Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 02.07.2013, 09:41   #41
motyka
Administrator Emeryt
Δ=b²-4ac
 
Avatar motyka
 
Zarejestrowany: 24.06.2009
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,588
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Oceń moderatora/administratora - cz. 3

dziękuję wszystkim za udzielone do tej pory opinie, szybko chcę odpowiedzieć na jeden z zarzutów, nie bardzo mogę się skupić ze względu na zamieszanie w domu, jak się nieco uspokoi to siądę na spokojnie do analizy.

najczęstszym zastrzeżeniem jest moja niższa aktywność. staram się robić dalej, co robiłem, być może jestem ostatnio trochę rzadziej ze względu na egzaminy (chyba najcięższa sesja do tej pory, co potwierdzają mierne wyniki ), teraz ze względu na to, że wróciłem do domu po długim czasie i nie chcę cały czas siedzieć przed komputerem. widziałem niedawno opinię, że jak admin nie jest w stanie się całkowicie poświęcić forum, to powinien zrezygnować z funkcji - otóż guzik prawda, nie można zapominać o życiu "pozawirtualnym", to by było chore. jednakże jeśli rzeczywiście jestem tu za rzadko, to przepraszam.

muszę też powiedzieć, że jest mi zwyczajnie przykro, że nie potrafimy normalnie rozmawiać, tylko kłócić się, robić dziecinne podchody typu kilometrowe sygnatury. wielka szkoda.

rzekł motyka
__________________
NO HATRED
Strzeż się tej krainy grzybów,
choć słoneczna kusi łąka -
kto swe kroki tam skieruje,
temu jeno płacz, rozłąka.
motyka jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.07.2013, 10:17   #42
Alcioo :33
 
Avatar Alcioo :33
 
Zarejestrowany: 20.09.2012
Skąd: Polska
Płeć: Mężczyzna
Postów: 603
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Oceń moderatora/administratora - cz. 3

Cytat:
Napisał motyka Zobacz post
widziałem niedawno opinię, że jak admin nie jest w stanie się całkowicie poświęcić forum, to powinien zrezygnować z funkcji - otóż guzik prawda, nie można zapominać o życiu "pozawirtualnym", to by było chore. jednakże jeśli rzeczywiście jestem tu za rzadko, to przepraszam.
A... Ja się nie zgodzę. Okej, rozumiem, że istnieje realny świat, ale dobra. Funkcja administratora na dość dużym forum (bo nie ukrywajmy) jest czymś ważnym. Takiej osobie się ufa, prawda? Załóżmy, że pewien user ma dużo problemów.. Wszyscy na niego najeżdżają, nie ma życia na forum, a administracja i moderacja śpi (to co? My mamy ich budzić?
),
po czym po kilku dniach, jak user jest emocjonalnie wykończony, usprawiedliwiają się "Przepraszam, ale spałem" "Przepraszam, przyjechałem z egzaminów, nie mogłem", albo "uczyłem się na egzamin, ale marnie go napisałem", to przepraszam?! Jak się uczyłeś? Padły teksty typu "Byłam u mamy", ok, ale dopisano do tego "Brat miał nadciśnienie, i pojechał do szpitala", dooobra, pomijając fakt, że nadciśnienie może przejść. No, ale chyba jak nie u mamy, to w szpitalu jest internet, kawiarenka czy inne ustrojstwo na którym można sprawdzić czy na forum wszystko gra!

Cytat:
Napisał motyka Zobacz post
muszę też powiedzieć, że jest mi zwyczajnie przykro, że nie potrafimy normalnie rozmawiać, tylko kłócić się, robić dziecinne podchody typu kilometrowe sygnatury. wielka szkoda.

