Wróć   TheSims.PL - Forum > Dodatki z sieci > The Sims 4: Ooo... Muszę to mieć!
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 10.02.2022, 14:52   #1
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Defaulowe skiny all in One

Jak w temacie, szukam ładnego kompletu skinów defaultowych, wszystkie odcienie skóry i grupy wiekowe w jednym, w stylu realistycznym, ale tak, żeby z grubsza pasował do maxisa, obie płcie. Jest tego mega dużo, ale tak, żeby było all in one, to nie widziałam, najczęściej to są same twarze np kobiet w jednej karnacji, a mi się nie chcę babrać z mnóstwem pliczków (jeszcze żeby wszystko do siebie pasowało), chcę default all in one, please! A może ktoś z Was ma jakąś fajną paczkę samodzielnie skompletowaną, to chętnie potestuję.Mi się nigdy nie chciało babrać ze skinami "nie defaultowymi", zawsze brałam skórki ogólne, które pasowały do wszystkich typów ciała i zastepowały oryginały.

Bug!?
No właśnie nie wiem czy to bug czy nie. Moja babka starała się o bebe, kazałam jej zrobić test, nie było dziecka, więc była smutna przez 3 godziny No bo ona chciała bebe, co zrobić no... Ale za drugim razem się udało. Ale jak jej kazałam zrobić test, to jej brzuch od razu urósł i to wielka niedoróbka według mnie. OK, pomysł z testem na kibelku jest super, za to EA chwalę, ale to natychmiastowe rośnięcie brzucha to jednak żenada. Jest może na to fix? Już ciągnę mody, bo przecież sobą bym nie była. Jakiegoś MCCC mam, tylko jeszcze z nim gry nie odpalałam, ale ponoś da się nim sprawdzić ciążę, nie ryzykując przedwczesnej ciążowej otyłości, ale to nie jest OK, że tak mają.

Off top:

Są teraz promocje na steamie dla The sims 4. Podstawkę kupiłam za 20 zł z groszami. Dowiedziałam się, że są mody, które poprawiają tą okropną grafikę, obecnie moja podstawka wygląda jak trójeczka, tak na jakieś 80%. No przynajmniej na zewnątrz, bo wewnątrz ciągle rządzi cartoon network, i to kanciaste cartoon network. Jednak stęskniłam się za simsami, bo od lat nie gram w trójkę, więcej niżej.

No ale dość narzekania na czwórkę, teraz ponarzekam na trójkę, wciąż uważam, że to najlepsze Simsy ever i z utęsknieniem czekam na jakiekolwiek info o piątce, ale trójka stała się już dla mnie niegrywalna. Serio, jak mam czekać kwadrans aż mi się gra załaduje, lagi mam straszne na mojej ulubionej mapie (Wyspy takie, nie pamiętam nazwy), poza tym Simsy nie mają już wolnej woli. Chodzi mi o to, że gra jest tak zapakowana, że Simy mogą stać cały dzień w jednym miejscu i nic nie robić, choć wolna wola jest włączona... Najgorzej to wygląda w basenie\oceanie, bo simy nawet nie pływają bez komendy. Powtórzę to co nieraz pisałam, Simsy 3 mają silnik od kosiarki, a powinny mieć silnik od czołgu. To zawsze był największy problem tej gry, w serii 1-3, nie wiem jak jest z wydajnością i stabilnością TS4, bo mam od dzisiaj, i to samą podstawkę, choć myślę o zwierzakowych dodatkach. Ten dodatek o pracy też kusi, bo tam można wysyłać simki do szpitala na poród, ale nie będę chyba aż tyle kasy w tę serię pakowała, skoro może w końcu będzie piątka, bo chodzą plotki, że mają coś o simsach 5 gadać na targach.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 31 (0 użytkownik(ów) i 31 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023