Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.07.2008, 11:49   #21
Miyoki
 
Avatar Miyoki
 
Zarejestrowany: 26.07.2006
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 787
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: I jak wam się podoba?

9/10 Mi się podoba. Nowe ubrania (w końcu faceci i kobiety nie mają 4 rodzajów ubrań sportowych), nowe ubrania i biżuteria (!). Do tego są fajne opcje.
Mnie nie wkurza to, że hobby szybko spada, tylko to, że jak np. chcesz podnieść simowi zabawę i klikasz żeby oglądał tv, to potem zyskuje hobby i potem wydzwaniają, że sim zaczął interesować się filmem i literaturą.
I za każdym razem, gdy sim robi jakąś czynność pewien typ hobby mu się powiększa a ci ludzie z tajnych klubów nie dają mi spokoju i wiecznie dzwonią...
Ale tylko to mnie wkurza

Na samym początku jak usłyszałam o takim dodatku jak Czas Wolny, to pomyślałam: "To będzie głupi dodatek, bo przecież jak chcę, żeby moje simy robiły coś w wolnym czasie, to mogą se pooglądać tv, grać na komputerze, pojeździć na wrotkach/łyżwach", ale się myliłam, więc ja w przeciwieństwie do innych osób się nie zawiodłam, bo byłam nastawiona negatywnie na ten dodatek .

Ostatnio edytowane przez Miyoki : 23.08.2008 - 12:40
Miyoki jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 29.07.2008, 15:16   #22
Adamsims
 
Avatar Adamsims
 
Zarejestrowany: 27.05.2008
Skąd: Świehbodzin
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 251
Reputacja: 10
Blush Odp: I jak wam się podoba?

Bardzo ciężko jest zdobyć nową range , bardzo szybko spada pasek hobby ,a teraz plusy dużo nowych karier i obiektów oraz fryzur i jeszcze dzięki temu dodatkowi gra szybciej chodzi. 7/10 A tych telefonów to nie odbieram.
Adamsims jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.08.2008, 20:49   #23
Lufrë
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: I jak wam się podoba?

Jeden z moich ulubionych dodatków. Rzeczywiście trudno się zdobywa nowe rangi ale jak dla mnie to jest jedyny minus. Ogólnie czas wolny bardzo urozmaica grę. Moja ocena 9,75/10 ;)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.08.2008, 18:01   #24
LillyGreace
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wrażenia z gry

Super swietny dodatek! Uwielbiam go Nie moge sie oderwac od 2 dni. Duzo nowego i dobrego wprowadza...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.08.2008, 19:27   #25
shizeR
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wrażenia z gry

Marzyłem o tym dodatku ale kiedy go włączyłem rozczarowałem się tak samo było z Podróżami
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.08.2008, 19:57   #26
Korlena784
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wrażenia z gry

10000000000000/10 Bombowy dodatek mnie nie denerwuje nic w tym dodatku on jest bezbłędny nie moge sie doczekac osiedlowego życia jeszcze tylko 15 dni do premiery!!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.08.2008, 19:58   #27
blakistoni
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wrażenia z gry

gdy zobaczyłam CW na półce w MM zaczęłam błagać rodziów o nią..kupili mi,zainstalowałam i..rozczarowanie!Fakt - nic superaśnego się nie spodziewałam ale..liczyłam na coś więcej.Było kilka nowych strojów,parę fryzur, 2 rangi,hobby,denerwujący ludzie z tajnych klubów..dlatego go odinstalowałam

Jednak kasy nie żałuję - fakt,dodatek stoi na półce i pokrywa się kurzem..ale może gdy dokupię pamięć..
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.08.2008, 13:22   #28
Holly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wrażenia z gry

Ja też byłam lekko rozczarowana, wiedziałam co dodatek wprowadza do gry, jednak wolę Podróże, bo CW szybko się nudzi.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.08.2008, 12:26   #29
Sacline
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wrażenia z gry

Cieszyłam się.
No ale irytuje mnie to, że mój sim, uczyła sie JEDNEGO PUNKTU GOTOWANIA i już doszedł do prenumeraty, karty członkostwa (Sekretnej) Kuchni Zuzi oraz do 6pkt. zainteresowania hobby.
Denerwuje mnie to.
Nic nie możesz zrobić, bo jak gotujesz, uczysz sie, łowisz ryby, szyjesz etc. to same ci pkt lecą.
A ja sie chce rozwijać w różnych rangach i w jedynym hobby. A nie >.>

pół na pół.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.08.2008, 16:19   #30
brzos
 
Avatar brzos
 
Zarejestrowany: 18.01.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 1,596
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Wrażenia z gry

Najlepszy, wg. mnie dodatek.
Hobby, fajne ubrania, hmm...
Sekretne parcele

Kocham ten dodatek x3
brzos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023