rzekł motyka
Okej, już szlag mnie trafia! Pewnie wiele z Was spotkało się z usunięciem sygnatury, prawda? Ponieważ była ona za szeroka, najczęściej, ponieważ wysokości większość osób się trzymała. Prawie każdy moderator pisał "Sygnatura max 500 w szerz, ani więcej" Nawet jak o tej 1 piksel byla za szeroka, to automatycznie moderator wyszukiwał, po czym usuwał. Jednak, pewna SUPER, podkreślam SUPER moderatorka złamała tą zasadę (której o dziwo nie ma w regulaminie, what the ****!?) http://i.imgur.com/xNcHwBA.png
Jednak, gdy sprawa wylądowała wyżej "U administracji", dostałem odpowiedź (w sumie nie tylko ja, bo nie tylko ja zgłaszałem nieregulaminową sygnaturę), że sygnatura jest w 100%regulaminowa, i że nie ma się do czego przyczepić! :/ Po czym dziś, jak ustawiłem sobie większą sygnaturę niż 500, podkreślam, że mi osobiście nie rozjeżdżała forum, bo była w ładnym formacie wielkości, to inny z administratorów, usunął mi ją, i napisał wiadomość "nieregulaminowa sygnatura, usunąłem ją"! Dobra... Czy Ta CAŁA ADMINISTRACJA nie umie się ze sobą zgodzić, i ustawić wspólnych zasad, dla wszystkich?! Bo przepraszam, ale jak każdy a Administracji, bądź moderacji, ma mieć swój własny regulamin, to ja do cholery nie wytrzymam. Chyba 10 osób, a do każdej inaczej się uporządkować. W ogóle nie widzę zjednoczenia, wspólnej pracy. Praca administracji leci na łeb na szyję, każdy robi po swojemu, a to właśnie Wy powinniście świecić hartem ducha, i przykładem. Bo, jeżeli przyjdą nowi użytkownicy, zobaczą idiotyczne bany (co niektórzy moderatorzy dają, a oni chyba wiedzą o kim mówię), to przepraszam, ale ja na miejscu tego użytkownika uciekał bym z tego forum jak najszybciej, bo jest to forum o simsach, nie o kłótniach, duperelach w offtopie, rozumiem, że popisać każdy lubi, i nie chcę żeby usuwano ten wątek, ale czasami idiotyzmy tam lądują!
Tak podsumowując to, administracja musi ruszyć tyłek i wziąć się w garść!
A... i tak wyglądały by osoby, które ostały by usunięte z administracji/moderacji. Założyłbym się, że do tego doszedłby jeszcze tekst "Ale co ja zrobiłem? Przecież nic takiego złego, ja chcę tam! łełełele"



rzekł, Maqryll :3
Alcioo :33 jest offline  
stare 02.07.2013, 10:32   #43
Meryam
Archeolog Renesansu
 
Zarejestrowany: 15.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 1,954
Reputacja: 36
Domyślnie Odp: Oceń moderatora/administratora - cz. 3

Cytat:
Napisał Maqrƴǁ Zobacz post
A... Ja się nie zgodzę. Okej, rozumiem, że istnieje realny świat, ale dobra. Funkcja administratora na dość dużym forum (bo nie ukrywajmy) jest czymś ważnym. Takiej osobie się ufa, prawda? Załóżmy, że pewien user ma dużo problemów.. Wszyscy na niego najeżdżają, nie ma życia na forum, a administracja i moderacja śpi (to co? My mamy ich budzić?
[obrazek]),
po czym po kilku dniach, jak user jest emocjonalnie wykończony, usprawiedliwiają się "Przepraszam, ale spałem" "Przepraszam, przyjechałem z egzaminów, nie mogłem", albo "uczyłem się na egzamin, ale marnie go napisałem", to przepraszam?! Jak się uczyłeś? Padły teksty typu "Byłam u mamy", ok, ale dopisano do tego "Brat miał nadciśnienie, i pojechał do szpitala", dooobra, pomijając fakt, że nadciśnienie może przejść. No, ale chyba jak nie u mamy, to w szpitalu jest internet, kawiarenka czy inne ustrojstwo na którym można sprawdzić czy na forum wszystko gra!
No wybacz, ale tu już definitywnie przesadzasz. Każdy użytkownik forum, nieważne czy admin czy "zwykły niebieski" użytkownik, ma życie poza forum. Jak zwykłego użytkownika nie ma przez miesiąc, to nikogo to nie obchodzi, ale jak to admin, to już jest oburzenie. Ogarnijcie się trochę, to też są ludzie.
A poza tym, jeśli już jakiegoś admina nie ma, a jest jakaś sprawa do załatwienia - od tego jest ZAŁOGA, by móc go wyręczyć. Wystarczy współpracować, i nikt by nawet nie zauważył nieobecności danego admina czy moda. Tylko właśnie w tym tkwi problem administracji naszego forum - nikt nie umie ze sobą współpracować.

