Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą > Aktualizacje modów
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 31.12.2014, 13:20   #1
Anita
 
Zarejestrowany: 31.12.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 10
Reputacja: 10
Domyślnie Mod na... sutki etc.

Witam... nagrywam pewien serial z TS3, potrzebuje moda który dodaje sutki płci żeńskiej, oraz 'francuza' (xD) płci męskiej. Chodzi o to żeby temu facetowi było widać że coś tam ma, a nie że nic, jak to jest teraz. Ja wiem, że takich modów jest pełno ale szukam czegoś takiego co działa z modem na powiększanie/rozciąganie etc piersi (najbardzije znany mod 'breast mod' czy jakoś tak, jak się wpisze w google to pierwszy link). Macie coś takiego?
Anita jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 31.12.2014, 14:06   #2
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,136
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: Mod na... sutki etc.

W sumie prawie wszystkie fanowskie skiny mają tego typu "detale" (mowa o sutkach) i na pewno działają z suwakami, np. ten
__________________
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.12.2014, 14:25   #3
Anita
 
Zarejestrowany: 31.12.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 10
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Mod na... sutki etc.

Dzięki.
A co ze "sprzętem" męskim? Jest jakiś mod który to dodaje i działa z tym modem wyżej? Mod wyżej działa z tym modem na większy biust? Aha i jeszcze jedno pytanie, da sie jakos te mody przetestować szybciej niz za kazdym razem gre od nowa włączać? Bo ze wszystkimi dodatkami to się ładuje milion lat.
Anita jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.12.2014, 14:33   #4
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,136
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: Mod na... sutki etc.

Cytat:
Napisał Anita Zobacz post
A co ze "sprzętem" męskim? Jest jakiś mod który to dodaje
LINK, tylko musisz się zarejestrować, no i strona jest +18.

Cytat:
... i działa z tym modem wyżej?
Skiny to nie mody. Po prostu w panelu, gdzie wybierasz odcień skóry masz dodatkowe "odcienie" ze zmienionymi detalami cery. I tak, skiny działają ze wszystkimi modami.

Cytat:
Mod wyżej działa z tym modem na większy biust?
Nie wiem o który dokładnie ci chodzi, ale jeśli mówisz o suwakach na wielkość/kształt biustu, to tak.

Cytat:
Aha i jeszcze jedno pytanie, da sie jakos te mody przetestować szybciej niz za kazdym razem gre od nowa włączać? Bo ze wszystkimi dodatkami to się ładuje milion lat.
Nie, nie ma takiej możliwości.
__________________
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.12.2014, 14:38   #5
Anita
 
Zarejestrowany: 31.12.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 10
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Mod na... sutki etc.

Cytat:
LINK, tylko musisz się zarejestrować, no i strona jest +18.
Właśnie tego moda nie rozminiam, tam jest tyle opcji downloadu że już nie wiem które pobrac żeby było do moich potrzeb - potrzebuje żeby 'sprzęt' był in-game oraz podczas tworzenia sima, nie chce mieć interakcji z tym. Więc która wersja, mozesz mi pomoc?
Cytat:
Skiny to nie mody. Po prostu w panelu, gdzie wybierasz odcień skóry masz dodatkowe "odcienie" ze zmienionymi detalami cery. I tak, skiny działają ze wszystkimi modami.
Aaaha, dzięki, już czaje.
Cytat:
Nie wiem o który dokładnie ci chodzi, ale jeśli mówisz o suwakach na wielkość/kształt biustu, to tak.
Tak dokładnie ten, dzieki.

Aha, który mod na rozebranie sima podczas jego tworzenia jest najlepszy? Pobrałam moda który usuwa ubrania za pomocą kliknięcia "X", nie działało, po prostu nie było reakcji. Więc który jest dobry? ;-;
wersja: 1.67

Ostatnio edytowane przez Anita : 31.12.2014 - 14:49
Anita jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.12.2014, 14:47   #6
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,136
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: Mod na... sutki etc.

Cytat:
Napisał Anita Zobacz post
Właśnie tego moda nie rozminiam, tam jest tyle opcji downloadu że już nie wiem które pobrac żeby było do moich potrzeb - potrzebuje żeby 'sprzęt' był in-game oraz podczas tworzenia sima, nie chce mieć interakcji z tym. Więc która wersja, mozesz mi pomoc?
Nie wiem, nigdy nie używałam tego mesha.
__________________
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.12.2014, 19:01   #7
Anita
 
Zarejestrowany: 31.12.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 10
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Mod na... sutki etc.

Okej, poradziłam sobie ze wszystkim, ale jest jeden problem, postacie jakby zamulają, mam na myśłi to jak np. każe simowi wziąc prysznic to czas w grze normlanie leci, ale postac jakby stoi bez ruchu (nie wie co robić, ale ma do zrobienia wziecie prysznica) i dopiero po np. 30min czasu gry wchodzi pod ten prysznic, jest jakby textury się nie mogłby wczytać czy coś (tak mi się wydaje). Jak temu zaradzić? Znaczy to że źłe mody zainstalowałam? Coś ze sobą źle działa? Czy jak?
Anita jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.12.2014, 19:23   #8
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,136
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: Mod na... sutki etc.

Simy w TS3 mają to do siebie, że podczas zmiany ubrania zamulają, szczególnie jak masz wiele dodatków zmodyfikowanych. Raczej nic z tm nie zrobisz, ale jak dany sim kilka razy się przebierze, to potem powinien to robić szybciej.
__________________
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023