Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 15.05.2008, 20:48   #21
iskierka446
 
Avatar iskierka446
 
Zarejestrowany: 19.01.2008
Skąd: miejscowość pełna krajobrazów morskich
Płeć: Kobieta
Postów: 92
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Telefon do Kosiarza

ja wskrzesiłm męza balbiny za pomoca simPE
iskierka446 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.05.2008, 19:17   #22
Emo_girl
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Telefon do Kosiarza

A ja wskrzeszam też. To fajne. Takie fantastycznye i magiczne w mojej grze
 
stare 23.05.2008, 20:19   #23
Diamond Girl
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Telefon do Kosiarza

Jak? Zapytaj jej...
 
stare 24.05.2008, 08:35   #24
Krystek175
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Telefon do Kosiarza

ehhhhh....... Nie trzeba miec Kosiaza ani zadnych Hacków zeby wskrzesic Ja wskerzeszam Bez Niczego Dzwonie Przez Telfeo Wybieram.....Usługi......Zadzwon po.............Ksiadz i Składnia Koscielna..........Pytają sie po co mają przyjsc to wybieram SIM UMARŁ

przychodzą z Samochodem Który zawozi na cmętarz a tam Odprawiają rytuał I sim żyje
 
stare 24.05.2008, 10:11   #25
Madison
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Telefon do Kosiarza

Krystek175- ale bajdurzysz ^^
a tak btw, ten avatar już ktoś ma na tym forum
 
stare 24.05.2008, 10:38   #26
kalafjor
 
Avatar kalafjor
 
Zarejestrowany: 09.09.2007
Skąd: Santa Bożena
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,326
Reputacja: 16
Domyślnie Odp: Telefon do Kosiarza

No właśnie Krystek coś stulasz przeciesz to niemożliwe :/
kalafjor jest offline  
stare 24.05.2008, 21:33   #27
Rocket
 
Avatar Rocket
 
Zarejestrowany: 21.03.2007
Skąd: Macondo
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 3,129
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Telefon do Kosiarza

taa, a jak chce wskrzesić sima to wysyłam do hadesu różowego smoka i on go przynosi przywiązanego do ogona...
zawsze mnie nurtowało po co ludzie wymyślają takie brednie.
__________________
Obrazek został usunięty, ponieważ przekraczał dozwolony rozmiar.
bezwzględnie.
Rocket jest offline  
stare 07.05.2009, 14:39   #28
Remus Lupin
 
Avatar Remus Lupin
 
Zarejestrowany: 14.04.2009
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 450
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Telefon do Kosiarza

A ja znam inny sposób wskrzeszania simów nie mam NS za to mam CW i kiedyś grałem swoją stworzoną prze ze mnie rodzinę w Miłowie wszystko okej, ale nagle wybuchł mi pożar prze miotacz ognia(alarm przeciw pożarowy przeniosłem) i ni gruszki i pietruszki zaczął płonąć taki jeden miastowy spłonął żywcem przyszedł Mroczny a mój sim zaczął go prosić(Nie znał go) i przegrał więc za pomocą lampy Dzina poprosiłem o wskrzeszenie sima został wszkeszony i automatycznie dodany do rodziny, więc zacząłem sie bawić kodem boolprop... w różne rodzaje śmierci aż nagle, za drugim razem gdy poprosiłem a wskrzeszenie tego samego sima to powrócił ale już jako zombie.

Nie mam NS.
Remus Lupin jest offline  
stare 12.11.2010, 00:01   #29
Dżiglipaff
 
Avatar Dżiglipaff
 
Zarejestrowany: 12.11.2005
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 1,203
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Telefon do Kosiarza

no to tak....

mialam ludzika, mial psa i wynajmowal mieszkanie z jakas miastowa babeczka, kiedys nawet zdarzylo im sie romansąć, ale w koncu nie pyklo ;> chlopek znalazł sobie nowa dziewczynę - młodą studentke - hehe. chodzili ze soba tu i tam, oboje chcieli sie zareczyc bla bla bla~ Byla zima, w malym mieszkanku kolo telewizora stała choinka, po hucznej imprezie i wizycie Św. Mikołaja jakos wszystkim sie zapomniało o lampkach... przez całą noc. Współlokatorka facecika była wojskową, wiec zawsze wychodzila z domu przed świtem - on zaczynal prace koło południa - był architektem. Wszystko super, sniadanko i te sprawy, piesek biegal gdzies po apartamentowcu, przyjechał samochód do pracy, pieskowi zachciało sie wrocic do mieszkania... wnet zapaliła sie choinka! Pies - jak to pies, (zawsze uwazalam ze to glupie zwierzeta, slinia sie i smierdza), stanal w drzwiach i zaczał szczekać. Alarm przeciwpozarowy wył i wył, głośniej od psa... przyjechał jeden wóż strażacki... drugi wóz strażacki... chyba nawet i trzeci... a ten pies szczekał i szczekał w przejsciu, jak głupi~ Tomasz musiał iść do tej pracy - w koncu tego wieczora miał sie oświadczyć swojej lubej i musial miec duzo pieniedzy na ślub~ oh~! rach ciach trach~ i ogień z choinki i telewizora zaczął "połykać" również Tomasza : O ojejujujuniu! Chwile potem, pies, ktory jest glupi, wlazł do mieszkania, 3 strażaków zgasiło ostatni, pojedynczy płomyczek i sobie poszli... Przyszedl jeszcze tylko Kosiarz i zabrał mojego Tomaszka T_T Uznalam, ze kazda smierc w grze jest fajna, wiec zapisalam - Marlencia i tak będzie mogła go wkrzesić - należy do tajnego stowarzyszenia i moze za friko korzystać z wskrzeszomatu. Pojechala na parcele, gdzie wynajemca-cham, wysłał nagrobek, zabrała go i trzyma ze sobą. Pozniej odwiedziła siedzibe stowarzyszenia, zeby zadzwonic, ale Kosiaz mowi, ze ona nie zna nikogo, kogo mozna wskrzesic~ T_T buu~ i co mam zrobic? w sumie Tomaszka kochalo jeszcze kilka kobit w miescie, ale to Marlencia miała byc jego pierwsza zona i to ona musi go wskrzecic~

co robic? czekac na cyganke, az przyniesie lampe dzina, uzyc kodu na nagrody, czy moze po prostu nie da sie wskrzeszac nie-studentow studentami?
__________________
Dżiglipaff jest offline  
stare 12.11.2010, 11:13   #30
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,452
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Telefon do Kosiarza

Nie wiem od czego to zależy, ale niektórych simów po prostu nie da się wskrzesić. Polecam Ci ten poradnik.
Vanitas jest offline  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023