Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 15.06.2008, 19:42   #31
Ilona-Milka-simka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Złodziej przypadkowy, czy skuszony?

Cytat:
Napisał kaja13 Zobacz post
ja za to zauważyłąm że jak simy mają obawe włamywacza to wtedy jest większe prawdopodobieństywo że przyjdzie do tego z obawą niż do tego co nie ma takiej obawy.to samo jest z pożarem.dwa moje simy bez umiejętności gotowania...jeden bez obawy pożaru a drugio ma obawe.i co?ten z obawą zrobił pożar a był w dobrym nastroju.a to samo było u kaliente.dina sie bała i bęc.ale nie jest tak zawsze.to tylko jest więszksze prawdopodobieństwo.
u mnie zawsze simy z aspiracją rodziny mają obawe złodzieja

Cytat:
Napisał KannaNeko Zobacz post
No tak, gram w simy od 2 lat i ani razu i nie przyszedł... Łoj, według mnie to dziwne...
któś miał racje do mnie zawsze przychodzi złodziej do biednej rodziny w moim przypadku największym skarbem była szafa

i to niesprawiedliwe jak np. złodziej ukradł rzeźbę za 2000 simoleonów a zawsze od policji dostaje tylko 500 simoleonów raz mi się zdarzyło że przyszedł złodziej i mnie okradł i zadzwoniłam po policje jak zwykle się pobili policja z bandytą i złodziej wygrał i9 uciekł i nie dostałam ani grosza odszkodowania

FeverEDIT: Używaj opcji Edytuj!

Ostatnio edytowane przez stagnacja : 28.06.2008 - 15:38
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 15.06.2008, 20:04   #32
oxde
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Złodziej przypadkowy, czy skuszony?

A do mnie już chyba od 3 lat jak gram w simsy nigdy złodziej nie przyszedł nawet jak mam drogie rzeczy, nie mam alarmu. Dosyć dziwne to. o.O
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.06.2008, 13:30   #33
Lattine
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Złodziej przypadkowy, czy skuszony?

Do mnie przychodzi tylko po użyciu boolPropa. Nawet jak nie kupuje alarmów, kupuję drogie rzeźby i obrazy to i tak nie przyjdzie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.06.2008, 16:44   #34
wykrzyknik
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Złodziej przypadkowy, czy skuszony?

Mi dosyć często przychodził złodziej (kiedy nie miałam żadnych dodatków ) czesto go tez boolpropem przywoływałam
I z tego co pamiętam to policjanta biła się biła z włamywaczem i..przegrała pojawił się komunikat (i mordka policjantki)" jeszcze Cię dopadne" czy coś takiego nie dostałam zadnego odszkodowania za skradzione przedmioty;/
I częsciej przychodził mi do biednego domu
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.06.2008, 18:39   #35
Gosia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Złodziej przypadkowy, czy skuszony?

Dziwne :o U mnie w przeciągu kilku tygodni był 3 razy.. Maja na imie np Gerwazy :o

Ale rym x)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.06.2008, 19:07   #36
Agnies
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Złodziej przypadkowy, czy skuszony?

Ahahaha.!
Ja też tak zrobiłam z Diną Kaliente. Tyle, że ja wcisnęłam coś innego, chyba rozmawiaj....I teraz ten Gordon Król, czy jak mu tam jest najlepszym przyjacielem Diny...;D
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.06.2008, 19:10   #37
marza22
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Złodziej przypadkowy, czy skuszony?

U mnie był już bardzo dawno i też miałam tak jak niektórzy piszą , że przyjechała policja i złodziej się pobił z policjantem, wygrał złodziej i sobie uciekł i też nie dostałam odszkodowania ;/ Ale jakoś mi nie brakuje tego że już długo do mnie nie przychodzi...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.06.2008, 21:21   #38
Adamsims
 
Avatar Adamsims
 
Zarejestrowany: 27.05.2008
Skąd: Świehbodzin
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 251
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Złodziej przypadkowy, czy skuszony?

według mnie to jest losowe ale powinni wprowadzić jakieś odszkodowanie chociaż 200
Adamsims jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.06.2008, 06:38   #39
Iminashi
 
Avatar Iminashi
 
Zarejestrowany: 29.04.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 1,045
Reputacja: 13
Domyślnie Odp: Złodziej przypadkowy, czy skuszony?

Cytat:
Napisał adamsims Zobacz post
według mnie to jest losowe ale powinni wprowadzić jakieś odszkodowanie chociaż 200
niom... troszke smutno jak zlodziej ukradl biednej rodzince np. kuchenke i nie ma potem kaski zeby ja dokupic...<jak sie gra bez kodow>
__________________
누난 너무 예뻐 ( ´ ▽ ` )ノ
Iminashi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.06.2008, 07:05   #40
Miau
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Złodziej przypadkowy, czy skuszony?

Złodziej ?? Złodziej jest u mnie rzadkim zjawiskiem, ale jak już przyjdzie, to mu współczuję. Mam takiego hacka, z jakiejś strony z hackami dozwolonymi od lat 18 taki łańcuch, w który może simka się zakuć, a sim wtedy do niej podchodzi od tyłu i ... Jest tam też opcja "Ask to use...". Każdy kto zna chociaż parę słów po angielsku będzie wiedział o co chodzi. No i kiedy wcisnę "Ask to use..." to później wybieram z listy imię złodzieja. Następnie złodziej się zam zakuwa w łańcuch. Teraz można go bić batem, lub z nim ...(to dla homotubisiowych simów). Jeśli włączymy opcję "naked"(czy jakoś tak), to wtedy sim jest goły. Można go tam przytrzymać np. 30 dni, a potem nacisnąć "Let sim free" i od razu kliknąć na ściągnięty z neta pistolet i nacisnąć "Shoot <imię złodzieja>". Jak się nie trudno domyślić sim-złodziej ginie. No i tak kończą u mnie złodzieje.(Może dla tego tak rzadko przychodzą...)

@up
Ja też gram bez kodów, a kasa się zawsze znajdzie. Jeden dzień bez kuchenki simy wytrzymają na pizzy, a drugiego dnia pójdą do pracy i zarobią na kuchenkę.

Ostatnio edytowane przez Miau : 25.06.2008 - 07:08
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023