Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > FTS Newsletter
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy podobają Ci się nowe loga?
Tak, są świetne 20 83.33%
Mogą być, ale stare były lepsze 4 16.67%
Nie,są brzydkie 0 0%
Głosujących: 24. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.02.2013, 18:52   #1
Charionette
Administrator
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 3,524
Reputacja: 18
Domyślnie FTS Newsletter 17[19] - KOMENTARZE

Jak zapewne zauważyliście w gazetce pojawiły się nowe loga. Zapraszam do wyrażenia swojego zdania w sondzie
Autorką nowych nagłówków jest enobaria.
Charionette jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.02.2013, 20:51   #2
La Tortura
 
Avatar La Tortura
 
Zarejestrowany: 27.12.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,031
Reputacja: 23
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 17[19] - KOMENTARZE

Łał, jakie wyróżnienie mnie spotkało, Panie Mroczny.
Z opisanych przez kalafjora i enobarie miłości mnie dotknęły AŻ dwie.
Liv, musisz przyznać, że w tym numerze twój dział został pokrzywdzony... Szkoda, bo zawsze na niego czekam najbardziej. ;p Chociaż wiem czemu tak mało rzeczy dałaś i rozumiem.
Nie wiem też czemu już drugi raz z rzędu nikt nie wygrał rangi, moim zdaniem nie ma tam nic trudnego. ;p Głupio mi będzie robić zagadki na poziomie przedszkola, a jeśli nadal nikomu się nie uda będzie to chyba nieuniknione. XD

e; a i loga są super
__________________

La Tortura jest offline  
stare 15.02.2013, 05:45   #3
Björk
Administrator
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 17[19] - KOMENTARZE

Właśnie zobaczyłam nowe loga - kawał dobrej roboty, gratulacje

Poza tym przeczytałam większość akrtykułów i jestem naprawdę pod wrażeniem ile pracy wszyscy wkładacie w gazetkę i jak profesjonalnie to wygląda. Trzymajcie tak dalej.
__________________
Love Profusion

Ostatnio edytowane przez Björk : 15.02.2013 - 05:50
Björk jest offline  
stare 16.02.2013, 20:03   #4
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 17[19] - KOMENTARZE

Co tu taka posucha? Komentować ludki, komentować, choćby w dwóch zdaniach, żeby redaktorzy wiedzieli, że ich praca nie poszła na marne

Jak dla mnie całość wyszła świetnie, z każdym numerem jestem coraz bardziej oczarowana tym co tu robicie. Teksty dopracowane i dla każdego się coś znajdzie. Zawsze czytam od deski do deski, jedyne co omijam to działy dotyczące TS3
Podobał mi się artykuł o miłości i wywiad z Mrokiem (piszę z dużej, żeby mnie nie poprawiał xD), brakuje takich wywiadów, z których można dowiedzieć się czegoś ciekawego o userach
Inne działy tez nie świeciły pustką, walentynkowe dodatki do TS2 bardzo wyszukane, ciekawe nowinki techniczne, opisy książek, wszystko wyszło naprawdę świetnie!
Gratuluję udanego numeru i oby takich więcej :3

I dziękuję za wyróżnienie :3
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline  
stare 17.02.2013, 11:52   #5
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 867
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 17[19] - KOMENTARZE

To ja też coś napiszę, bo gazetkę przeczytałam niemal "od deski do deski" (niemal, bo działy dot. TS3 omijam ;>), ale jakoś mi było ciężko konstruktywnie skomentować.

Bardzo przyjemnie czytało mi się "Trudne sprawy". Uświadomiłam sobie, że jednak nie jestem samotna, bo przecież mam mój komputer! <3 Moją największą miłość! Jak ja mogłam o nim zapomnieć? I ukochany serial (wprawdzie nie Supernatural), i FB, i Tumblra też! Wszystko się zgadza, dzięki za uświadomienie ^^ W ramach rekompensaty, prócz czyszczenia klawiatury, muszę dodatkowo zetrzeć z niego kurz. Będzie zachwycony!

Nowinki techniczne generalnie mnie lekko zdołowały, bo uświadomiłam sobie, że póki co, nie mam szans na zakup żadnej z tych rzeczy. Muszę więc nadal korzystać ze starego fona, słuchać muzyki na niemal rozklekotanej kolumnie, a w grę na konsoli mogę sobie co najwyżej pograć, jak ściągnę ze strychu starego Pegasusa. Ot, brutalna rzeczywistość osoby bezrobotnej.

Historia Trójkąta Bermudzkiego jest mi oczywiście znana od dawna, niemniej jednak ciekawie było ją sobie przypomnieć. Uwielbiam czytać o wszelkich tajemniczych miejscach i wydarzeniach. Me gusta.

Bardzo pomocne były dla mnie porady z "M jak mieszkanie". Ostatnio cierpię na brak jakiejkolwiek weny; moje simy chodzą w tych samych ubraniach, a w domach królują te same tapety i wyposażenie. Wiem już, co i jak mogę zmienić, by trochę urozmaicić otoczenie. Szkoda tylko, że nie dam rady wprowadzić tych porad do realnego życia. Btw. żółty i niebieski to ostatnio jedne z moich ulubionych kolorów, być może to wina przedłużającej się (przynajmniej dla mnie) zimy i wszechobecna szarość.

