Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 04.01.2005, 16:35   #101
Kumagoro
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Raz miałem
obawa: mieć dziecko
pragnienie: mieć dziecko
JEDNOCZEŚNIE!
le nawet gdybym zrobił dziecko dostałbym +500 punktów
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 05.01.2005, 13:28   #102
limonka_as
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

moja simka miala ostaatnio pragnienie "miec 10 dzieci" (to bylo za 15 000 punktow)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.01.2005, 13:30   #103
KubuS
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Emka
To jest niemożliwe.... Chyba coś ci się pomyliło
Alez oczywiscie ze jest to mozliwe. Zwlaszcza ze mam patch, w ktorym nastolatki i emeryci moga miec dzieci. Tylko to tak mnie zadziwilo. No bo kto w tym wieku mysli o wnuczetach :ashoot:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.01.2005, 15:25   #104
Pinia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kumagoro
Raz miałem
obawa: mieć dziecko
pragnienie: mieć dziecko
JEDNOCZEŚNIE!
le nawet gdybym zrobił dziecko dostałbym +500 punktów
Też takie miałam akurat w momenci rodzenia mi doszło... ale dostałam +3000 punktów, bo na obawach odejmowało -5000 a na pragnieniach dodawało +8000
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.02.2005, 15:02   #105
vana
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mi najbardziej podobała się obawa mojej simki- dwukrotnie wychodzącej za mąż i mającej 3dzieci, obecnie wdowy mającej 7dni do zostania emerytką:

  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.02.2005, 15:11   #106
---ariss---
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie news and news

dla poinformowania w ts2 university będzie o dużo dużo więcej pragnień i obaw
np. pójść na studia
zdać jakiś test

a co do dodatku: będzie jeszcze kilka nowych przyjęć jednym z nich będzie to wieczór kawalerski przy piłce nożnej piwku
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.02.2005, 16:55   #107
dalva
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie moje zdanie

Nie zgadzam się z Wami w kilku kwestiach. Piszecie,że niektóre obawy czy pragnienia są bezsensu, np. zjeść płatki. Przecież każdy ma czasami na coś ochotę. Albo mieć dziecko jednocześnie w obawach i pragnieniach. Przecież to naturalne,że pragnie się mieć maleństwo, ale boi się, że sobie nie poradzi z jego wychowaniem. Mnie sie to podoba, to bardzo ciekawe.

Są aspiracje, które mnie intrygują - np. u nastolatka obawa,że ucieknie z domu. Czy komuś się to zdarzyło żeby sim uciekł? Jak to wygląda?
I pragnienie - napisać powieść. Ile trwa pisanie powieści i co się dzieje kiedy sim ją już napisze?
Nie miałam też nigdy w aspuracjach - posprzątać bałagan. To też mi się ciekawe wydaje
Pozdrawiam wszystkich
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.02.2005, 17:03   #108
vana
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał dalva
Nie miałam też nigdy w aspuracjach - posprzątać bałagan. To też mi się ciekawe wydaje
Mi się to pojawia w obawach u simów mających mało punktów schludności.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.03.2005, 10:35   #109
Sabina i Patrycja
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Tak, to prawda, że pisanie powieści trwa bardzo długo, ale opłaca się, bo jeżeli sim na wysoki wskaźnik aspiracji i umiejętności to może za powieśc dostać nawet coś koło 3000 Simleonów (nie wiem czy tak to się nazywa ). No więc z ta powieścią to jest tak: jak sim skończy pisać to pojawia się taki komunikt: pisanie powieści dobiegło końca, mamy nadzieję, że sprzeda się dobrze (czy coś w tym stylu), potem dzwoni telefon i sim, który napisał tą powieś ma go odebrać i tam pisze czy powieść się dobrze sprzedała i za ile. Życzę wytrwałości w pisaniu powieści . A teraz do tematu: Za najbardziej bezsensowną obawę uważam np. zmienić pieluchy (a, co mały sim ma chodzić w brudnych? xP )lub skorzystać z publicznej toalety (może lepiej "narobić" w gacie?). Za najciekawsze uważam np. właśnie sprzedać powieść literacką lub doczekać się wnucząt.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.03.2005, 13:32   #110
dalva
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No to na temat powieści już wiem więcej Muszę zmobilizować mojego sima do pisania.
Teraz tylko czekam aż ktoś mi wreszcie napisze jak to jest z tym uciekaniem z domu ( nie mylić z wymknięciem się). Chodzi mi o tę ikonkę z czerwonym tobołkiem. To chyba nie dzieje się gdy sim ma złe kontakty z domownikami, tylko gdy ma tragiczny poziom aspracji. Nie wiem jak zrobić żeby zwiał. Czy on wtedy coś mówi? Zarzuca tobołek na plecy i idzie ??
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023