Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 02.07.2008, 16:01   #1
Bart
Guest
 
Postów: n/a
Question Sims na studiach ma dziecko?!

Jeśli był już taki temat to przepraszam...
Zdarzyła mi się taka sytułacja: był sims na studiachi była simska dorosła w miasteczku...(wiecie)... i urodziła dziecko. Mam pytanie czy jest taki hack bo go nie znalezlem, żeby dwóch simów miały dzieci na uczelni? - czy wy tak mieliście?
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.07.2008, 16:53   #2
qdamn
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Sims na studiach ma dziecko?!

ja kiedyś zrobiłam parę studentów, dziewczyna zaszła w ciąże, urodziły się bliźniaki. oni ukończyli studia i odjechali do domu, a te 2 niemowlaki tam zostały; o a na parceli było normalnie jakby nikt tam nie mieszkał, ale jak się najechało kursorem na akademik to były te dwa dzieciaki a ich rodzice mieli je w kontaktach, we wspomnieniach itp.

nie pamiętam czym to robiłam xd pewnie boolproopem, iteenminaterem czy innym g ;d
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.07.2008, 19:35   #3
Edytka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Sims na studiach ma dziecko?!

jest hack zeby simy mogly miec dzieci na studiach i nastolatki i nawet mezczyzni
http://www.modthesims2.com/showthrea...t=15286&page=1
a to dziala na 100% http://box156.bluehost.com/~aestudi1...c2c7951b23515c
Nastepnym razem poszukaj troszke
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.07.2008, 23:17   #4
menowa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Sims na studiach ma dziecko?!

jedno mnie dziwi. nie mam żadnego hacka, żeby można było mieć dzieci na studiach, w takim razie dlaczego jak klikam na telefon to w usługach mam opiekunke do dziecka?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.07.2008, 09:10   #5
Edytka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Sims na studiach ma dziecko?!

no bo opiekunka byla, ale nie mozna bylo miec dzieci, tez uwazam, ze to glupie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.07.2008, 09:49   #6
Alene
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Sims na studiach ma dziecko?!

a ja gdzies tutaj na forum czytałam,że ktoś miał studentów wraz z niemowlaczkiem i jak już skończyli studia to potem byli w skrzynce rodzina...bla...bla...bla. No i jak wprowadzili ich już jako dorosłych do domu to nie było tego dziecka,ale po jakims czasie znależli je na chodniku i potem byli już jako normalna rodzina Z DZIECKIEM. nie było czegoś takiego,że dziecko zostało w akademiku czy tam w domku prywatnym dla studentów.Więc czemu tak się dzieje,że raz sie dziecko odzyskuje a raz nie?...Wina inteenminatora?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.07.2008, 13:41   #7
Rocket
 
Avatar Rocket
 
Zarejestrowany: 21.03.2007
Skąd: Macondo
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 3,129
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Sims na studiach ma dziecko?!

mi się udało wychowac dziecko na studiach, ale z pomocą insimenatora (po skończeniu studiów, wprowadziłam rodziców do domu i dodałam małego edytorem drzewa genealogicznego do parceli). wg mnie ta historia z dzieciakiem na chodniku jest mocno naciągana.
__________________
Obrazek został usunięty, ponieważ przekraczał dozwolony rozmiar.
bezwzględnie.
Rocket jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.07.2008, 17:18   #8
Guanabanana
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Sims na studiach ma dziecko?!

U mnie normalnie niemowlę wraz z matką wróciło do okolicy. Z tego co wiem to tylko niemowlęta przenoszą się z rodzicem inne dzieci niestety zostają. Jednak jest na to sposób. W momencie zakończenia studiów kiedy sim ma jeszcze czas na urządzenie imprezy można go zaprosić do wprowadzenia się z dzieckiem do parceli np w Miłowie jeśli mają tam krewnych/znajomych. Studia ukończone, a dziecko nie zostaje na studiach.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.07.2008, 21:31   #9
DiamondSasha
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Sims na studiach ma dziecko?!

kaja13 po co zmyślasz ???
dziecko wychowywane na studiach wraca do otoczenia z rodzicami (za pomocą kodów oczywiście) XD
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.07.2008, 11:52   #10
cassant
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Sims na studiach ma dziecko?!

Ja nigdy tego nie próbowałam, żeby simka miała dziecko na studiach. Ale jeśli zostanie w akademiku, a sim- rodzic wróci do domu to wpisujemy boolPropa, klikamy shiftem na sima i tam pisze (nie wiem dokładnie jak) chyba Neighbors to family czy coś podobnego. Pojawia się nagrobek i imiona simów i klkamy i ono pojawia nam się w rodzinie.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023