Co do kultury - na "Hobbita" zbieram się od jakiegoś miesiąca, ale ciągle brak mi (wbrew pozorom) czasu. Ale obejrzę w końcu na pewno, nie wyobrażam sobie ominąć takie widowisko. Natomiast jeśli o książki o tej tematyce chodzi - ostatnio koleżanka poleciła mi "Piękne istoty", ponoć takie fajne i zdecydowanie 100 razy lepsze od "Zmierzchu" (który uwielbiam ;>). Jestem w połowie i jakoś szału nie ma, trochę się przy tym męczę prawdę mówiąc. Przyjrzę się na pewno polecanym tytułom, może znajdę coś, co jednak mnie porwie. Nie czytałam nic dobrego od czasu... 56485746583654237 przeczytania Harry'ego Pottera.

Polecane TS2 - nie będę ukrywać, że to mój ulubiony dział <3 Zawsze czytam go w pierwszej kolejności, bo wiem, że nie zawiodę się na polecanych dodatkach, a dodatkowo wygrzebię inne ciekawe rzeczy z podanych linków, które skrupulatnie przeglądam ;> Tym razem również jestem zadowolona.

Wywiad z Mrocznym Panem Skromności - Wreszcie ktoś go przemaglował xD Uwielbiam jego teksty i w ogóle jego samego, więc czytałam cały czas z bananem na twarzy. Jedyne, co mi tam zgrzytnęło, to powrót do tematu 4Ż, nie bardzo rozumiem, po co wciąż przerabiać ten temat i do niego wracać. Było, minęło. Ach, no i prawdę mówiąc, pierwszy raz usłyszałam o "Faustynkach" Tyle lat jestem sama, a nigdy nie słyszałam o obchodach tego dnia. Dzięki za uświadomienie! I co do tej dyskryminacji - zgadzam się całkowicie. Niby nic, a widać ją niemal na każdym kroku ;/

I to chyba na tyle mojego komentarza. Nie sądzę, żeby ktoś go przeczytał w całości, ale co tam.

Ten numer gazetki bardzo mi się podobał :> I nowe loga - brawa! Są naprawdę super!
Pozdrawiam redakcję i życzę weny do kolejnych numerów.
Malin jest offline  
stare 17.02.2013, 12:01   #6
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,601
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 17[19] - KOMENTARZE

Cytat:
Napisał Malin
Ach, no i prawdę mówiąc, pierwszy raz usłyszałam o "Faustynkach"
Ha, to tylko potwierdza prawdziwość tego artykułu

Uwielbiam Twoje komentarze, Malinko Aż mi się gęba sama uśmiecha, jak widzę takie wyczerpujące posty :>
Mroczny Pan Skromności jest offline  
stare 18.02.2013, 21:05   #7
Chloé
 
Avatar Chloé
 
Zarejestrowany: 20.01.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 779
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 17[19] - KOMENTARZE

Również wyrażę uznanie co do nowej odsłony gazetki. Szkoda, że na kolejny numer trzeba czekać aż 2 miesiące bo lektura jest bardzo przyjemna, ale rozumiem stawianie na jakość niż ilość.
Do kiedy można nadsyłać rozwiązania do Strefy Luzu? Rebusy mogłyby być nieco trudniejsze
Chloé jest offline  
stare 18.02.2013, 21:41   #8
Charionette
Administrator
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 3,524
Reputacja: 18
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 17[19] - KOMENTARZE

Cytat:
Napisał Bindi Zobacz post
Do kiedy można nadsyłać rozwiązania do Strefy Luzu?
Uzupełniłam. Rozwiązania można wysyłać aż do wydania następnego numeru gazetki
Charionette jest offline  
stare 04.03.2013, 21:15   #9
Invidia Semper
 
Avatar Invidia Semper
 
Zarejestrowany: 23.08.2007
Skąd: Spod oka mistrza i łuku amora
Płeć: Kobieta
Postów: 2,144
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 17[19] - KOMENTARZE

Naprawdę się cieszę że nasza gazetka wciąż funkcjonuje i jest dopracowana jak nigdy dotąd, a jednocześnie żałuje że inne obowiązki wykluczyły mnie z grona redaktorów ale ale po kolei: świetna oprawa graficzna, to pierwsze co rzuciło mi się w oczy. Dział 'Polecane' powinien być znaczne obszerniejszy! Może się czepiam, ale logo działu zawiera logo TS3 a dodatki są chyba tylko do TS2 co może być mylące. Kolejny dział o mieszkaniach jest również przyjemnie i przystępnie napisany. 'Trudne sprawy' to chyba cos na kształt mojego kącika, hehe, więc od krytyki się powstrzymam, bo wiem ile sama wkładałam pracy w pisanie takich felietonów. Dział o kulturze- filmy krótko zwięźle i na temat, ale czemu wszystkie książki są z jednego, w dodatku niezbyt ambitnego gatunku? Jeżeli chodzi o sprawy forum to niewiele już wiem na ten temat, ale uważam, że fotostory użytkowników powinny być dokładniej opisane, nawet jeżeli przez to ukazałoby się mniej pozycji, wygląda to strasznie 'po łebkach' 'Świat w pigułce' czytałam z przyjemnością, no i dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy, których nie wiedziałam o Trójkącie Bermudzkim, jeżeli tekst nie jest żywcem skopiowany z innego źródła to brawo dla autorki na nowinkach technicznych się nie znam, ale ranking nicków jeszcze bardziej uświadamia mi, że całkiem wypadłam z życia forum
Podsumowując- widać wiele pracy w tym numerze, całość interesująca, pełna świeżych pomysłów życzę powodzenia w następnych numerach!
__________________
Lecz straszny los, okrutna śmierć
W udziale im przypadła:
Króla zjadł pies, pazia zjadł kot,
Królewnę myszka zjadła.

Atelier
Ostatni Strz
Invidia Semper jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023