Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 17.05.2005, 18:23   #11
aanulkaa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

i jakbym mogła to poprosze link do pliku na bara bara nastolatek i tej maszyny co można ciąże przerwać ...
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 17.05.2005, 18:49   #12
Mareśka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

trzeba było sobie wynająć domek jak byłas na univerku i wprowadzić sie tam z nim.. bylo by po klopocie
 
stare 17.05.2005, 19:44   #13
Guralka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Normalnie bierzecie ślub. On nie musi niczego kończyć, bo jak weźmiecie ślub, to skończy studia automatycznie. Nie ma opcji ślubu? Widocznie za mało sie starasz Taka opcja jest normalnie w grze i nie trzeba hacków.
 
stare 17.05.2005, 20:17   #14
Jillian
Guest
 
Postów: n/a
Smile odp

Wpisz kod "boolProp testingCheatsEnabled true" zaproś tego Maksa, kliknij z shiftem na jakiegoś sima z rodziny i wybierz "Add Maks to Family" czy coś takiego. A jak już go dodasz i nadal będzie młodym dorosłym to wtedy wybierz na simie (trzymając shift) "spawn..." i "Tombstone of L and D". Na nagrobku który się pojawi wybierz "age translation"
 
stare 17.05.2005, 20:20   #15
!Miśka!
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

BEZ ŻADNYCH KODÓW!!! Dzwonisz do niego i zapraszasz. Jak przyjdzie to kliknij na niego pózniej zaproponuj a póznej wprowadz sie. Jak sie wprowadzi to stanie sie dorosły i mozesz brac slub!
 
stare 19.05.2005, 15:17   #16
Ametyzd
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

!Miśka! a dlaczego bez kodów? Ja na przykład używam ich bez przerwy A ja też taką parę mam i się zastanawiam, czy ich nie rozdzielić, ale skoro nie trzeba, to ich zostawię...
 
stare 21.05.2005, 08:51   #17
Macio
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Ludzie!!!!

czy wy naprawdę nie możecie takich prostych żeczy zrobić?
Poprostu zaproś go kliknij na nim waproponuj a poter wprowadz sie . On sie stanie doroslym wtedy sie z nim orzen prze zaproponuj malzenstwo lub stan pod tym lukiem i wez slub . Ehh
 
stare 21.05.2005, 21:02   #18
aisha_j
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał aanulkaa
Na studiach poznałam sie z takim Maksem i zaręczyłam sie z nim. Kiedy moja już ukończyła studia i przeniosła się do zwykłego miasteczka (Werony) to nie moge wziąść z nim ślubu. Jak mam wziąść z nim ślub??????????????????????????????? prosze o pomoc ! ;(
Ja również zaręczyłam się raz z facetem w ubraniu lamy i nie miałam opcji"weź ślub" ani "wprowadź się" ani nie dało się wziąć ślubu pod łukiem ślubnym na weselu. Zaręczałam się i brałąm śluby z innymi kierowanymi przez komputer studentami (po "wprowadź się", bo musieli dorosnąć) i wszystko było ok. Jedynie z tymi lamami są kłopoty (z krowami może również, ale nie wiem, bo nie próbowałam). Lepiej z lamami się nie zaręczać. Ale dziecko dało się z nim zrobić(właśnie na weselu, które zrobiłam z okazji nieudanego i niedoszłego ślubu).
 
stare 21.05.2005, 23:06   #19
Madia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Zapros go do domku przez telefon, buzi - buzi zeby wzmocnic kontakty i MUSI pokazać sie opcja 'Zaproponuj --> Wprowadz się' lub wejdz w 'Wiecej' i tam będzie, MUSI być.
 
stare 22.05.2005, 18:22   #20
Cocco
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał aanulkaa
ale on jest w takim dresie z lamą i ja go poznałam bo dzowniła z opcji : zadzwoń>uczelnia>katalog uczelni> maks ... A ci kierowani przez kompa nie dorastają;(
Wiesz... Moja simka też się zaręczyła z kierowanym przez kompa gostkiem, ale on dorósł.
Może zrób tak:
wpisz kod
"Boolprop testingCheatsEnabled true" (bez cudzysłowia) ,
kliknij (z shiftem) na simkę , wybierz spawn/tombstone od L and D kliknij na nagrobek (bez shifta) i wybierz :
Add Neighbor To Family... / maks
(Imię "maks" może być gdzieś na końcu).
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023