Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 29.06.2007, 15:59   #401
shezza
 
Avatar shezza
 
Zarejestrowany: 24.03.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 833
Reputacja: 13
Domyślnie

Ja wiem jak można sprawdzic rangi przed zatrudnieniem...
1.Wpisujesz kod boolProp TestingCheatsEnabled true
2.Klikasz z shiftem na sima,którego chcesz zatrudnić, szukasz opcji MAKE SELECTABLE, klikasz ją. Sim pojawia się jako członek rodziny.
3.Klikasz na niego. Wchodzisz w ta zakładkę, gdzie są rangi. Sprawdzasz, jakie ma.
4. Jak już sprawdzisz, znowu klikasz na niego z shiftem i tym razem szukasz opcji MAKE UNSELECTABLE. Klikasz. Sim znika z panelu rodziny.

Teraz, jeżeli chcesz, zatrudniasz go.
shezza jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.07.2007, 21:23   #402
*ania500*
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!

Hej,

mam pytanko, jak zrobić, by na przyjęcie zaprosić więcej niż 2 osoby? Szukałam już na googlach, ale znalazł mi tylko kod, a mi chodzi o ten drugi sposób (coś trzeba zmienić w jakimś folderze). Kiedyś na forum był taki poradnik, ale widzę, że już go nie ma ;/.

Pozdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.07.2007, 22:36   #403
Nandelle
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!

Cytat:
Napisał *ania500*
Hej,

mam pytanko, jak zrobić, by na przyjęcie zaprosić więcej niż 2 osoby? Szukałam już na googlach, ale znalazł mi tylko kod, a mi chodzi o ten drugi sposób (coś trzeba zmienić w jakimś folderze). Kiedyś na forum był taki poradnik, ale widzę, że już go nie ma ;/.

Pozdrawiam
Ja zawsze mogę zaprosić 8
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.07.2007, 21:21   #404
bartek0101
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!

Mam pytanie odnośnie fryzjerstwa i salonu samochodowego..może ktoś napisać jak zrobić by działało wszystko bo sam sobie nie radze...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.07.2007, 23:57   #405
The FerG
 
Zarejestrowany: 19.12.2005
Płeć: Mężczyzna
Postów: 562
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!

Cytat:
Napisał bartek0101
Mam pytanie odnośnie fryzjerstwa i salonu samochodowego..może ktoś napisać jak zrobić by działało wszystko bo sam sobie nie radze...
Może pomogą ci posty z 39 strony
The FerG jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.07.2007, 10:10   #406
Eámanë
Admin Emeryt
 
Avatar Eámanë
 
Zarejestrowany: 12.06.2003
Skąd: Ełk/Gdańsk
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 1,013
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!

Cytat:
Napisał *ania500*
Hej,

mam pytanko, jak zrobić, by na przyjęcie zaprosić więcej niż 2 osoby? Szukałam już na googlach, ale znalazł mi tylko kod, a mi chodzi o ten drugi sposób (coś trzeba zmienić w jakimś folderze). Kiedyś na forum był taki poradnik, ale widzę, że już go nie ma ;/.

Pozdrawiam
Ilość osób, które da się zaprosić zależy od możliwości komputera. To takie niby zabezpieczenie, żeby go nie przeciążyć Można jednak wymusić wyłączenie tego zabezpieczenia.

Tutaj jest ten poradnik: http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=24606
__________________
"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości." - Terry Pratchett
Eámanë jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.07.2007, 12:27   #407
aisuga
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!

Dlaczego nie mogę uruchomić gry The Sims 2 . Mam wersje piracką zainstalowaną przez Alcochola 120%. Kiedy uruchamiam gre pokazuje sie logo "The Sims 2" a po chwili wyskakuje okienko z błędem "Działanie programu zostało zakłócone. Aplikacja zostanie zamknięta." Dlaczego nie moge uruchomić gry !!??

Od razu mówie, że odinstalowałam gre i zainstalowałam jeszcze raz ale nie pomogło nadal nie moge uruchomić gry. Pomocy!!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.07.2007, 02:32   #408
rockferry
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!

aisuqa, nie rozmawiamy o wersjach pirackich na forum. najlepiej pojedź do jakiegoś sklepu i ściągnij grę z półki.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.08.2007, 11:49   #409
Miyoki
 
Avatar Miyoki
 
Zarejestrowany: 26.07.2006
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 787
Reputacja: 12
Post Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!

Ja mam parę pytań, bo dopiero wczoraj zaczęłam grać w The Sims 2: Własny Biznes:

1. Założyłam sklep zoologiczny, a klienci płacą tylko za wstęp i idą oglądać rybki -
Czy da się zrobić, żeby kupowali także akcesoria dla zswierząt albo wybrali sobie kota lub psa?????

2. Kupiłam parcelę "Niewielki sklepik" (chyba tak się nazywał) za 5000§ a na półki
postawiłam radio i komputer. Klienci weszli i nawet nie interesowali się sklepem, tylko się ze sobą bili -
przez co mi spadały gwiazdki :fist: .
Nie mogłam też ustalić ceny oddzielnej za radio i komputer. Moje pytanie to:


a) Czemu klienci w ogóle nie oglądali mojego sprzętu? (w instrukcji pisało, że te rzeczy będą podświetlone
na żółto a nic takiego się nie zrobiło - co zrobić by tak było?
b) Można ustalić cenę oddzielną za poszczególne przedmioty?

3. Miałam także Kąpielisko z salonem urody, ale je sprzedałam ponieważ simowie- nie wiem czemu -
nie chcieli z własnej woli pójść na krzesło, by zmienić swój wygląd. Cena była 'bardzo tania'.
Jeszcze mam pytanie dotyczące rozrywki na parceli i biletowniku: Jak mam ustawić biletownik, by simowie
zaczęli płacić np. za korzystanie z jacuzzi i by cena za to była inna niż za wejściówkę.

Byłabym wdzięczna za pomoc i odpowiedź na te pytania

P.S. Też mieliście tak, że jacuzzi zaczęło wam się palić bez powodu??
Miyoki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.08.2007, 12:00   #410
Chmelcor
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!

Ja juz umiescilas rzeczy na sprzedaz to wlaczasz ostatni po prawo guzik na panelu przedsiebiorstwa i zaznaczasz rzeczy na sprzedaz i widocznie musisz tez zaznaczyc stoisko ze zwierzakami, zeby je sprzedawac.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023