Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Domy [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 17.05.2012, 13:31   #1
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,452
Reputacja: 12
Domyślnie again

UWAGA! Dużo zdjęć!

AGAIN

Bryła





















Hall









Główny salon



























Drugi salon











Kuchnia i jadalnia



















Gabinet









Łazienka









Piętro



















Średni taras







Sypialnia i garderoba













Balkon przy sypialni







Druga łazienka









Sypialnia dziecięca









Garaż i siłownia







Łazienka przy siłowni







Ogród i taras



















Ogólne zdjęcia bryły i ogrodu









Rzuty



Vanitas jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 17.05.2012, 14:17   #2
panna_p
 
Zarejestrowany: 26.07.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 21
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: again

Faktycznie dużo zdjęć, ale z przyjemnością się je ogląda. Dom jest cudowny. Wszystko do siebie pasuje, fajny nowoczesny styl, dodatki i pierdółki, które nadają realistycznego charakteru. Bardzo podoba mi się bryła. Nie będę oceniać każdego pomieszczenia osobno, bo trochę ich jest. Pewnie znalazłoby się coś, do czego mogłabym się przyczepić, ale całość robi na mnie naprawdę dużo wrażenie i to powinno wystarczyć.
panna_p jest offline  
stare 17.05.2012, 15:35   #3
Aoi
 
Avatar Aoi
 
Zarejestrowany: 16.12.2010
Skąd: Poznań
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 427
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: again

O słodka godzino, co za cudo!
Sama mam zawsze największy problem ze zbudowaniem bryły, więc jak widzę takie projekty, to mnie szlag trafia z zazdrości Twoja bryła jest naprawdę fantastyczna. Wnętrze zresztą to samo. Jest tam cała masa obiektów, a mimo to jest schludnie, bez bałaganu i niepotrzebnego chaosu. Jedyne, co mi się nie spodobało, to tapeta w kuchni (moim zdaniem średnio pasuje do mebli) i Ikeowska półka w gabinecie wisząca nad inną półką. Za to reszta jest boska, naprawdę Zazdroszczę talentu.
Aoi jest offline  
stare 17.05.2012, 17:02   #4
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 867
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: again

Piękny jest *.*
Dla mnie ogólnie niepojęte i niewyobrażalne jest to, że w tak dużym domu, naładowanym po brzegi dodatkami, z bogatym ogrodem, da się w ogóle GRAĆ i to (zapewne) bardzo płynnie... Mi obraz zarywa na parterówkach z małą ilością dodatków, więc nie potrafię sobie nawet wyobrazić, jak musi to wyglądać w trybie życia.
Cóż mogę napisać... Dom jest cudowny. Kosmiczna bryła, wspaniała kolorystyka wnętrz, świetne ściany w środku, zwłaszcza w sypialni <3 Jadalnia... mój borze zielony, te krzesła! Ja bym od takiego stołu chyba nigdy nie odeszła. Świetny pomysł z łazienką obok siłowni, niby to takie oczywiste, a nieczęsto to widzę w tak dużych domach.
W zasadzie tylko jednej rzeczy się mogę czepić. To nie jest jakiś błąd i w żaden sposób nie wpływa na wygląd domu, ale po prostu rzuca mi się w oczy, mianowicie powtórzenia niektórych przedmiotów. 2 razy widziałam stojak na buty w różnych pomieszczeniach, 2 razy winyle Tori Amos, te same regały z książkami (ja wiem, że miało być jednolicie, no ale...). Ten biały kinkiet w głównym salonie też mi się coś często przed oczami przewija. Ale poza tym - cudo!
Ocena wiadoma, pisać nie trzeba.
Malin jest offline  
stare 17.05.2012, 17:14   #5
Fallen
 
Avatar Fallen
 
Zarejestrowany: 27.02.2011
Skąd: Mystic Falls
Płeć: Kobieta
Postów: 1,376
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: again

MARZĘ O TYM, BY GRAĆ W TYM DOMU. <3 !
Jest cudowny! Mimo wielu dodatków, w domu panuje spokój i harmonia <haha jak to brzmi >
W sumie, to wszystko, do czego można się przyczepić, wymieniono wyżej, więc dlugiego komentarza nie będzie.
Jednym słowem: idealnie.
Pytanko: Będzie możliwość udostępnienia go na forum do pobrania? ^^
100000/10, zakochałam się.
__________________
Fallen jest offline  
stare 17.05.2012, 18:11   #6
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,452
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: again

Ah, dzięki za komentarze, nie spodziewałem się, że będą tak dobre

Fallen - niestety nie mogę dać domu do pobrania, ze względu na dużą ilość nieredystrybucyjnych i płatnych dodatków
Vanitas jest offline  
stare 17.05.2012, 18:26   #7
marlena0189
 
Avatar marlena0189
 
Zarejestrowany: 06.04.2012
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 27
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: again

