Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 26.08.2010, 12:22   #21
caalam
 
Avatar caalam
 
Zarejestrowany: 13.07.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 864
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Świnia

krowa - cały czas mi gra na tym pianinie, mam ochotę to coś powiesić i wywieźć gdzieś, bo nie mogę się skupić :<
caalam jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 29.08.2010, 20:42   #22
adrenaline
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Zachowania simów .

siemasz

no więc tak ;

po 1 :

moja simka w dodatku ts2 (na studiach) , rapowała za napiwki , zaraz przybiegli do niej ; jej chłopak i 3 przyajaciółki
. Honorata , Eliza i Wiktoria wzdychały na nią jakby była jakimś mega przystojniakiem a jej chłopak (Dobrosław) gwizdał na nią
, że mu się podoba i skakał.

Ps . zachowanie Dobrosława mnie nie dziwi , ale jej przyjaciółek tak.

po 2 :

Denerwuje mnie , że do mojego kampusu non stop przychodzi "Mateusz Młynarz" pod postacią "maskotki krowy" ,
najpierw denerwuje wszystkich do okoła a potem uwodzi ich , albo jeszcze zapala zapałki pod czujnikami od pożaru ,
i wtedy zaczyna się lać woda i moja simka musiała to wszystko sprzątać póki nie zatrudniałam sprzątacza .
Była taka sytuacja , że Dobrosław ( o którym już wspominałam ) , podszedła do niego "maskotka krowa" i zaczeła go uwodzić,
moja simka miała we wspomnieniach , że (już się nie przyjaźni , że jest wrogiem
i jej ukochana osoba znalazła miłość w ramionach innego sima )----> chodzi o maskotkę krowę !
później moja płakała , ale naszczęście jej już przeszło .

po 3 :

Moja simka dała ( krowie maskotce ) odprawę (50zł) i powiedział , że już do mnie dzisaj nie przyjdzie a po 5 simowskich minutach ,
przyszedł znowu !
wkurzyłam się i go usunełam Forcce errorem , ale jutro przyjdzie pewnnie znowu ! ;\

po 4 :

miałam wcześniej taką simkę (imienia i nazw. nie pamiętam)
, która chodziła na randki podajże do Flambiru ze swoim chłopakiem...
no i się całowali bo mieli takie pragnienia...
podeszła Zadecka i skarciła jej chłopaka , po 5 simowskich min. podeszła znowu i uderzyła moją simkę torebką w twarz !
czasem mnie ta Baba wkurza ! a was ?

@mod edit: proszę, użyj następnym razem opcji "szukaj"

Ostatnio edytowane przez Raven : 29.08.2010 - 22:37
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.08.2010, 22:45   #23
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,452
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Świnia

1. Wszystko zależy od chemii między simami. Być może simka 'spełniała wymagania'.
2. Tak już jest z tą krową, nie da się tego zmienić.
4. Taka jest rola Zadeckiej. Bije pary kiedy się całują itd.
Vanitas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.01.2011, 19:26   #24
kessaris
 
Avatar kessaris
 
Zarejestrowany: 20.01.2011
Skąd: Rzeszów
Płeć: Kobieta
Postów: 88
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Świnia

Autorzy gry mieli w sumie fajny pomysł bo te maskotki urozmaicają tę grę. Chociaż czasami są wnerwiające iż syf zawsze po sobie zostawiają ;/
kessaris jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.01.2011, 16:21   #25
Mixliarder
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Świnia

Zdarza się też że wchodzą do pokoju i policzkują radzę zamykać drzwi na noc!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.04.2011, 08:30   #26
patryk916
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Świnia

To co raz zrobiła mi ta krowa to byłą przesada.Weszła do pokoju mojej simki(jak do siebie)obudziła i spoliczkowała ją a za 2 simowe minuty.....ZACZĘŁA Z MOJĄ SIMKĄ FLIRTOWAĆ
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.04.2011, 12:36   #27
hellraiser
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zachowania simów .

Cytat:
Napisał adrenaline Zobacz post
\ia wzdychały na nią jakby była jakimś mega przystojniakiem
Eee.. Od kiedy kobieta może być mega przystojniakiem?

Żeby nie offtopować, to też wspomnę, że te maskotki mnie bardzo irytują. Szkoda, że nie da się tego usunąć, gra byłaby o wiele przyjemniejsza.. A nie, że te krowy potrafią wleźć mi do domu o drugiej w nocy i budzić Sima żeby go spoliczkować. Albo ten gościu-lama wchodzi, potańczy, zeżre obiad i polezie zadowolony.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.04.2011, 22:35   #28
aneta_zyleta
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Świnia

Ja tam zawsze traktowałam tę krowę boolPropem i to w najodpowiedniejszy dla niej sposób. Mam na myśli, że zaraz po tym jak się pojawiła, odwiedzał moich simów przyjaciel i zbawienie całego kampusu Mroczny Kosiarz (najlepsza śmierć była za pomocą satelity, przynajmniej kasy przybyło )
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.04.2011, 09:07   #29
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,218
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Świnia

U mnie ta krowa też ciągle rozrabiała. Jej ulubionym chyba zajęciem było robienie psikusa ze zraszaczem, czy jak to się tam nazywa... W każdym razie, wszędzie było mokro i Simowie narzekali. Aż w końcu przyszedł facet w przebraniu lamy i stłukł krowę na kwaśne jabłko, wskutek czego ta druga uciekła z płaczem i więcej nie wróciła. Lama zaś została, ale to znacznie mniej denerwujący osobnik... zresztą, chyba wrzuciłam zdjęcia z całego zajścia.

Z tego, co mi się wydaje, to lama ma oryginalną nazwę Mascot, a krowa Evil Mascot. Poprawcie mnie, jeśli się mylę.
EDIT: Aha, gdzieś chyba widziałam fajny obiekt dekoracyjny - trofea wyglądające jak głowy tych maskotek. Do ściągnięcia, ale nie pamiętam, gdzie.

Ostatnio edytowane przez Master of Disaster : 21.04.2011 - 09:09
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.04.2011, 18:30   #30
Joopka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Świnia

Tak... rzeczywiście, musisz zajrzeć do słownika.
Off-top-acz ze mnie. xP

Nie no, mnie strasznie denerwuje ta krowa i lama. Wgl to muszą akurat KONIECZNIE jeszcze zrobić psikusa ze spryskiwaczem tym w razie pożaru. A potem kucharka się wkurza, wiecie, te swoje animacje pokazuje, że wystrój zły i mój sim lub moja simka musi sprzątać. x(

Co do twojego problemu, to nie spotkałam się z czymś takim, ale w końcu te lamy i krówska są, żeby dokuczać i denerwować. x|
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
krowa, maskotka, mivckiewicz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023