Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 25.01.2010, 09:04   #1
Klitamnestra
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Simy znikają masowo !!!

Moja doskonale rozwinięta simka zniknęła. Było tak że zrobiłam "zmień aktywną rodzinę", pobawiłam się trochę innymi stworzonymi przez komputer rodzinami (mordując je ^^) a kiedy znowu zrobiłam "zmień aktywną rodzinę", tej mojej rodziny (składającej się z jednego sima - Akimdy Tagaden) nie było, dom stał pusty. Akimdy nie było ani w domu, ani za granicą, ani na cmentarzu. Jeśli spotkaliście się z czymś takim, to bardzo proszę o odpowiedź. A, i kiedy nie grałam rodziną Astor, zmarła mi tam kobieta i nie ma nigdzie jej szczątków. Ktoś ma pomysł, gdzie mogą być? I czy są w tej grze wspomnienia, albo cokolwiek, z czego można dowiedzieć się co się stało? Bardzo proszę o odpowiedź!!!!

Ostatnio edytowane przez lithium : 26.01.2010 - 11:35
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 10.02.2010, 11:19   #2
Nieidealna
 
Avatar Nieidealna
 
Zarejestrowany: 08.01.2009
Skąd: z miasta.
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 606
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simy znikają masowo !!!

Co do Simki, która zniknęła: może po prostu się wyprowadziła?
A co do zmarłej Simki, nie ma nigdzie na parceli jej nagrobka? A na cmentarzu szukałaś?
Co do wspomnień, niestety nie ma ich w TS3.
Nieidealna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.02.2010, 00:38   #3
17tunia17
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Simy znikają masowo !!!

Czesc.Wlasnie mam ten sam problem ze znikającymi rodzinami.Ze wzgledu na to ze moja rodzina bardzo sie rozrosla (dzieci,matki babcie,dziadkowie itd) gram kilkoma rodzinami.I znikneły mi juz trzy rodziny.Grałam nimi zapisalam gre zmieniłam aktywna rodzine,chciałam potem do niej wrocic a ich nie ma.Szukałam ich w innych domach ale ich nie ma,nawet ich najblizsze rodziny matka i ojciec nie maja ich w znajomych.Poprostu znikneły na dobre.jest to denerwujace bo rozwijałam im umiejetnosci mieli dobre prace awanse itd a tu moja praca poszla na marne.Ahhh jedna moja simka po urodzeniu dziecka został jej taki dziwny tik jakby trzymała male dziecko,jak spała do wstawała i trzymała ta reke jakby miała tam dzieciatko.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.02.2010, 06:54   #4
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Simy znikają masowo !!!

Czasami pojawia się komunikat: "Rodzina X przeprowadziła się do innego miasta. Lepiej, żebyś nic im nie pożyczył, bo już tego nie odzyskasz".
Może o to chodzi i nie zauważacie tego komunikatu?
__________________
Love Profusion
Björk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.02.2010, 19:22   #5
17tunia17
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Simy znikają masowo !!!

Ja znalazlam takjie cos na ten temat ""Poprawki do rozwoju historii. (..) Rodziny stworzone lub kontrolowane przez gracza są teraz „chronione” i nie będą usuwane wskutek rozwoju historii. Uwaga: rozwój historii nie będzie usuwał Simów poprzednio kontrolowanych przez gracza. Użytkownicy, którzy przejmą kontrolę nad zbyt wielką liczbą Simów w jednej grze mogą doświadczać problemów z wydajnością, spowodowanych przeludnieniem."
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.02.2010, 21:00   #6
Miscreave
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Simy znikają masowo !!!

Rodziny często przeprowadzają się do innych domów. Ona zapewne też się przeprowadziła. Możesz sprawdzić też czy jakiś sim z którym utrzymywała kontakt nadal ma ją w znajomych. Jeśli ma, to się przeprowadziła do innego domu, a jeśli nie to najwidoczniej zmarła (mi simy często z głodu umierają -,-').
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.02.2010, 14:34   #7
17tunia17
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Simy znikają masowo !!!

--------------------------------------------------------------------------------

ja sprawdzalam one sie nigdzie nie przeprowadzily,najblizsza rodzina nie ma ich w znajomych,ale oni nie zmarli bo pojawil by sie komunikat a na drzewie genealogicznym bylby szary portret.Poprostru jest zbyt duzo simow w miescie i ostatnia aktywna rodzina ginie bez sladu.Najlepiej zapisywac sobie kopie rodzin do biblioteki.Tylko wtedy nici z ich rozwinietych umiejetnosci
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.02.2010, 14:37   #8
nmin
 
Avatar nmin
 
Zarejestrowany: 17.10.2009
Skąd: Poznań
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 970
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simy znikają masowo !!!

Cytat:
Napisał 17tunia17 Zobacz post
Ja znalazlam takjie cos na ten temat ""Poprawki do rozwoju historii. (..) Rodziny stworzone lub kontrolowane przez gracza są teraz „chronione” i nie będą usuwane wskutek rozwoju historii. Uwaga: rozwój historii nie będzie usuwał Simów poprzednio kontrolowanych przez gracza. Użytkownicy, którzy przejmą kontrolę nad zbyt wielką liczbą Simów w jednej grze mogą doświadczać problemów z wydajnością, spowodowanych przeludnieniem."
Czyli jeśli, powiedzmy, mam sentyment do kilku Simów i lubię mieć ich w mieście, i na chwilę przełączę się do tych trzech rodzin, a potem wrócę do mojego Sima, to one się już nie wyniosą?
nmin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.02.2010, 00:45   #9
17tunia17
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Simy znikają masowo !!!

Ja to zrozumiałam w taki sposob ze jezeli gram kilkoma rodzinami i nie jest tych simow zbyt duzo w miescie to zadna rodzina nie zniknie, ale jesli zmienimy aktywna rodzine na taka ktora dopiero stworzylismy i jest juz tych simow zbyt duzo to wtedy ginie ostatnia aktywna rodzina.Przynajmniej u mnie tak bylo mialam kilka rodzin i bylo wszytko ok,ale stworzyłam jednego nowego sima z wprowadziłam go do jakiegos domu i jak chciałam wrocic do poprzedniej rodziny to ich juz nie było.Bo tak jak pisze mialam kilka rodzin grałam nimi było ok stworzyłam jednego nowego sima i ostatnia aktywna rodzine wcieło :/
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.02.2010, 00:46   #10
17tunia17
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Simy znikają masowo !!!

Mysle ze jesli nie bedziemy tworzyc zbyt wielu nowych simow tylko grac wybranymi rodzinami to one nie powinny ginac bez sladu
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
brak, simsy, simy, śmierć, zniknięcie


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023