Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą > Aktualizacje modów
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 02.02.2012, 21:37   #1
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie

Cześć ludzie. Na mts pojawił się nowy, fajny mod, dlatego postanowiłam o nim napisać. Testuję go pół dnia i działa świetnie. Jedyna wada, jest taka, że na razie nie jest polsku.

No to do rzeczy... Jest to pokojówka (babka i facet, zależy kogo się wylosuje). Można mieć jedną, lub dwie osoby, zakres usług to sprzątanie i pranie, nie wiem, czy karmi zwierzaki i zajmuje się ogrodem, raczej nie. Ale i tak jest to lepsze rozwiązanie niż lokaj. Dlaczego?

- Nie przyjeżdża samochodem, po prostu się pojawia i znika po zwolnieniu.
- Można ją\jego\ich zwolnić telefonem, nie ucieka nagle, jak lokaj.
- Nie gotuje, można ustalić czy i kiedy ma sprzątać pełne talerze.
- Nie ma wolnej woli, ani potrzeb.
- Ustala się pokój służbowy klikając na lampę, pokojówka będzie tam wracać w przerwach, nie będzie się szwendać po domu i zaczepiać członków rodziny, bo...
- ...Nie ma na niej żadnych interakcji socjalnych!

Dla mnie to jest najlepszy sposób na służącą, jaki do tej pory powstał, bije nawet moją dodatkową Simkę w rodzinie.

http://www.modthesims.info/download.php?t=467884

Edit:
Zapomniałam wspomnieć, co jednak z nazwy tematu i opisu wynika, że jest to pokojówka(i) "na stałe", czyli mieszka w domu i pobiera gażę jak lokaj, ale jest to udoskonalona (moim zdaniem) wersja lokaja. Nie znika, można zwolnić telefonem, nie gotuje, za to pierze. Czego chcieć więcej?

Ona mieszka w domu jak lokaj, ale nie jest dodatkowym, sterowanym Simem (lokaj zresztą też nie).,nie masz jej w panelu rodziny. Jest jak pokojówka na telefon, po prostu zostaje w domu i pracuje całą dobę. Nie ma potrzeb ani wolnej woli, więc jak nie ma nic do roboty do wraca do swojego pokoju i stoi tam.

Ja do tej pory (przed modem) po prostu tworzyłam sobie jakąś Simkę, normalną sterowalną i dodawałam ją do rodziny. Mogłam nią sterować i w ogóle, ale jednak zajmowała miejsce na liście Simów w rodzinie. A tak, to sobie wynajmuję taką pokojówkę, i mam z głowy.

Ostatnio edytowane przez Björk : 04.02.2012 - 21:16
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 22.01.2013, 20:49   #2
soley
 
Avatar soley
 
Zarejestrowany: 21.01.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 5
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pokojówka na stałe!

no tak,a do wersji 1.47 to juz nie pasuje ?
soley jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.01.2013, 22:09   #3
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pokojówka na stałe!

przecież jest napisane LiveinMaid_v2.2 -> new version for patch v1.42 (or higher);,czyli musisz pobrać wersje 2.2
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.01.2013, 12:55   #4
soley
 
Avatar soley
 
Zarejestrowany: 21.01.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 5
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pokojówka na stałe!

dziękówka
soley jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023