Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 31.10.2004, 10:17   #21
Zaria
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja ino grałam gotowymi rodzinami. u mnie jest tak...

Miłowo:
Mortimer ożenił się z Diną i mają syna Mikołaja
Kasandra rozstała się z Donem i wyszła za Marzyciela - mają córeczkę a drugie dziecko w drodze
Syn marzyciela ożenił się z lilianą przyjemniak i mają syna
Nina wyszła za dona mają dwoje dzieci (przed slubem jej kochanką była Balbina ktora wraz z synami sie do niej wprowadziła. po tym jak opusciła dom odziedziczyli troche grosza i sa nawet nadziani)
aleksander jest nastolatkiem
Andżelika wyszła za Damiana i mają córkę
Przyjemniakowie pięć razy odnawiali swój związek po spotkaniu z pokojówką
Balbina biedak wyszła za mąż drugi raz i zajęła się wychowywaniem swoich dwóch synów (bo podczas gry urodził się jeszcze jeden)

Dziwnowo (tu najwiecej gram szczególnie Kowalami):
Dziwacy mają trójkę zielonych dzieci. Jedną dziewczynkę i dóch zielonych chłopców bliźniaków.
Kowalowie - Jasiek i Ofelia się pobrali i mieli dwie córki. Jedna z nich ożeniła się za Ruperta Kamasza a druga za Bartłomieja Kamasza. Jasiek i Ofelia doczekali się trzech wnucząt i zmarli. Obecnie dwoch chłopcow jest nastolatkami a dziewczynka ledwo sie urodziła.
Janka kowal się wyprowadziła i mnie nic nie obchodzi
Kamaszowie - gen. bolek zmarł a Damazy to stary kawaler.
Papużka - mają syna... nerwus się hajtnął z murzynką i ma córkę. potem ich dzieci sie pobrały
Samotnik - Anastazy pobrał się Z Lolą Jedynak - dwoje chłopcow sie doczekali.
Pozostałe to panny.


Żebyście widzieli moje drzewo genealogiczne (gram bez kodów)

Werona - totalnie bez zmian.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 31.10.2004, 13:49   #22
Kamillo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Grę mam jakiś czas i grałem tylko w Miłowie i stało się tam naprawdę dużo.
Ćwirowie:
Była to of koz pierwsza rodzinka jaką zacząłem grać. Od początku strasznie polubiłem Kasandrę, kiedy zwariowała na własnym ślubie, po tym jak Don zostawił ją przed ołtarzem. Jeszcze tego samego dnia do rezydencji Ćwirów wprowadziły się siostry Kaliente, kiedy Dina wyszła za Mortimera. Nina jednak wyprowadziła się jeszcze tej samej nocy, bo ona i Kasandra nie lubiły się (Kasandra widziała Ninę i Dona razem). Ponieważ chciałem podnieść wskaźnik aspiracji Kasandry, zaadoptowała ona dziecko, Jurka. Ponieważ jednak Jurek był ochydnym dzieckiem jeszcze tego samego dnia skończył utopiony w basenie, czyli wskaźnik aspiracji Kasandry się obniżył. Jeszcze bardziej się dziewczyna zdołowała, kiedy Dariusz Marzyciel zerwał z nią przyjaźń, kiedy nie chciała się z nim całować. (spotkała go zasłużona kara i jeszcze tej samej nocy spaliłem go i jego synalka w ich domu). Dina zaszła w ciążę. Żeby poprawić Kasandrze humor urządziłem duży bal u Ćwirów. Tam poznała miastowego blondyna - Beniamina, który cały czas nie spuszczał oczu z Kasandry, pomimo jej kiepskiej kondycji i wzdychał do niej. Kasandra na początku się nie dawała, ale potem posłałem ją do lustra, zmieniłem fryz i makijaż (została lokowatą blondynką) potem zmieniłem uczesanie i Kasandra w końcu poddała się urokowi Beniamina. Pobrali się. Kasandra adoptowała niemowlę, córeczkę - Nataszę (która była nieślubną córką Niny i Dona, którą Ninie zabrała opieka społeczna). Dina urodziła dwujajowe bliźniaczki - Amandę i Amelię. Amelia o dziwo jest identyczną kopią swojej kuzynki Nataszy, pomimo tego, że to Amanda jest jej siostrą bliźniaczką (do Amandy Amelia nie jest wcale podobna). Niestety po ślubie zrozumiałem, że Beniamin ożenił się z Kasandrą tylko dla pieniędzy, dlatego zabrał forsę i wyprowadził się do swojej kochanki Niny. Dinę natomiast przyłapał Mortimer w łóżku z Donem i rozwiódł się z nią. Dina została na lodzie, dlatego wzięła ślub z Donem, ale potem szybko się z nim rozwiodła i zamieszkała ze swoją siostrą Niną, gromadką jej nieślubnych dzieci (każde z innym mężczyzną) oraz jej kochankiem Benianinem, którego szybko jej odbiła. Mortimer nie wytrzymał zajmowania się trójką niemowląt i szybko umarł. Aleksander został nastolatkiem. Kasandra musiała zrezygnować z pracy i zajmowała się dziećmi. Amanda, Amelia i Natasza są już w wieku szkolnym. Każda z nich to rozpuszczony, zrzędliwy i krzykliwy bachor, każda na swój unikalny sposób. Amanda i Amelia nienawidzą Nataszy i cały czas ją popychają. Kasandra odnalazła prawdziwą miłość w ogrodniku Leonie, ale nie może z nim wziąć ślubu, bo cały czas jest żoną Beniamina.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.11.2004, 12:50   #23
Artusek
Guest
 
