Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.07.2005, 18:31   #11
Vel
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mi wystarczy kostka Miszuma ^_-. Zapraszasz wszystkich gości do gry, załatwiasz barmana ,stół do jedzenia i wio mówiąc trywialnie.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 25.07.2005, 17:14   #12
Onione
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Niektorzy maja o tyle szczescia ze jak na imprezce karza cos simom robic to robia to do konca imprezy i masz ich z glowy! a najlepiej z kazdym simem zamienic slowko potem rozdzielic ich na grupy np twoj sim siedzi z trzema innymi w jakuzzi dwoch innych sobie tanczy i gra gitara!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.07.2005, 20:25   #13
Vera
Guest
 
Postów: n/a
Cool Urodziny...

1 Tort
2 Żarcie (dobre!! nie płatki czy cos )
3 Muzyka
4 Jakuzzi (jeśli cie stać)
Sim dorasta (przy torcie) potem jedza wznosza toast, niecxh posiedza w jakuzzi albo poszaleja na parkiecie i niech w cos zahgraja np. miszuno mi to pomaga
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.07.2005, 20:36   #14
Dagmara
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja jak mam juz zrobic jakas imprezke, bo moj Sim sie jej domaga to robie to tak:
Zapraszam 1 osobe i sie ta osoba przez cały czas zajmuje, nie spuszczam jej z oczu. Mile widziane jakies smaczne posiłki, tance. Sukces gwarantowany
Jesli jest wiecej osob trudno ich wszystkich zadowolic, jest naprawde bardzo trudno. Wtedy jest mozliwosc ze jakis Sim nie bedzie sie dobrze bawił, i ucieknie z przyjecia ... wtedy ocena przyjecia zleci nam do oceny tzw "katastrofy" :\
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.07.2005, 21:43   #15
Malenka :)
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Dlaczego?

Ostatnio wyprawiałam Simom przyjęcie weselne i oczywiście wszyscy świetnie się bawili gdy po ocenie dobra zabawa zamieniło się w katastrofa nic nie mogłam poradzić bo u mnie każde przyjęcie trwa maksimum 5 minut! Więc co można zrobić w 1 minute do końca imprezy gdy pojawi się Katastrofa?Nic! Więc jak Wy to robicie, że impreza trwa godzinke? Czy to dlatego, że nie mam orginalnych simsów?? No i u mnie może przyjść na przyjęcie tylko 3 osoby! Dlaczego?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.07.2005, 11:00   #16
Szpindek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malenka :)
Ostatnio wyprawiałam Simom przyjęcie weselne i oczywiście wszyscy świetnie się bawili gdy po ocenie dobra zabawa zamieniło się w katastrofa nic nie mogłam poradzić bo u mnie każde przyjęcie trwa maksimum 5 minut! Więc co można zrobić w 1 minute do końca imprezy gdy pojawi się Katastrofa?Nic! Więc jak Wy to robicie, że impreza trwa godzinke? Czy to dlatego, że nie mam orginalnych simsów?? No i u mnie może przyjść na przyjęcie tylko 3 osoby! Dlaczego?
Może dlatego impreza u ciebie tak krutko trwa, bo za późno ją zrobiłaś? Sam nie wiem... A co to tych 3 osób, to dlatego, ze tylko tyle znasz, jedz do miasta i zapoznaj się z ludzmi
Fakt, że masz pirata nie wydaje mi się być powodem tego problemu
Choć, mogę się mylić...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.07.2005, 13:53   #17
berata
 
Avatar berata
 
Zarejestrowany: 09.08.2004
Skąd: Białystok / Kraków
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 432
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Szpindek
Może dlatego impreza u ciebie tak krutko trwa, bo za późno ją zrobiłaś? Sam nie wiem... A co to tych 3 osób, to dlatego, ze tylko tyle znasz, jedz do miasta i zapoznaj się z ludzmi
Fakt, że masz pirata nie wydaje mi się być powodem tego problemu
Choć, mogę się mylić...
Bardziej prawdopodobne jest to, że ma za słaby komputer dla większej liczby osób i dlatego może zaprosić tylko 3.
berata jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.07.2005, 13:56   #18
Dagmara
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Piracka wersja moze stwarzac problemy !
Moi znajomi maja piraty i nie moga np. budowac nowych domow Nie wiem jak z imprezami. Wiec lepiej zakupic sobie oryginalna wersje gry i problem z głowy !
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.07.2005, 16:08   #19
Malenka :)
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dagmara
Piracka wersja moze stwarzac problemy !
Moi znajomi maja piraty i nie moga np. budowac nowych domow Nie wiem jak z imprezami. Wiec lepiej zakupic sobie oryginalna wersje gry i problem z głowy !
Akurat na budowanie jest specjalny crack do sciągnięcia, bo to właśnie wada pirata :/ A komp jest przystosowany do wymagań Simsów mam nawet parametry ponad więc chyba to nie to. aha chyba wina pirata to też, że nie mogę przebierać dzieci małych na przebieraku, ale o tym gdzieś już czytałam więc zaraz sobie poszukam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.07.2005, 16:22   #20
berata
 
Avatar berata
 
Zarejestrowany: 09.08.2004
Skąd: Białystok / Kraków
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 432
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malenka :)
Akurat na budowanie jest specjalny crack do sciągnięcia, bo to właśnie wada pirata :/ A komp jest przystosowany do wymagań Simsów mam nawet parametry ponad więc chyba to nie to. aha chyba wina pirata to też, że nie mogę przebierać dzieci małych na przebieraku, ale o tym gdzieś już czytałam więc zaraz sobie poszukam
Ja jednak dalej obstawiam, że to wina kompa. To nic, że spełniasz wymagania. Np. osoba spełniająca minimalne wymagania nie pogra (płynnie)na max detalach. To samo tyczy się przyjęcia... Poszukaj o tym tematów. Już to było omawiane nie raz.
A co do przebieraka... To wina braku łatki naprawiającej błędy w grze.
Możesz ściągnąć ją tutaj.

Ostatnio edytowane przez berata : 27.07.2005 - 16:25
berata jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Jak pozować ? Hunter666 The Sims 1: Rozszerzenia 9 30.06.2003 20:38


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023