Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.06.2007, 21:00   #11
mabda
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

probowalam tez przez syna balbiny go wskrzesic - musial miec przeciez tatusia i w drzewie genealogicznym widnieje, ale tez sie nie dalo :/
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 29.06.2007, 13:50   #12
Karima
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A kij z tym.Dziwna rodzinka i tyle
 
stare 30.06.2007, 09:14   #13
Chmelcor
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mozna wskrzesic sima wtedy kiedy nagrobek znajduje sie na dzialce(sa wyjatki np.nagrobki u cwirow), albo kiedy pojawi sie komunikat "Sim zmarl na innej parceli. Powroci na miejsce swojej smierci jako duch.". A mozna jeszcze wskrzeszac sima, ktory byl przyjacielem kogos np.Waldemar mial przyjaciela Roberta, Robert zmarl, a Waldemar NA SWOJEJ PARCELI(tej bez nagrobka)wskrzesil go.

WAZNE: WSKRZESZANIE JEST DOSTEPNE TYLKO WTEDY KIEDY MASZ "NA STUDIACH"
 
stare 30.06.2007, 12:31   #14
Deeta
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A może mu za mało zapłaciłaś?Bo jeśli pokazało ci się(chyba)okienko z wygórowaną ceną a ty to chyba anulowałaś to bardzo możliwe że pomyślał że dzwonisz dla żartu.Może mu za mało zapłaciłaś simoleonów za to żeby przywrócił do życia twojego sima???
 
stare 30.06.2007, 13:06   #15
mabda
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

nie pokazalo mi sie okienko z cena, bo NIE ZNAM ZADNEGO SIMA, KTORY UMARL [taki komunikat otrzymalam od smierci]
 
stare 23.11.2007, 13:51   #16
kami22
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Telefon do Kosiarza

A w Dziwnowie kosmicie sie zmarło i Opelia (...) mogła go wskrzesić a przecierz nie byl z rodzinki ;/
 
stare 23.11.2007, 22:11   #17
Collet
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Telefon do Kosiarza

Kami22- któremu kosmicie?
Telefon do Kosy... Jak byłam młodsza myślałam, że mogę się z nim zaprzyjaźnić Żebyście widzieli moją wkurzoną buźkę kiedy okazało się, że nie ma go w kontaktach. =)
 
stare 16.12.2007, 21:39   #18
calusna_kg
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Telefon do Kosiarza

Cytat:
"Sim zmarl na innej parceli. Powroci na miejsce swojej smierci jako duch."
co oznacza ten komunikat?? mi sie cos takiego wyswietlilo... jak byłam w akademiku... a ta simka która zmarła była w miłowie.... o co z tym chodzi...?? on bedzie straszył inną rodzinę?? czy jak bo nie kumam ;/
 
stare 18.12.2007, 17:20   #19
Cokazoo94
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Telefon do Kosiarza

Ja nie mogę wskrzesić sima za nic :/ Wpisuje kod (poprawnie!) i okno mi się powiększa i nic Trzeba mieć Nocne Życie?
Ps: Mam tylko Na Studiach i nic więcej!
 
stare 21.12.2007, 08:25   #20
Raven
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Telefon do Kosiarza

Na Wskrzeszomat czy Wskrzeszeniomat sobie trzeba zapracować! A pozatym kody psują grę. Sprzedaj ten weszeniomat i spróbuj kodem ponownie. Jak niedziała to pewnie błąd gry.
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023