@mod nie cytujemy z obrazkami
__________________


Ostatnio edytowane przez motyka : 02.07.2013 - 10:58
Meryam jest offline  
stare 02.07.2013, 10:34   #44
Alcioo :33
 
Avatar Alcioo :33
 
Zarejestrowany: 20.09.2012
Skąd: Polska
Płeć: Mężczyzna
Postów: 603
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Oceń moderatora/administratora - cz. 3

Cytat:
Napisał Meryam Zobacz post
Wystarczy współpracować, i nikt by nawet nie zauważył nieobecności danego admina czy moda. Tylko właśnie w tym tkwi problem administracji naszego forum - nikt nie umie ze sobą współpracować.
Właśnie tej współpracy nie ma <33
No, ale wątpię czy kiedyś powstanie...
Może trzeba dać im czas? :C|


Aa... najgorsze jest to, ze jak omawiam z coraz większą ilością userów ten temat praktycznie każdy mówi "tak to jest, uwazaja sie za lapeszych i innych maja w dupie -,-"

Ostatnio edytowane przez Alcioo :33 : 02.07.2013 - 10:36
Alcioo :33 jest offline  
stare 02.07.2013, 10:36   #45
Meryam
Archeolog Renesansu
 
Zarejestrowany: 15.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 1,954
Reputacja: 36
Domyślnie Odp: Oceń moderatora/administratora - cz. 3

Czas? Ja uważam, że oni mieli wystarczająco dużo czasu, by uzgodnić takie sprawy. Ba, dobry admin czy mod sam by się domyślił, że jak nie ma osoby, która ma się tym zająć, to powinien ktoś go/ją zastąpić.
__________________

Meryam jest offline  
stare 02.07.2013, 10:39   #46
Alcioo :33
 
Avatar Alcioo :33
 
Zarejestrowany: 20.09.2012
Skąd: Polska
Płeć: Mężczyzna
Postów: 603
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Oceń moderatora/administratora - cz. 3

Dokładnie. Czasu było dużo, a dobry moderator, a co więcej dobry administrator powinien dbać o dobro użytkownika, i o bezpieczeństwo, powinien też pomagać, radzić, i być miłym, a przepraszam wiele osób z administracji nie posiada tych cech :/ Może poszczególne, i poszczególne cechy do nich należą, niestety nie wszystkie. Najbardziej za całego składu żal mi Bjork, bo ona najmniej zawiniła, i praktyczie wszystko robi dobrze.
Alcioo :33 jest offline  
stare 02.07.2013, 10:41   #47
motyka
Administrator Emeryt
Δ=b²-4ac
 
Avatar motyka
 
Zarejestrowany: 24.06.2009
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,588
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Oceń moderatora/administratora - cz. 3

a ja Tobie nie zamierzam się tłumaczyć z mojego osobistego życia, nie będę szukał gdzieś tam kawiarenki tylko po to, żeby forum przejrzeć.

w regulaminie nie ma nigdzie notki odnośnie szerokości sygny, nie widziałem jeszcze, żeby ktokolwiek z nas się przyczepił o sygnę szerokości 501 px - nie wiem, czy nie pomieszało Ci się z dozwolonym rozmiarem obrazków na forum. natomiast jest zapis o tym, żeby nie przeszkadzała ona w przeglądaniu forum. ile szerokości miała Twoja sygnatura? porównaj ją z rozdziałką 1024x768. sam mi napisałeś, że na Twoim 22-calowym monitorze nic się nie rozjeżdża - tak samo ktoś może sobie kupić monitor z ekranem retina i tworzyć sygnatury szerokości 2000 px. będzie ok, bo jemu nie się nic nie rozjeżdża?
__________________
NO HATRED
Strzeż się tej krainy grzybów,
choć słoneczna kusi łąka -
kto swe kroki tam skieruje,
temu jeno płacz, rozłąka.

