Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Poradniki
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.06.2006, 18:32   #1
Ona:)
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie zero rachunków

Bardzo prosty sposób ale nie wiem czy ktoś z was tak robi, wystarczy wpisać kod "moveObjects on" i sprzedać skrzynke na listy a widok listonosza odejdzie w zapomnienie
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 30.06.2006, 18:39   #2
Chocolatté
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Tak, ale wtedy chyba też nie dostajesz rachunków. Oraz nie można korzystać w kodu "boolProp testingCheatsEnabled true/false", aby dać "Make All Happy" czy coś takiego.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.06.2006, 19:46   #3
Ona:)
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Chocolatté
Tak, ale wtedy chyba też nie dostajesz rachunków. Oraz nie można korzystać w kodu "boolProp testingCheatsEnabled true/false", aby dać "Make All Happy" czy coś takiego.
A do czego jest ta opcja "Make All Happy" ? I właśnie o to chodzi żeby rachunków nie dostawać tylko gazety przychodzą
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.06.2006, 20:01   #4
Damiano
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

bzdety! jak usuniesz skrzynkę i wyprowadzisz kogos z niej i wprowadzisz nową rodzinę to nie ma tej rodziny. kupujesz i budujesz jakby w pustym domu, a tego domu nikt nie kupi, bo nie będzie widac tych simów. xP xP :wacko: :wacko:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.07.2006, 11:17   #5
Melody1991
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ale przeciez jest kod na to by wszystkie potrzeby były na zielono maxmotives chyba
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.07.2006, 13:19   #6
Ona:)
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Damiano
bzdety! jak usuniesz skrzynkę i wyprowadzisz kogos z niej i wprowadzisz nową rodzinę to nie ma tej rodziny. kupujesz i budujesz jakby w pustym domu, a tego domu nikt nie kupi, bo nie będzie widac tych simów. xP xP :wacko: :wacko:
Nierozumiem o co Ci chodzi, jak usune skrzynke to wszystko jest normalnie. Simy normalnie są i jest tryb życia i moge wprowadzać i wyprowadzać kogo chce. Wszystkich simów widać normalnie więc w czym problem?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.07.2006, 16:36   #7
pocia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

kiedys w jedynce skasowalam skrzynke i rachunki nie przychodzily tylko powiadomienia, ze nie zaplacilam racjhunkow, a potem komornik:/. nie wiem czy w 2 jest tak samo bo jeszcze tak nie robilam...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.07.2006, 16:53   #8
Ona:)
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nie jest tak jeśli w skrzynce nie masz rachunków, więc najlepszym sposobem jest skasowanie jej przy budowie domu.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.07.2006, 12:30   #9
Skate_misia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja jak kiedyś usunełam skrzynkę to ani taksówka ani goście do mnie nie chcieli przychodzić...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.07.2006, 13:23   #10
Brownix
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

W 2 nie próbowałam, ale gdy zrobiłam tak w 1, nikt mnie nie mógł odwiedzać. Nie polecam...
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:52.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023