Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 09.12.2009, 19:49   #11
nmin
 
Avatar nmin
 
Zarejestrowany: 17.10.2009
Skąd: Poznań
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 970
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Sim student - jak to jest?

Cytat:
Napisał Remus Lupin Zobacz post
Dzięki

Dobrze,że powiedziałaś o rodzeństwie no tak mam bliżniaki i się zastanawiam czy lepiej je wyślę je razem czy osobno.

Czyli rozumie,że jak wyślę powiedmy Syriusza to będzie filmik a gdy chce Hermione to już nie?
Ja wysyłałam osobno, brat i siostra kolejno klikali na komputer, dlatego osobno wyjeżdżali z domu i trafili do kosza studentów też osobno. Nie wiem, czy jest filmik i jaki, jeśli wysyłasz razem, z pozycji otoczenia. Ale to przecież tylko krótki filmik, taki jak przy pierwszym pocałunku czy bara-bara, po jednorazowym obejrzeniu nie ma już właściwie na co patrzeć...

No i pamiętaj, że filmik mają tylko ci studenci, którzy mają rodzica. Stworzeni w trybie tworzenia studentów nie mają nic.
nmin jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 10.12.2009, 11:42   #12
Remus Lupin
 
Avatar Remus Lupin
 
Zarejestrowany: 14.04.2009
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 450
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Sim student - jak to jest?

Dobra rozumiem
Remus Lupin jest offline  
stare 26.03.2010, 19:37   #13
mistrzyni_jedi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Sim student - jak to jest?

Osobiście nie mam zbyt dużego doświadczenia, bo wcześniej tworzyłam studentów jakby bez rodziny, no po prostu od razu byli w koszu studentów. W każdym razie ostatnio miałam bardzo sympatyczną rodzinkę z trójką dzieci, najstarszy chłopak, potem drugi chłopiec i dziewczynka. Kiedy najstarszy, Hubert, był nastolatkiem, miał najwyższą ocenę w szkole (6+), postanowiłam go wysłać na studia i tak tez robię. Mam w związku z tym pytania, które chciałabym zadać w tym temacie, bo chyba nie warto tworzyć nowego. Hubert studiuje psychologię. Na początku myślałam o karierze paranormalnej, ale podobno odblokowują się po studiach inne kariery, jaka to będzie w tym przypadku?
I jeszcze coś. Jeśli wyślę potem na studia mojego młodszego chłopca, brata Huberta, Anaruka, to czy będę grała nimi razem, jako rodziną, czy też oddzielnie?
Z góry dziękuję za odp.
 
stare 26.03.2010, 19:48   #14
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Sim student - jak to jest?

1. Nie, nie dochodzą żadne nowe kariery... (nie wiem, skąd masz takie informacje)
Po psychologii najlepiej byłoby, żeby Twój Sim pracował w karierach: biznes, stróż prawa, kariera paranormalna, prawo, edukacja, szpieg. Natomiast jeśli zechce pracować jako naukowiec, nie będzie z tym problemu, aczkolwiek zacznie na niższym stanowisku aniżeli gdyby wybrał zawód, pod który przygotowywał się na studiach (w związku z tym siłą rzeczy i płace będą niższe)
2. O ile dasz ich razem do domu/akademika to tak
Liv jest offline  
stare 26.03.2010, 20:55   #15
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Sim student - jak to jest?

mistrzyni - absolwent studiów (wszystko jedno jakiego kierunku) ma możliwość znalezienia pracy w dodatkowych karierach:
- artysta
- badacz natury
- kariera paranormalna.
Simy, które nie uczęszczały lub nie skończyły studiów nie znajdą propozycji powyższych karier w gazecie ani w komputerze.
__________________
Searle jest offline  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023