Ostatnio edytowane przez motyka : 02.07.2013 - 10:44
motyka jest offline  
stare 02.07.2013, 10:43   #48
Alcioo :33
 
Avatar Alcioo :33
 
Zarejestrowany: 20.09.2012
Skąd: Polska
Płeć: Mężczyzna
Postów: 603
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Oceń moderatora/administratora - cz. 3

Tak, będzie ok, bo chyba każdy ma swój gust, i każdemu odpowiada to co chce.
Według mnie administracja jest skopana, a regulaminy w wielu miejscach są do poprawienia :3

Boshe, widać, że niektórym to się w główkach od władzy poprzepracałoo...

-Czy tak trudno przyznać się do błędy, wziąć to na klatę, i naprawić regulamin? Tak to każdy będzie miał coraz szerszą sygnaturę, bo powie, że ma duży monitor i mu nie rozciąga forum. Według mnie szerokość powinna być maksymalnie taka jak w dodawanych zdjęciach, czyli 800-px :/

Ostatnio edytowane przez Alcioo :33 : 02.07.2013 - 10:48
Alcioo :33 jest offline  
stare 02.07.2013, 10:52   #49
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Oceń moderatora/administratora - cz. 3

Maqrƴǁ - a Gumisie zawsze kojarzyły mi się z beztroskim dzieciństwem, fajnymi przygodami, walką dobra ze złem, a nie wzajemnymi oskarżeniami na forum
Wow, zagiąłeś z tą sygną. +43 piksele to nie jest coś, na co przymruża się oko (przyjęło się, że sygnatury szersze niż 500px się usuwało - aż dziwne, że nie znalazłam tego zapisu w regulaminie).
Jeśli władza sobie nadużywa, ale nikt inny z ekipy nie pokwapi się, żeby zwrócić tej osobie uwagę, to nie dziwcie się, że userzy mają serdecznie dosyć. Kiedyś było tak, że osoba, która zostawała modem, cechowała się nienaganną znajomością regulaminu (żadnych warnów na koncie), była aktywna, potrafiła pomóc i miała dobre podejście do braci userskiej, wśród której była ceniona i szanowana.
Szkoda, że to się zmieniło i teraz userzy zamiast gratulować awansu, zastanawiają się na gadu między sobą, co taka osoba robi w administracji?

Cytat:
ak zwykłego użytkownika nie ma przez miesiąc, to nikogo to nie obchodzi, ale jak to admin, to już jest oburzenie.
(...)
Tylko właśnie w tym tkwi problem administracji naszego forum - nikt nie umie ze sobą współpracować.
Dlatego oburzenie wynika z tego, że tutejsza administracja to pojedyncze osobistości, których zresztą pracę można łatwo wyodrębnić (z jakiegoś powodu na Nyśkę nie ma najazdów i hejtu i jej praca- jak to wgl możliwe?! - jest dostrzegana i doceniana) - userzy nie widzą jedności i obrywa się zarówno tej "niekompetentnej" osobie, jak i całemu zespołowi.

Ostatnio edytowane przez Liv : 02.07.2013 - 11:02
Liv jest offline  
stare 02.07.2013, 10:53   #50
motyka
Administrator Emeryt
Δ=b²-4ac
 
Avatar motyka
 
Zarejestrowany: 24.06.2009
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,588
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Oceń moderatora/administratora - cz. 3

a ja Cię proszę, żebyś powściągnął swój język, bo sobie nie życzę takich odzywek, nie jako admin, ale jako druga osoba.

co do szerokości - prawda, jest niespójność w regulaminie i właśnie ustalamy szczegóły.
__________________
NO HATRED
Strzeż się tej krainy grzybów,
choć słoneczna kusi łąka -
kto swe kroki tam skieruje,
temu jeno płacz, rozłąka.
motyka jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest włączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023