Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Który sim z podstawowych Simsów wkurza Was najbardziej?
Henryk Ćwir 48 21.15%
Majka Ćwir 19 8.37%
Jan Nowak 74 32.60%
Anna Nowak 9 3.96%
Kasandra Ćwir 34 14.98%
Marek Kawaler 15 6.61%
Inny 28 12.33%
Głosujących: 227. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 21.11.2004, 09:13   #31
Fool
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał fiatka
Nowak jest okropny!!! Te jego ciuchy!!!! Fuj!!!!!
mafia nowaka sie z toba policzy ;>
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 21.11.2004, 18:31   #32
apes666
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nie lubię Henryka, bo on wykorzystuje Majkę. Ona nie pracuje, cały czas wkoło domu lata, a on przynosi marne zarobki, wogóle jej nie kocha, a jak już Majka sobie odpoczywa to on się do niej dowala :]
Wogóle to na razie najbardziej polubiłam właśnie Majkę.

A właściwie to czemu tak jej się czepiacie ? że nie ma poczucia humoru ? a może jest nieszczęśliwa u boku Henryka ? moze kocha kogoś innego ? może nie ma humoru, bo jej ukochany nie żyje ? a nie myśleliście dlaczego Majka, z dobrego domu, wychowana i elegancka wyszła za takiego idiotę jak Henryk ? może zawaliło jej się całe życie ? może szuka szansy na lepsze życie ? Bo moim zdaniem to ona teraz się marnuje biedaczka z tym brzydkim, wogóle nie własnym dzieckiem, głupim mężem, jej serce ucieka gdzieś zupełnie indziej.. może właśnie na ten cmentarz koło domu.. nie pomyśleliscie :] ?

Ostatnio edytowane przez apes666 : 21.11.2004 - 19:54
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.12.2004, 20:31   #33
Adi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Przecież w TS2 majka ma pragnienei romansowania. Flirtowała z Włochem, itd itp. To proste, a potem byla w milowie i nie kwapiła sie by do neigo wrócić , Ale ten cmentażyk to cmęaż rodzinny
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.12.2004, 21:28   #34
koslawy
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja cwirow nienazwidze...
jakie to wiesniaki
okropnie urzadzony dom, oblesni, oblesne ubrania i przychodza codziennie w odwiedziny... bleh...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.12.2004, 21:29   #35
Natka92
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

dla mnie Henryk Cwir bo jak jeszcze w The Sims zwykle gralam to on raz popsul jednym simom kibel i stal tam caly czas i caly czas spuszczal wode :laugha:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.12.2004, 11:05   #36
LindSay
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Natka92
dla mnie Henryk Cwir bo jak jeszcze w The Sims zwykle gralam to on raz popsul jednym simom kibel i stal tam caly czas i caly czas spuszczal wode :laugha:
Dobre, świetne!!! Z rodziny Świrów (Ćwirów) najbardziej to lubię Kasandrę. Biedne dziecko, mieć takich głupich rodziców...Jeżeli chodzi o te Papużki,to wkurza mnie ta czarnoskóra kolesia- cały czas się mizdrzy do tej jej koleżanki. Kiedys jak się przytuliły, to kolesia od razu się zakochała w tej Ewie. A co z Mashugą? Ja tam nimi nie grałam, wystarczy spojrzeć u nich w środku domu..(brzydki dom!!!)...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.12.2004, 11:35   #37
Vavill
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nienawidzem Ćwirów... Kiedys najbardziej lubiłam Majkę ale Hendryk pozwolił by umarła w płomieniach i poprostu zabiłam wszystkie gotowe rodziny w the sims
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.12.2004, 16:15   #38
Adus
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nienawidzę Mashugów ! Mają głupie imiona i brzydko urządzony dom.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.12.2004, 17:38   #39
martamycha
Guest
 
Postów: n/a
Blush

Ja to zrobiłam tak: weszłam do Miłowa i usunełam rodzinę, a dom zajmują inne simsy.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.12.2004, 19:26   #40
Lizzy
Guest
 
Postów: n/a
Smile

I tak nic nie da się porównać z rodzinką mojej siostry : włażą mi do domu, cały czas do mnie podchodzą i mnie próbują wyprowadzić z równowagi swoimi głupimi minami Mówię wam, okropne!

Co do rodzin Maxisa to najgorszym Simem jest Nowak - usunęłam tę rodzinę po pierwszym dniu gry w Simsy.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023