankingi.... wow, strasznie malo nickow w tym wydaniu. Najwidoczniej jesien nie sprzyja zmianom
Przyznam szczerze, ze swiat w pigulce, to byl jeden z moich ulubionych dzialow. Zawsze mozna poczytac cos ciekawego. Niestety, tym razem moim skromnym zdaniem jest zdecydowanie za malo tresci. A szkoda.
Wiadomosci z forum, tutaj nic nie mozna zbytnio dodac. Poprostu zebrane do kupy najswiezsze informacje z zycia forum
Troche kultury czlowieku... ahh, ile seriali! Praktycznie sledzilem wszystkie z wymienionych A MacGyver, to bylo moje jedno z szkolnych przezwisk
On Top... wielki powrot po nieobecnosci w poprzednim numerze Szkoda tylko, ze autor skupil sie tylko i wylacznie na tworach wykonanych w TS4. Owszem, byla okazja by blizej sie przyjrzec takim pracom ( w sumie premiera The Sims, helol?! ), ale kompletne zignorowanie poprzednich odslon... jestem na nie
Polecane TS3... tak jak zwykle nie zwracam uwagi na ten dzial, bo poprostu rzadko kiedy instaluje jakiekolwiek modyfikacje, tak tutaj moja uwage przyciagnely zdjecia. Mysle, ze wybiore cos dla siebie z proponowanej przez autora artykulu kolekcji

Skomentowalem chyba wszystko co chcialem. Moze moj komentarz nie jest jakos szczegolnie dlugi i tresciwy, ale nie jestem zbyt wylewny Zycze czasu, energii, samozaparcia i fantastycznych pomyslow! Powiedzial ja, wasz znawca
__________________
Malfurion jest offline  
stare 22.11.2014, 18:11   #3
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,601
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 26 [28] - Komentarze

Przepraszam ewentualnych czytelników za brak Klawej Enklawy w tym numerze. Powód był taki, że mój pomysł na artykuł praktycznie w ostatniej chwili okazał się idiotyczny xD
Mroczny Pan Skromności jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023