Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 27.07.2008, 17:01   #1
Mysia1996
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie KrowoKwiat, Telefon do śmierci, stół do operacji plastycznych itp.

Cześć! Za kilka dni mam dostać Na Studiach i Nocne Życie. Czytałam, że jakieś nagrody aspiracji typu KrowoKwiat, Telefon do śmierci, stół do operacji plastycznych itp. są w określonym kierunku studiów. Czy da się coś zrobić, żeby były one bez jakiegoś kierunku? Czyli, że jak wybiorę sztukę, te nagrody będą dostępne?
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 27.07.2008, 17:23   #2
Reggie
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: KrowoKwiat, Telefon do śmierci, stół do operacji plastycznych itp.

To nie są nagrody aspiracji. To nagrody zawodowe. Jeśli wybierzesz sztukę, to będziesz miała możliwość dostania tej nagrody, jeśli tylko staniesz na określonym szczeblu danej kariery.
Zawsze też mozna pomóc sobie kodem ;d
 
stare 27.07.2008, 17:37   #3
Mysia1996
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: KrowoKwiat, Telefon do śmierci, stół do operacji plastycznych itp.

A no, nagród karier...Myli mi się to Mógłby mi ktoś podać jaki kierunek odblokowuje ścieżki karier i jakie są nagrody za osiągnięcie szczyty kariery? Byłabym wdzięczna
 
stare 27.07.2008, 17:37   #4
Souris
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: KrowoKwiat, Telefon do śmierci, stół do operacji plastycznych itp.

który brzmi - unlockCareerRewards - Odblokowuje wszystkie nagrody za osiągnięcia zawodowe.

EDIT - nie zauważyłam twojego posta
 
stare 27.07.2008, 17:55   #5
Mysia1996
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: KrowoKwiat, Telefon do śmierci, stół do operacji plastycznych itp.

Nicole, dzięki za chęci, ale już dość dawno wiedziałam o tym kodzie.

Czy Simy, który nie był na studiach, ma KrowoKwiata i telefon do śmierci?
 
stare 27.07.2008, 18:02   #6
Mamełe
 
Zarejestrowany: 27.02.2008
Skąd: na efie
Wiek: 44
Płeć: Kobieta
Postów: 926
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: KrowoKwiat, Telefon do śmierci, stół do operacji plastycznych itp.

Doadam tylko, że nie trzeba kończyc żadnego określonego kierunku, bo nowe zawody i nagrody do nich sa dostępne dla każdego sima, który ukończył studia
Sim, który nie był na studiach nie ma tych rzeczy dostępnych BEZ kodu, gdyż nie może podjąć kariery zawodowej, która ten przedmiot odblokowuje.
Może natomioast ich uzywać, jeżeli odblokuje kodem, bądź też będzie on odblokowany przez innego sima w rodzinie, który studia ukończył i podjął określona drogę zawodową.

Byc może, chociaż nie sprawdzałam, można dawać te nagrody w prezencie, jezeli sa na wyposażeniu sima. Nie pamiętam w jakim dodatku dochodza upominki.

Tego ostatniuego nie jestem pewna więc jeśli komus chciałoby sie sprawdzić, to niech napisze
Mamełe jest offline  
stare 27.07.2008, 18:12   #7
Mysia1996
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: KrowoKwiat, Telefon do śmierci, stół do operacji plastycznych itp.

OK, a w jakim dodatku wchodzi kabina do robienia fotek i jak się kupuje MP3, komórkę i GameBoya?

EDIT
Ajak z pokojem w akademiku? Czy można sobie go meblować?
 
stare 27.07.2008, 19:13   #8
asiolek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: KrowoKwiat, Telefon do śmierci, stół do operacji plastycznych itp.

Pokój w akademiku możesz umeblować jeśli masz na to pieniadze, ale najlepiej jest wejść w tryb budowania do akademika kiedy jeszcze nie ma tam simów, bo wtedy umeblujemy pokoik za darmo Nie można jednak bez kodów budować, czyli np powiększyć pokój , albo kupić nowe okna. Mp3, komórkę i grę przenośną można kupić na parceli publicznej w specjalnym automacie. Kabina do robienia fotek dochodzi w dodatku chba w dodatku nocne życie, ale mogę się mylić.

Ostatnio edytowane przez asiolek : 31.07.2008 - 22:09
 
stare 27.07.2008, 19:45   #9
Pink_Angel
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: KrowoKwiat, Telefon do śmierci, stół do operacji plastycznych itp.

tak kabina do fotek dochodzi w nocnym życiu
 
stare 28.07.2008, 14:57   #10
Mysia1996
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: KrowoKwiat, Telefon do śmierci, stół do operacji plastycznych itp.

Czyli jak nie wprowadzę do akademika innych Simów, mogę go zmienić, tak?
A jak mam np. już gotowego dorosłego Sima, a nie skończył studiów, to te nagrody karier będą?
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023