Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 07.09.2007, 07:21   #1
Lilith
 
Avatar Lilith
 
Zarejestrowany: 17.01.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 538
Reputacja: 10
Arrow The Sims 2: Podróże - Wrażenia z gry

Tutaj możecie dzielić się waszymi wrażeniami z gry!

Ostatnio edytowane przez Caesum : 02.08.2023 - 14:36
Lilith jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 07.09.2007, 08:57   #2
magda1984
 
Zarejestrowany: 07.09.2006
Skąd: Białystok
Płeć: Kobieta
Postów: 115
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wrażenia z gry

Ogólnie fajna
Szkoda tylko ze nie mozna kierowac osobami,przyjaciolmi, ktorych zabieramy ze sobą.

Biżuteria też nie jest najfajniejsza lepsze można w necie znaleźć.
Jest pare ładnych kolczyków,ale reszta taka sobie.

Są też nowe ubrania,ale nic specjalnego.

Są nowe meble,niektore bardzo fajne

No i morze...fajniutkie tylko gdzies chyba ktos pisal ze są ratownicy,ja niestety nikogo takiego nie widze.
magda1984 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.09.2007, 12:12   #3
Todd
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wrażenia z gry

Cytat:
Napisał magda1984
Ogólnie fajna
Szkoda tylko ze nie mozna kierowac osobami,przyjaciolmi, ktorych zabieramy ze sobą.

Biżuteria też nie jest najfajniejsza lepsze można w necie znaleźć.
Jest pare ładnych kolczyków,ale reszta taka sobie.

Są też nowe ubrania,ale nic specjalnego.

Są nowe meble,niektore bardzo fajne

No i morze...fajniutkie tylko gdzies chyba ktos pisal ze są ratownicy,ja niestety nikogo takiego nie widze.

to jest biżuteria? a w jakim dziale?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.09.2007, 13:33   #4
magda1984
 
Zarejestrowany: 07.09.2006
Skąd: Białystok
Płeć: Kobieta
Postów: 115
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wrażenia z gry

Tak zwyczajnie to nie sprawdzałam,ale pewnie będzie jak klikniesz na lusterko a potem zmień wygląd. I tam powinna być taka dodatkowa ikona jakiej wcześniej nie było.

Ja tą biżuterie oglądałam jak tworzyłam rodzine.

Najpierw wybiera sie rodzaj glowy makijaze ubrania itd, i jest wlasnie nowy symbol i jak sie kliknie to jest wtedy bizuteria.

Podzielona jest na kilka kategorii: kolczyki,pierscionki,bransolety,naszyjniki, i jeszcze inne, np kolczyki na twarzy.

Jesli chodzi o bizuterie na reke albo na uszy to wtedy na dole są dwie dłonie, jedna oznacza prawą strone a druga lewą. I można na przyklad po lewej stronie dać taki kolczyk a po drugiej inny albo wogóle.
magda1984 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.09.2007, 13:39   #5
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: 03.11.2006
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,738
Reputacja: 20
Domyślnie Odp: Wrażenia z gry

Ogólnie nie jest źle... mimo wszystko jak zwykle zresztą przeceniłem ten dodatek, spodziewałem się czegoś lepszego, no ale... nie jest źle. Okolica Trzy Jeziora w ogóle nie przypadła mi do gustu. Dalekiego Wschodu jeszcze nie widziałem. Liczyłem też, że nowe potrawy będzie można przyrządzać u siebie w domu, i że... będą apetyczniej wyglądały. Na jakimś tam czacie pisali, że potrawy będą smakowicie wyglądały, a tu nic nadzwyczajnego. Szkoda. Największą zaletą jest morze, w którym nareszcie można pływać. Zaraz usunę InSIMenator i opalę moją simkę. To ja spadam grać.
mario jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.09.2007, 13:46   #6
The FerG
 
Zarejestrowany: 19.12.2005
Płeć: Mężczyzna
Postów: 562
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wrażenia z gry

A mi się bardzo podoba
Dla mnie narazie najlepszy.

Podoba mi się że są fajne opcje nowe w ''Co cię kręci co cię odrzuca''.
Fajna jest też tabelka z tym co już zrobiłeś na wakacjach :smirk:
I ogólnie fajny
The FerG jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.09.2007, 14:11   #7
ToLaoi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wrażenia z gry

[B]hm szczerze powiedziawszy to troche czegos wiecej sie spodziewalam po tym dodatku...bo np wyjedziemy na wszytskie 3 rodzaje podrozy ..w gory.nad morze..i daleki wschod wrocimy i co dalej wracamy do zycia z gry the sims 2 nic wceje nowego...jak dla mnie dodatek fajny ale z czasem staje sie nudny
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.09.2007, 14:44   #8
pocia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wrażenia z gry

jestem właśnie po instalacji <która nie chciała iść pomyślnie, bo się okazało, że brat mi cały dysk zawalił i nie nawet gb wolnego :wacko: . musiałam robić czyszczenie dysku, które "trochę" zajęło>. teraz muszę jeszcze przekopiować zapisy i idę grać;D.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.09.2007, 17:09   #9
Lilith
 
Avatar Lilith
 
Zarejestrowany: 17.01.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 538
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wrażenia z gry

Ja właśnie wróciłam ze sklepu nie dla idiotów (gdzie nie powinni mnie wpuścić ) Już siedeze na przystanku a tu nagle widze, że pudełko jest pęknięte... To za mało powiedziane! Jest w nim dziura! I lecimy z kumpelą do punktu obsługi... Facet gada że z płytą wszystko okej, a ja mu z nerwów wysakuje: Ale z pudełkiem nie! Ostatecznie wymienił mi grę. Idę ją instalować!
Lilith jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.09.2007, 17:10   #10
Verget
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wrażenia z gry

Cóż, jak zwykle mogło być lepiej, ale nie jest źle. Udalo mi sie spotkac wielka stope ;] tzn najpierw mape rzecz jasna( wbrew pozorom nie jest to trudne, śmiem wysunac wniosek ze od nastroju Sima zalezy co znajdzie, nie wiem czy ma to pokrycie z prawda). Fajna animacja morza choc w nocy dziwnie sie swieci. Gra oczywiscie wolniej chodzi bo na mojej konfiguracji tj. 1280x1024 i max ustawieniach zdarza jej zaciac na kilka sekund np. nad morzem. Troche to denerwuje ale coż... , Dodatek fajny, lecz bez rewelacji. Widac doskonale ze jest to produkt nastawiony na zysk , niestety. Mimo wszystko maniacy beda usatysfakcjonowani. Wydanych pieniedzy nie zaluje , ale jak na taki dodatek jest to cena troche wysoka....

Pozdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023