Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 19.08.2014, 23:21   #1681
Venie1
 
Zarejestrowany: 12.08.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 24
Reputacja: 10
Domyślnie Re: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

sprawdzałam i ani śladu
Venie1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 21.08.2014, 07:58   #1682
Chloé
 
Avatar Chloé
 
Zarejestrowany: 20.01.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 779
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

U mnie występuje inny błąd z jedzeniem, mianowicie gdy sim chce przyrządzić świąteczną pieczeń, wyskakuje komunikat że lodówka pusta, a przecież jest pełna. Znikają też wszystkie resztki dotychczasowe jak i przyszłe. Kupno nowej lodówki niczego nie załatwia.
Chloé jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.08.2014, 16:33   #1683
natalciaaa
 
Zarejestrowany: 18.08.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 17
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Ja mam problem z nauką moich simów. Dzieciaki chodzą do szkoły prywatnej, regularnie odrabiają lekcje, wychodzą do szkoły w bardzo dobrym nastroju, z platynową, czasem złotą aspiracją, a oceny stoją w miejscu. Cały czas na 4+ i koniec. U każdego dziecka ta sama sytuacja. Ma ktoś jakiś pomysł co zrobić? Próbowałam zmienić ocenę przez Insiminator. Działa. Niemniej chciałabym, żeby te oceny same rosły, a nie sztucznie podnosić je programem...
natalciaaa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.08.2014, 13:40   #1684
Oaza
 
Zarejestrowany: 25.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 31
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Pobrałam dzisiaj łatkę do Własnego Biznesu, ale gdy próbuję ją zainstalować, wyskakuje komunikat, że wystąpił błąd i konieczna może być reinstalacja WB... Normalnie machnęłabym na to ręką, ale nie tym razem. Moi studenci, którzy mają wykłady i egzamin w tym samym czasie, magicznie opuszczają egzamin końcowy, chociaż na nim byli ― a ta łatka właśnie to naprawia. Ktoś wie, o co może chodzić?
Oaza jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.08.2014, 17:22   #1685
simka334player
 
Avatar simka334player
 
Zarejestrowany: 02.05.2010
Skąd: Strangetown
Płeć: Kobieta
Postów: 117
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Witam wszystkich i proszę o pomoc.
Dziś po dłuższej przerwie zasiadłam do simsów.
Najpierw ściągnęłam parę rzeczy z ModThe Sims, potem ściagnęłam Demo stwórz sima the Sims 4/założyłam konto na origin, pobawiłam się chwilę, miałam problem z zapisaniem jednej rodziny, potem mi się udało z drugą.
TREAZ mój problem! To poprzednie napisałam żeby pokazać tło
OTÓŻ gram sobie z THe Sims 2, gram....zapisałam stan gry...gram i zapisuję po raz kolejny i ....GRA MI SIĘ ZAWIESZA!
Zresetowałam i znowu to samo, próbuję w innej rodzinie... to samo....
Odinstalowałam demo i origin i znowu to samo.
Jak długo gram w TS2 czyli od 2004 sie mi to nie zdarzyło!
Czy ktoś ma pomysł co sie stało?
Naturalnie natychmiast usunęłam to co sciągnęłam z MOdtheSims...
Chociaż....
gdy grałam chciałam sprawdzić jak ściągniete działa ( nursery set) to gra mi się zawiesiła po raz pierwszy. Usunęłam zaraz. Co jeszcze mogę zrobić
__________________
Live long and prosper

Ostatnio edytowane przez simka334player : 23.08.2014 - 17:44 Powód: dodatkowe info
simka334player jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.08.2014, 20:07   #1686
superstars
 
Zarejestrowany: 24.08.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 12
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Mam problem , kiedy wchodze w przedmieście pewnego miasta wszystkie parcele mrugają na czerwono (w innych miastach jest w porządku) + w skrzyni rodzin zamiast zdjęcia rodziny jest puste pole.

