Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 21.02.2010, 16:44   #1
corvus
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Sims3Launcher

Mam problem z launcherem. Kiedy chcę np. coś pobrać ze store to nie mogę gdyż od razu gdy włącza się okno startowe (launcher) to pojawia się, to okno
Wcześniej tak nie było. Chyba po którejś z aktualizacji tak się stało. Format odpada bo mam zbyt dużo ważnych (przynajmniej dla mnie -.-) informacji. Odinstalka tylko w nagłym przypadku. Zastanawiałam się czy nie znaleźć gdzieś launchera w internecie i usunąć tego co był z oryginalną grą. Grać mogę bo włączam od razu plik z grą.

Jeżeli był temat z takim problemem to gomen ale szukałam na szybko tzn. wciskam ctrl+f i wpisuje "launcher" XD

edek: Hm... Widzę, że sama sobie pomogłam.
U mnie włączał się Sims3Launcher.exe
Dla spróbowania włączyłam S3Launcher.exe (?)
Nie wiem czym się różni od Sims3Launcher.exe ale ważne że działa! XD

Ostatnio edytowane przez corvus : 22.02.2010 - 17:11
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 27.01.2011, 19:11   #2
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Sims3Launcher

corvus, niestety nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie, ale podłączam się do tego tematu, by nie zakładać nowego.

Chcę zrobić w swoim folderze Downloads porządki. Pomyślałam, że wszystkie pliki odinstaluję i na nowo zacznę instalować, tylko te, które mi działają i są potrzebne.

I teraz tak: by pozbyć się wszystkich plików muszę je odinstalować z Obiektów zmodyfikowanych, tak?

Jeżeli je w ten sposób odinstaluję, to znikną z folderu Downloads? A zatem trzeba je wcześniej skopiować w bezpieczne miejsce?

I jeszcze jedno: czy w folderze Downloads mogę tworzyć podfoldery, np. osobno dla fryzur, osobno dla ubrań i czy będą pliki w tych folderach mi działały?
__________________
Searle jest offline  
stare 27.01.2011, 19:18   #3
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Sims3Launcher

zamiast bawić się w odinstalowywanie,to usuń katalogi DCBackup i DCCache
podfolderów nie możesz utworzyć,ponieważ dodatki nie będą widoczne w programie startu,natomiast otwórz sobie osobny katalog na dodatki i tam możesz je posortować według kategorii
 
stare 30.01.2011, 08:01   #4
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Sims3Launcher

Dziękuję Ci, ilona, faktycznie o wiele szybszy sposób na pozbycie się dodatków
__________________
Searle jest offline  
stare 30.01.2011, 10:40   #5
kalafjor
 
Avatar kalafjor
 
Zarejestrowany: 09.09.2007
Skąd: Santa Bożena
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,326
Reputacja: 16
Domyślnie Odp: Sims3Launcher

Też mam problem z Launcherem.
Chcę ściągnąć z GW jeden dom. Zawiera dość dużo dodatków ze Store. Gra mi mówi, że: "Ten obiekt jest powiązany z dodatkami, których nie znaleziono. Bla, bla, bla. Zostaną one zamienione na inne." Naciskam OK, ale dom się nie ściąga. Wydaję mi się, że jak mają zamienić, to powinien się ściągnąć.
kalafjor jest offline  
stare 31.01.2011, 19:01   #6
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie

Pojawił się u mnie problem z instalacją pakietów ze Store.
Za każdym razem, gdy uruchamiam Launcher, mam odinstalowane kilka pakietów. Instaluję je, a następnie gdy znów uruchamiam grę są odinstalowane i tak w kółko.
Co się mogło stać?

Jako, że moje pytanie umiera śmiercią ze starości - dodam, że wyskakuje mi błąd: aplikacja przestała działać i pyta czy wysłać raport.
Myślicie by przeinstalować Launchera? Czy będę musiała wszystkie pliki od nowa instalować? (trochę tego jest).
__________________

Ostatnio edytowane przez Vanitas : 12.03.2012 - 14:35
Searle jest offline  
stare 22.02.2011, 18:41   #7
Łezka
 
Avatar Łezka
 
Zarejestrowany: 09.08.2008
Skąd: Z oka
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,245
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Sims3Launcher

Ja natomiast mam taki problem: Otóż. Miałem nieco punktów SimsPoints na oficjalnej stronie gry The Sims 3, postanowiłem zakupić ekskluzywny kominek w ofercie za 50 SimPoints. Jak zawsze otworzył się Launcher i co nigdy nie miało miejsca, nie stało się nic. Po prostu Launcher otworzył się, ale pobieranie kominka nie nastąpiło. Na stronie w moich zakupach jest informacja, iż ten dodatek został pobrany, a ja nawet nie mam jak go zainstalować, bo nie ma go w Pobranych, w Launcherze. Co mam z tym fantem zrobić? Proszę o pomoc. Nadmieniam tylko, że nie posiadam dodatku Po Zmroku oraz Impreza w plenerze, dlatego też nie mam zainstalowanej nowej łatki, a także nie mam zaktualizowanego EA Download Manager - nie wiem czy to ma jakiś wpływ na działanie Launchera. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam D_S
__________________
Łezka jest offline  
stare 12.03.2012, 14:25   #8
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Sims3Launcher

A ja mam prośbę o przypomnienie mi, jak coś pomajstrować w WIN 7

Otóż do tej pory, jak klikałam link w launcherze, to przenosiło mnie do IE np. na stronę z opisem aktualizacji 1.32.
Za każdym razem wyskakiwało okienko "Czy chcesz zezwolić temu programowi..." dalej nie pamiętam, ale chyba za którymś razem wcisnęłam "NIE" i mam w launcherze tak jakby niedziałające linki.
Wnioskuję, że WIN 7 blokuje mi ten dostęp, bo do tej pory wszystko było w porządku, ale nie mogę znaleźć opcji, gdzie to "odszczekać".

Czy ktoś może mi pomóc, bardzo proszę
__________________
Love Profusion
Björk jest offline  
stare 12.03.2012, 14:33   #9
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Sims3Launcher

Win7 nie blokuje,tylko on tak ma,ze pyta czy zezwolić,ale nie musisz wchodzić przez IE,wejdź normalnie na główną stronę przez inna przeglądarkę bez programu startu
 
stare 12.03.2012, 14:43   #10
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Sims3Launcher

Ha - no i tak robię - to nie jest problem, który powoduje brak chęci do życia
Po prostu pytam, czy ktoś zna rozwiązanie, bo tak mi jest po prostu wygodniej
__________________
Love Profusion
Björk jest offline  
Zamknięty Temat

Tagi
launcher


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023