Postów: n/a
Grin Moje Milowo

U mnie w Milowie jest tak:
Kasandra zerwala z Donem i wyszla za Marzyciela,
Mortimer poklocil sie z Nina (lub Dina bo nigdy ich nie moge zapamietac),
a ona wpadła w depresje.Mortimer wynalazł niesamowity magiczny eliksir zycia
, a maly Aleksander stal sie nastolatkiem i za trzy dni bedzie dorosly. Balbinie Biedak urodzil sie maly Tomek i sama
Wychowuje trojke dzieci, a Damian niedlugo bedzie dorosly i ozeni sie
z Andzelika Przyjemniak. U przyjemniakow praktycznie nic sie nie zmienilo,
poza tym ze Liliana upodabnia sie do swojej siostry, bo Szczepanowi
Marzycielowi niepodobal sie jej wyglad, a Daniel Przyjemniak awansowal na
Trenera. Do marzycieli wprowadzila sie kasandra (Ktora juz jest w zaawansowanym stopniu ciazy ), Dariusz zobaczyl ducha Marleny i sie posikal,
1. listopada poszli na jej grob, a potem Szczepan dostal 6 w szkole.
Don zareczyl sie z Dina (czy Nina...). no i... Byloby tego. Mile zycie, nie?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.11.2004, 15:33   #24
tinka
Guest
 
Postów: n/a
Smile

Cytat:
Napisał Kloe92
No, heh siostrzyczko nie wiem jak ty, ale ja jakoś nie darzę sympatią sióstr Kaliente i Dona dlatego chce im uprzykrzyć życie .
.
Tez ich nie lubię... Jak gralam w sims 2, to chcialam w nich grac, zeby im sie dostalo, ale nie gralam, bo czasu nie bylo... Kalientki przyszły do moich simów i chciały impre chyba robic i ja je chcialam wygonic a te cholery nie poszły!


I tak:


Kowale: Były tylko urodziny Jaśka, nic więcej. Janka zmieniła wygląd

Widmo: Tu się nic nie zdarzyło po za tym, że duchy straszyły a Oliwka zmieniła wygląd.


Ćwir: Don porzucił Kasandrę przed ołtarzem. Ona zwariowała i zmieniła swój wygląd. Nawet po wizycie terapeuty myślała o tym.

Przyjemniak: Kasia Lęgarak sie do nich wprowadziła. Marysia zobaczyła jak Daniel flirtuje ze sprzątaczką, zerwała z nim a on się wyprowadził. Angelika teraz ma krótkie brązowe włosy a Liliana ma czarne, proste włosy, ostry makijaż (czarna szminka itp.)


Biedak: Błażej dorósł, damian orzyprowadził ze szkoły Angelikę, Wszyscy mają zły humor.


No to tyle, bo nie grałam u siebie tylko u brata na kompie.

Ostatnio edytowane przez tinka2004 : 12.11.2004 - 15:36
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.11.2004, 14:09   #25
Emilcia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja gram tylko jedną rodziną maxisa a mianowicie Widmo.

Jasiek i Ofelia się zaręczyli i Ofelia zaszła w ciążę. Oliwka umarła. Jasiek pożucił Ofelie przed ołtarzem. Panna Zmrok sama opiekowała się swoim synkiem aż ten stał się dzieckiem. Zmienili miejsce zamieszkania. W nowym domu Ofelia i Jasiek jeszcze raz staneli na slubnym kobiercu ale tym razem wszystko ulozylo sie szczesliwie. Teraz pierworodny rodziny Zmrok jest nastolatkiem, córka Ala jest małym dzieckiem a syn Darek niemowleciem, a Ofelia znowu jest w ciąży. Jasiek jest Komandosem.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.11.2004, 11:37   #26
Toxic
Guest
 