Przy okazji chce się dowiedzieć czy moge naprawić Panią Zadecką .Kiedyś bawiłam się nią troche zmieniałam jej ubrania , fryzury , twarz itp. ale nie zapisałam gry i nastepnego dnia patrze a Pani Zadecka jest przerobiona.Można jakoś przywrócić jej stary wygląd bez przeinstalowania gry?(Jeszcze raz zainstalowałam nocne życie ale nie pomogło).
superstars jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.08.2014, 20:19   #1687
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,204
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

simka334player - TS4 nie ma w tej sprawie nic do powiedzenia. Albo zbyt duże obciążenie kompa albo dodatki z neta są przyczyną zawiechy.

@up: tak, w tym przypadku wchodzi w grę tylko reinstalka. Może przy okazji to załatwi problem parceli.
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.08.2014, 07:44   #1688
simka334player
 
Avatar simka334player
 
Zarejestrowany: 02.05.2010
Skąd: Strangetown
Płeć: Kobieta
Postów: 117
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Dzięki LIv za response. Dodatki z neta napewno nie, komp obciążony nie bardziej niż zwykle ale było wahnięcie prądu. Może coś poszło w dysku. Thanks anyway.
Jak wakacje?
__________________
Live long and prosper
simka334player jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.08.2014, 18:41   #1689
Oaza
 
Zarejestrowany: 25.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 31
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Cytat:
Napisał Oaza Zobacz post
Pobrałam dzisiaj łatkę do Własnego Biznesu, ale gdy próbuję ją zainstalować, wyskakuje komunikat, że wystąpił błąd i konieczna może być reinstalacja WB... Normalnie machnęłabym na to ręką, ale nie tym razem. Moi studenci, którzy mają wykłady i egzamin w tym samym czasie, magicznie opuszczają egzamin końcowy, chociaż na nim byli ― a ta łatka właśnie to naprawia. Ktoś wie, o co może chodzić?
Ja znowu w tej sprawie. Zainstalowałam WB od nowa, jeszcze przed wklejeniem na powrót kopii zapasowej spróbowałam zainstalować łatkę... i znów ten sam komunikat. =.= Już w sumie mam gdzieś tego patcha, tylko chciałabym wiedzieć, skąd może wynikać taki problem. Uszkodzona płyta? Coś się pomieszało w plikach wcześniejszych dodatków albo podstawki? Dodatków z internetu nie biorę pod uwagę. W całym Downloads miałam tylko mod na brak ramki pauzy (btw. wcięło mi ten folder Downloads po podmianie EA Games na ten sprzed reinstalki...). A może to przez jakieś wirusy, których antywirus nie daje rady wyłapać?
Chyba jestem przewrażliwiona, ale tyle miałam już z tą grą problemów, że wolę wiedzieć, o co chodzi...
Oaza jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.08.2014, 22:03   #1690
LittleVampire
 
Avatar LittleVampire
 
Zarejestrowany: 19.08.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 4
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Witam wszystkich Pobrałam pełną wersję gry The Sims 2 z Origina i przez pół miesiąca grałam zapamiętale. Parę razy gra się zawieszała na amen i musiałam wyłączać ją poprzez menedżera zadań, ale nie było po tym problemów. Do czasu...
W poniedziałek znowu zawieszenie na amen. Menedżer zadań, gra zamknięta i już więcej jej tego wieczoru nie włączałam. We wtorek próbuję to zrobić -i nic. Wyskakuje to:
[IMG]http://i61.************/2eck7dy.jpg[/IMG]

Ani usunięcie folderu Downloads ani próba uruchomienia w trybie zgodności z XP nic nie dały. Nie zliczę już, ile razy próbowałam włączyć grę ;d Czy ktoś może ma jakiś pomysł czy niestety pozostaje mi tylko usunięcie i zainstalowanie od nowa?
LittleVampire jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
dorota, karetka, nowy dom, rzeczy z internetu, serial, youtube


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 6 (0 użytkownik(ów) i 6 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023