Przepiękny dom z zewnątrz wprost idealny, bryła cudowna tak samo jak ogród i tarasy. W środku ciekawie rozmieszczone pomieszczenia i wszystko ze sobą współgra. Nie lubię takiej ilości dodatków z internetu ale dom jest wprost przepiękny. Oczu do niego oderwać nie mogę. Gratuluję talentu
marlena0189 jest offline  
stare 17.05.2012, 23:18   #8
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: again

Dom jest piękny, dodatki idealnie dobrane, podobają mi się wnętrza, choć czepiłabym się tej ciemnej łazienki
Wiem ile trzeba się nasiedzieć, żeby stworzyć takie cacuszko, więc brawa za cierpliwość i wytrwałość w ukończeniu domu

Nie gniewaj się na mnie Gingersie, ale bryła jest dla mnie bardzo znajoma. Nie chce wyjść na wścibską, ani jakąś czepialską, ale Twój dom, bardzo przypomina mi DOM CURIO, tylko lekko zmodyfikowany.

@down: nie musisz mi nic pokazywać, wierzę na słowo, że to tylko i wyłącznie Twoje dzieło :3
komplement komplementem, ale fakt, do Curio Ci nie tak daleko
kto wie, pewnie on też czerpał inspirację z jakichś realnych projektów ;3
__________________
Mój profil na WATTPAD

Ostatnio edytowane przez rudzielec : 19.05.2012 - 12:40
rudzielec jest offline  
stare 18.05.2012, 12:59   #9
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,452
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: again

Rudzielec - o kurde, ale mi komplementa strzeliłaś porównując mój dom do domu Curio >D Absolutnie nie starałem się czegoś skopiować itd. Swój dom wzorowałem zdjęciu jakiegoś realnego domu (jesli chcesz poszukam tego zdjęcia i podeślę linka). Zresztą nie widzę (może jestem ślepy, czy coś) podobieństw oprócz tego samego pokrycia ścian (to szare), umiejscowienia garażu (całkiem innego) i białych elementów na froncie (także zupełnie innych niż u Curio).
Marlena - dziękuję
Vanitas jest offline  
stare 18.05.2012, 22:32   #10
haughton
 
Avatar haughton
 
Zarejestrowany: 15.09.2007
Skąd: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,102
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: again

Lubię modernistyczne projekty, z których minimalizm nie wylewa się strumieniami. Po obejrzeniu całości z całą pewnością mogę stwierdzić, że Twój dom właśnie do takich się zalicza.

Podobnie jak pozostałym osobom bardzo spodobała mi się bryła. Osobiście zastosowałbym mniej "gładki" kolor w części, która została pomalowana na kolor bladego piasku, moim zdaniem lepiej by pasował. Tak czy inaczej całość prezentuje się świetnie i bardzo reprezentacyjnie. Otoczenie budynku również dobrze pasuje do całości, ja jeszcze bym upchał więcej zieleniny pod oknami salonu, ale to takie moje dziwactwo. Nawet jeśli inspirowałeś się istniejącym budynkiem to i tak odwaliłeś kawał dobrej roboty.

Wnętrza robią równie dobre wrażenie. W ogromniastym salonie jest tyle światła, że spokojnie można pozwolić sobie na ciemne kolory ścian, które w mniejszym pomieszczeniu źle by wyglądały. Poza tym dużo zieleni, ciepłe kolory, fikuśne tapety - jednym słowem na bogato, ale jednocześnie elegancko. Pozostałe pomieszczenia też utrzymane są w podobnym klimacie, szczególnie spodobał mi się właśnie większy salon, jadalnia, pierwsza z łazienek i sypialnia w której czerwone akcenty ślicznie odcinają się na "spokojniejszej" reszcie pomieszczenia.
Co moim zdaniem źle wygląda: po pierwsze "ikeowska" półka na książki, która przewija się przez cały dom i mam wrażenie że ona jest ruchoma i tak sobie wędruje po ścianach niczym modernistyczny wąż. Po drugie - drewniana konstrukcja w głównym salonie, wygląda bardziej jak niedokończone rusztowanie do mycia okien niż element dekoracyjny i nie pasuje mi do tego wnętrza. Po trzecie - olaboga - ten koszmarnie brzydki ogromny kinkiet, ktory kojarzy mi się z elementem wystroju kościoła albo z logo drużyny harcerskiej. Poza tym łazienka w czerni nie przypadła mi do gustu, oświetlenie trochę pomieszane jeśli chodzi o stylistykę (plus stolik w "romantycznym stylu" nad basenem) i ja osobiście nie powiesiłbym żadnego obrazu nad kuchenką, ale to drobiazgi.
Posumowując - kawał dobrej roboty, widać że włożyłeś dużo pracy w ten projekt.

Ostatnio edytowane przez haughton : 18.05.2012 - 22:38
haughton jest offline  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023