Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 05.03.2007, 20:30   #1
madeline
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Tajne stowarzyszenie

Jestem w tajnym stowarzyszeniu i mam pytanie : co właściwie można tam robić i czy można tam mieszkac (jak wychodzę z gry to moja simka wraca do akademika) ?
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 06.03.2007, 18:26   #2
rosex
 
Avatar rosex
 
Zarejestrowany: 14.03.2005
Skąd: wiltshire
Płeć: Mężczyzna
Postów: 947
Reputacja: 10
Domyślnie

Tam chyba nie można mieszkać, bo u mnie też po wyłączeniu gry to wracam do akademika. Chyba, że będziesz grała cały czas, bez wychodzenia i wstawisz tam sobie łóżko, heh.
rosex jest offline  
stare 07.03.2007, 14:37   #3
vanity
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Szczerze mowiac, rozczarowalam sie! Bo myslalam, ze tam mozna cos NOWEGO, CIEKAWEGO robic, a to jest tak jakbys poszedl na inna, zwykla parcele :/ Gadasz z innymi czlonkami, grasz, itp - nic ciekawego I tam nie mozna mieszkac, sim wraca do akademika :/
 
stare 07.03.2007, 15:09   #4
Eámanë
Admin Emeryt
 
Avatar Eámanë
 
Zarejestrowany: 12.06.2003
Skąd: Ełk/Gdańsk
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 1,013
Reputacja: 10
Domyślnie

Można tam za to korzystać ze wszystkich nagród za punkty aspiracji i karierę (np. ze wskrzeszeniomatu)
__________________
"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości." - Terry Pratchett
Eámanë jest offline  
stare 07.03.2007, 15:11   #5
vanity
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:

Można tam za to korzystać ze wszystkich nagród za punkty aspiracji i karierę (np. ze wskrzeszeniomatu)
A no tak! Zapomnialam o tej jedej, fajnej rzeczy Bo to chyba jest najlepsze w tym calym Tajnym Stowarzyszeniu
 
stare 10.03.2007, 21:37   #6
Alatáriël
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja jedyne w czym byłam to bractwo studenckie ^^ Nawet o tym tajnym stowarzyszeniu nie wiedziałam <lol>
 
stare 04.05.2007, 18:14   #7
DiabolicAngel
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja się mocno zdziwiłam jak pierwszy raz mnie wzięli do tajnego stowarzyszenia przyjechał koleś w nocy, zakuł mnie w kajdanki i wsadził do samochodu już myślałam że mój nie grzeczny sim coś zmalował i idzie do kicia
 
stare 04.05.2007, 18:57   #8
The FerG
 
Zarejestrowany: 19.12.2005
Płeć: Mężczyzna
Postów: 562
Reputacja: 10
Domyślnie

A jak do niego dołączyć?
Wiem że trzeba znać tych w czarnych garniturkach z lamą.No to się z nimi zaprzjaźniłem i nic :1smutny:
The FerG jest offline  
stare 04.05.2007, 19:47   #9
shezza
 
Avatar shezza
 
Zarejestrowany: 24.03.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 833
Reputacja: 13
Smile

Musisz się zaprzyjaźnić z trzema takimi. Wtedy w nocy przyjedzie po ciebie czarna limuzyna, a z niej wyjdzie facet/facetka, opieprzy sima, a później zakuje go w kajdanki i wrzuci do limuzyny. I wtedy pojedziesz do tajnego stowarzyszenia... Później będziesz tam mógł jeździć za pomocą opcji na telefonie...
shezza jest offline  
stare 04.05.2007, 20:35   #10
The FerG
 
Zarejestrowany: 19.12.2005
Płeć: Mężczyzna
Postów: 562
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Karisha_515
Musisz się zaprzyjaźnić z trzema takimi. Wtedy w nocy przyjedzie po ciebie czarna limuzyna, a z niej wyjdzie facet/facetka, opieprzy sima, a później zakuje go w kajdanki i wrzuci do limuzyny. I wtedy pojedziesz do tajnego stowarzyszenia... Później będziesz tam mógł jeździć za pomocą opcji na telefonie...
Thx za pomoc :*
The FerG jest offline  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023