Postów: n/a
Grin

U mnie Mortimer został wile razy pobity przez moją simke i spoliczkowany przez co jej nie nawidzi Balbina ma pełno dzieci ale 4 chyba jej opieka społeczna wzieła większośc tych dzieci adoptowała bo zarobiła troche Damian dorósł ożenił sie z Andżeliką i mają dziecko Marysia nie cierpi swojego męrza bo ją zdradza z Kasią ich sprzątaczką Don sie przeprowadził póxniej moja simka go poderwała on sie do niej wprowadził ona zabrała mu kase i sie z nim tak kłuciła że Don sie wyprowadził Jedna z simek z miasta ma nieślubne dziecko z Burmistrzem miasta który jest męrzem mojej ulubionej simki która miała dwuch męrzów wcześniej (Dona i kolege z pracy) aha Balbina jest pomywaczką Damian kierowcą gangu jego żóna Pomywaczką siostry Kaliente nie mieszkają z sobą bo jenda sie wyprowadziła do Scota (burmistrza miasta zanim sie ożenił z Iwonką ) on ja wywalił i wporwadziła sie do niego Basia która była mu potrzebna do osiągniecia szczytu kariery jak został burmistrezm to ją wywalił ona wróciła do swojego męrza którego nei nawidzi a ciągle kocha Scota ale on gdy został burmistrzem ożenił sie z Iwonką (to ta co Dona "okradła" i pobiła Mortimera) Iwonka niecierpi tego dziecka Scota i matki tego dziecka (troche namieszałem ale mam nadzieje że wiecie o co chodzi)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.11.2004, 15:23   #27
Z-I-E-L-A-K
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

LAtario ze sprzataczka sie ozenil
andzelika przyjemniak z damianem biedakiem
liliama przyjemniak z szczepanem marzycielem i maja 3 dzieci (w tym blizniaki)
jedna z kaliente siie z montimerem ozenila
blazej biedak niedlugo bedzie z corka latario sa bliscy ozenienia sie
prochnem i hakiem wogole nie gram
cwirami tez nie gram bo mi klatkuje w ich domu gra
i to chyba by bylo na tyle
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.12.2004, 16:23   #28
Katyaa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Rodzinka Widmo : Oliwka niestety zmarła, Ofelia dorosła. Wzięła ślub z Jaśkiem Kowalem. Z Jaśkiem wprowadziła się też Janka która później stała się nastolatką.
Jasiek i Ofelia mają razem dziecko - Tomka.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.12.2004, 19:54   #29
Lillian
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ożeniłam siostry Kaliente z braćmi Alfo,czyli Ninę i Korna,a Dinę z Tornem.Nina jest załamana po ślubie.Teraz nie będzie mogła zdradzać (bo ja nie chcę).Ma zostać przy mężu.Kornowi to małżeństwo się podoba .Torn ożenił się z Diną.Ma on też córkę Dianę w wieku szkolnym.Diana jest bardzo zadowolona z nowej mamusi.Będzie miała też rodzeństwo.Jeśli to będzie chłopiec,to dam mu na imię Dino,a jak dziewczynka to Daiana.Torn i Dina są superszczęśliwi.Mają takie same aspiracje.Chcą być rodzicami,flirtować ze sobą.Zdobywanie punktów idzie mi jak burza.Gdy Kasia Langerek przyszła posprzątać,popłakała się widząc jak dobrze im się wiedzie (akórat flirtowali ).U Dona i Kasi po staremu,bo nie gram nimi.

Ps.Czy wie ktoś może coś w tej sprawie.Otóż,gdy zapraszam dyrekotora,zabawiam go itd,ZAWSZE gdy ma nadejść ogłoszenie werdyktu czy dostanie się sim do szkoły czy nie,dyrektor wyparowuje.Nie ma go i już!Wie może ktoś jak rozwiązać ten problem??
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.12.2004, 20:32   #30
Lena15
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp

U mnie tak:
Kasandra pocałowała gorąco Dona ten stracił dla niej głowę (Zwłaszcza po tym jak założyła ciuchy mamusi, szkła kontaktowe i przefarbowała sie na blond) urodziła im się córka

Andżelika i Liliana tuż przed urodzinami się pogodziły i zostały najlepszymi przyjaciółkami, Andżelika wyszła za mąz za Damiana i oboje bardzo dużo zarabiają (ona: restauratorka, on: chirurg) i mają nastolatke, prymuskę Eulalię, a Liliana wyprowadziła się do malusieńkiego domku w lesie (tego co tam stoi tak daleko) i żyje samotnie i brata się z naturą bo jest wycieńczona po tylu latach brania narkotyków.
Daniel i Marysia już się postarzeli, zajmują się wnuczką i marysia juz sie nie poświęca w pracy, a Daniel juz jej nie zdradza i wybaczyli sobie wszystko, a teraz razem sobie ćwiczą jogę i cieszą się starością.

Balbina: Błażej jest nastolatkiem, a to małe jest dzieckiem, Balbina zmieniła fryz i wyszła za mąż za Taurusa Thopfersa, mojego bogacza i dzieci podostawały się do szkoły prywatnej i żyją długo i szczęśliwie.

Dina i Nina się wspierają i żenią się po koleji z bogaczami i ich mordują.... hehe

W Dziwnowie nie mam juz tylu ciekawostek bo dawno tam nie gralam....
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
losy, rodziny maxis'a


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 5 (0 użytkownik(ów) i 5 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023